img

Програма для магазину весільних суконь

Хмарна платформа для автоматизації весільного салону. Управління переміщенням товару, фінансами та документами.

Програма для магазину весільних суконь

Як покращити роботу магазину весільних суконь зі Skynum?

Складський облік

Ведення обліку широкого асортименту весільних суконь. Контроль товарів - залишків, нестач та надлишків.

Програма для каси

Швидка та зручна реалізація весільних суконь через термінал продавця.

Інтернет-магазин

Підключення та синхронізація інтернет-магазину з обліковою системою. Створення та запуск нового онлайн-магазину.

Знижкові програми

Запуск програм лояльності - спеціальних пропозицій, знижок та акцій. 

Особливості складського обліку весільних суконь

Особливості складського обліку весільних суконь

Продаж у весільних салонах має свою специфіку, яка потребує розумного ведення обліку. Асортимент різноманітних товарів потребує чіткого поділу за модифікаціями - розмірами або кольорами. Платформа підтримує облік за модифікаціями для зручнішого та доступнішого пошуку товарів.

На платформі є каталог і картотека товарів, де вказано всю необхідну інформацію з кожної одиниці. Тут можна встановити прибуткову, роздрібну і навіть оптову ціну суконь. По всіх товарах можна переглянути штрих-коди, документацію, залишки та обороти.

Skynum – багатофункціональна програма, розрахована на використання необмеженою кількістю торгових точок та складів. Це дозволяє спостерігати життєвий цикл товару - від моменту його постачання та до остаточної реалізації у всіх магазинах.

Каса для продавця весільних суконь

При продажі таких дорогих товарів як весільні суконь важливе швидке та якісне обслуговування. Автоматизоване робоче місце касира дозволяє швидко здійснювати пошук товарів за найменуванням, артикулом або кодом.

Термінал касира працює в онлайн-режимі. Завдяки синхронізації з товарообліковою системою дані автоматично оновлюються – зміна кількості залишків та розміру виручки.

Кожен продавець відкриває свою зміну. На початку зміни фіксується залишок грошей у касі. Після закінчення роботи при закритті касової зміни відображається результат продажу - підсумковий виторг.

Каса для продавця весільних суконь

CRM для весільного салону

CRM для весільного салону

СRM дозволяє налагодити систему взаємовідносин із клієнтами та постачальниками. За допомогою Скайнум ви зможете створити власну клієнтську базу, де зберігатиметься інформація про покупців.

Платформа дозволяє налаштувати під потреби найвигіднішу та найефективнішу програму лояльності для вашого бізнесу. Особливо це актуально для магазинів, які займаються продажем ще й вечірніх суконь через можливість мотивувати покупців на повернення.

У програмі для автоматизації весільного салону також можна додавати акційні пропозиції та робити уцінку менш актуальному товару.

Інтернет-магазин весільних суконь

Онлайн-магазини є важливою частиною для розширення та масштабування бізнесу. Запуск інтернет-магазину з весільними сукнями та аксесуарами сприяє збільшенню продажів та залученню нових клієнтів.

У Skynum можна спроєктувати свій онлайн магазин самостійно через вбудований конструктор. Підберіть дизайн, вкажіть асортимент, внесіть товари в систему без спеціальних знань та додаткових витрат.

Якщо у вас вже існує свій інтернет-магазин, то синхронізація з товарообліковою системою модифікує вашу роботу на краще.
Інтернет-магазин весільних суконь

Можливості програми для весільних салонів

  • Автоматизація мережевого бізнесу з продажу весільних суконь дозволяє працювати не лише з одним магазином, а й із великою мережею.
  • Контролює взаєморозрахункові операції з усіма контрагентами - покупцями та постачальниками.
  • Можливість швидко отримати аналітичну звітність - інформацію про доходи, витрати за різними періодами часу.
  • Робота з документацією за стандартами ведення обліку – оприбуткування, інвентаризація, замовлення, доставки, повернення.
  • Генерація штрих-кодів, створення та оформлення цінників з використанням додаткової інформації - розміру, артикулу, ціни без знижки та зі знижкою.

Підключайте свій весільний магазин до автоматизації сьогодні

Разом зі Skynum ви можете покращити свою роботу завдяки зручній та ефективній взаємодії в різних галузях свого бізнесу.

Автоматизація торгівлі весільними сукнями

Бажаєте зробити роботу свого магазину з весільними сукнями кращою, але не знаєте як? Автоматизація весільного салону - це потрібне рішення, яке робить бізнес прибутковішим і усвідомленішим.

Старт роботи

Система Skynum доступна для початку роботи в будь-якій точці світу. Розібратися з програмою не важко, завдяки продуманому інтерфейсу, створеному за інтуїтивним принципом. При цьому вам не доведеться проходити додаткове навчання.

Роздрібний продаж весільних суконь

Skynum пропонує широкий набір функцій, який дозволить зробити процес реалізації більш швидким та клієнтоорієнтованим. Продавець може знайти товар у системі за артикулом, кодом або назвою, а також здійснювати реалізацію через сканер штрих-кодів.

АРМ у зв'язці із системою складського обліку працює злагоджено. Надходження нового товару, оплата постачальникам та інші основні операції товарообліку проводяться в онлайн-режимі на одній платформі. Так ви зможете не тільки покращити обслуговування покупців, але й простежити за переміщенням товару, його списанням та залишками.

Кожна покупка автоматично відображається в системі, відбувається списання проданого товару, тому завжди можна бути в курсі запасів та майбутніх закупівель.

Контроль фінансових платежів та грошей

Скайнум дозволяє фіксувати усі платежі. Вони можуть бути зроблені як готівкою, так і безготівково. Аналіз фінансових операцій дозволяє контролювати можливі заборгованості між контрагентами.

Платежі можна прив'язати до товарних документів. При цьому немає обмеження кількості прив'язки: як один платіж може прив'язуватися до багатьох документів, так і навпаки.

Створення чи інтеграція інтернет-магазину весільних суконь

Онлайн-магазин весільної моди підніме рівень доходів через збільшення можливості залучати більшу кількість клієнтів.

У Skynum є два способи взаємодії складської системи з інтернет-магазином:

  • Створення нового інтернет-магазину через конструктор, який є повністю безкоштовним для користувачів платформи та не потребує спеціальних знань.
  • Синхронізація вже існуючого інтернет-магазину з платформою, адже програма підтримує роботу з багатьма іншими конструкторами онлайн-магазинів.

Допомога від фахівців

Хоча Skynum є простим у використанні, але іноді можуть виникнути деякі питання щодо технічної частини. Для отримання відповідей створено Базу знань, де розписано основну інформацію для користувачів.

Ваша проблема потребує індивідуального підходу? Зверніться до тих. підтримку, де наші спеціалісти завжди готові розібрати кожен окремий кейс та допомогти з його вирішенням.

Читати далі

Почніть роботу зі Skynum

Доступна автоматизація весільного салону разом з нашою платформою - це те, чого потребує ваш бізнес.