img

Програма для автомагазину

Хмарна платформа для ведення обліку товарів і контролю фінансів в автомагазині.

Програма для автомагазину

Програма обліку запасних частин

Облік товарів

Складський облік автозапчастин. Зручна та швидка інвентаризація. Контроль переміщення товарів і грошових коштів.

Касова програма

Автоматизована каса для якісного обслуговування клієнтів в онлайн і оффлайн режимах.

CRM система

Запуск акційних пропозицій для нових клієнтів і створення програми лояльності для постійних покупців.

Інтернет-магазин

Підключення або створення інтернет-магазину. Повна синхронізація інформації з системою товарного обліку.

Складський облік на СТО

Складський облік на СТО

Софт для СТО забезпечує повноцінний складський облік. Програма допомагає контролювати переміщення товарів від оприбуткування до реалізації. У платформі можна вести облік товарів за моделлю автомобіля, сезонністю, виробником, категорією, розмірами та іншим характеристиками.

Система товарного обліку легко адаптується під вимоги і особливості роботи автомагазину. Ви зможете вести облік товарів в різних одиницях виміру - поштучно (різні запчастини) і на розлив (наприклад, антифриз).

У платформі можна вести необмежену кількість торгових точок, магазинів і складів. Ви будете отримувати звіти по конкретному магазину або відразу по всій вашій мережі.

Проведення інвентаризації

Інвентаризація в автомагазині здійснюється з метою виявлення реального залишку товарів, нестач і надлишків.

Спочатку готуються списки товарів, в них вказується фактична кількість кожного товару. Після цього в системі формується порівняльна відомість, в якій виявляються знайдені відмінності між реальним залишком товарів і обліковим. На завершення система фіксує фактичну кількість товарів.

Після проведення інвентаризації в програмі формується документ з детальною інформацією про її результати. Його можна роздрукувати для контрольного перерахунку або відправити в архів.

Проведення інвентаризації

Програма для каси автомагазину

Програма для каси автомагазину

Роздрібний продаж автомобільних запчастин та інших товарів здійснюється через автоматизовану касу. Вона дозволяє якісно обслуговувати покупців і проводити швидку реалізацію товарів.

Реєстрація та продаж товарів здійснюється з використанням сканера штрих-кодів. Також можна знайти необхідний товар по пошуку в каталозі. Продавець може швидко знаходити потрібні товари по марці, найменуванню, заданим параметрам та іншим характеристикам.

Касова програма для СТО працює онлайн. Якщо підключення до мережі відсутнє, термінал касира переходить в оффлайн, продовжуючи безперебійну роботу. Після відновлення підключення вся інформація про продаж і повернення автоматично переноситься в систему.

CRM система для СТО

Програма лояльності Skynum сприяє залученню нових клієнтів та утримання постійних покупців. У програмі можна впроваджувати бонусні і накопичувальні картки. Ваші клієнти зможуть скористатися ними в будь-якому магазині всієї вашої мережі.

На платформі можна створити клієнтську базу, в якій будуть зберігатися всі дані про ваших покупців - ім'я, номер телефону, історія замовлень, розмір знижки, кількість бонусів і т.д.

Програма для автомайстерні підтримує організацію акцій і розпродажу. Є три види знижок - персональна і накопичувальна знижка, спеціальна ціна. У програмі можна відразу створити і надрукувати дисконтні цінники.

CRM система для СТО

Підключення інтернет-магазину

Підключення інтернет-магазину

Інтернет-магазин - це додаткове джерело прибутку. Програма для сто дозволяє повністю інтегрувати онлайн-магазин з системою товарного обліку. Це можуть бути самописні інтернет-магазини або популярні CMS.

Якщо у вас вже є робочий інтернет-магазин автозапчастин ви можете швидко підключити його до системи товарного обліку. І можете контролювати оформлення замовлень, переміщення товарів, доставку в одному місці.

У платформі є вбудований конструктор інтернет-магазинів. Необхідно тільки вибрати відповідне оформлення, дизайн і вивантажити товарний каталог. Після цього можна приступати до оформлення замовлень.

Можливості програми для автомагазину

  • Створення документів, які відповідають всім стандартам складського обліку.
  • Маркування товарів за допомогою штрих-кодів, цінників і етикеток.
  • Аналітичні звіти з продажу, прибутку, повернень і витрат.
  • Підтримка одночасно оптової та роздрібної реалізації автозапчастин.
  • Проведення взаєморозрахунків з клієнтами та постачальниками, розрахунок заборгованостей.
  • Автоматизація мережі автомагазинів та їх складів.
  • Облік автозапчастин за серійними номерами.
Можливості програми для автомагазину

Програма для автомагазину безкоштовно

Програма для СТО Україна від Skynum - ведення складського обліку, підключення програми лояльності, інтеграція з інтернет-магазинами.