img

Автоматизація меблевого магазину

Онлайн-платформа для автоматизації магазину меблів. Складський облік меблів і фурнітури, касова програма для продавця, конструктор інтернет-магазину.

Автоматизація меблевого магазину

Skynum для магазину меблів

Складський облік

Ведення товарного обліку широкого асортименту товарів, швидка інвентаризація, маркування товару та контроль переміщення товару.

Термінал касиру

Автоматизоване робоче місце продавця зі зручним функціоналом для якісного обслуговування клієнтів.

CRM-система

Ефективна клієнтська база, впровадження програм лояльності під специфіку вашого бізнесу для залучення нових клієнтів і збереження постійних.

Інтернет-магазин

Створення нового інтернет-магазину за допомогою вбудованого конструктора або інтеграція вже існуючого в товарооблікову систему.

Складський облік в магазині меблів

Складський облік в магазині меблів

Програма Скайнум є комплексним рішенням для ведення складського обліку і контролю пересування товару в меблевому магазині - від оприбуткування до реалізації або доставки товару.

Система підтримує партійний метод обліку товару, який вважається найбільш достовірним і точним. Всі операції відбуваються відповідно до стандартів складського обліку.

Автоматизація магазину меблів дозволяє проводити швидку інвентаризацію з використанням сканера штрих-кодів. Реальний залишок товару вказується в грошовому та кількісному виразі.

Skynum синхронізує роботу необмеженої кількості торгових точок, магазинів і складів вашого меблевого бізнесу.

Програма для каси меблевого магазину

Роздрібний продаж здійснюється через онлайн-касу - спеціальний термінал продавця для якісного обслуговування покупців і швидкої реалізації товарів.

Автоматизоване робоче місце касира працює як в режимі онлайн, так і офлайн. Після кожного продажу сума виторгу збільшується, а кількість товару зменшується. Синхронізація даних відбувається при підключенні каси до Інтернету.

Через АРМ продавця можна перевірити наявність товару або знайти його по найменуванню, артикулу, штрих-коду, характеристикам (колір, розмір, матеріал), країні виробника і т.д.

Система Skynum дозволяє підключати програми лояльності та впроваджувати дисконтні карти.

Програма для каси меблевого магазину

CRM система для магазину меблів

CRM система для магазину меблів

Впровадження програм лояльності допомагає залучити нових покупців і знайти постійних. Скайнум має в собі широкий інструментарій для взаємодії з клієнтами, починаючи з розрахунку нової вартості товару зі знижкою і закінчуючи перевіркою ефективності акційних пропозицій.

На платформі можна вести клієнтську базу з закріпленими картками покупців. Завдяки хмарній системі зберігання даних ваші клієнти зможуть скористатися своїми дисконтом в будь-якій торговельній точці мережі.

У Скайнум є різні варіанти програм лояльності - бонусна система, накопичувальна і персональна знижка, спеціальна ціна. Ви самостійно можете підібрати відповідну акцію для вашого магазину.

Безкоштовна версія

Спробуйте безкоштовну версію програми для автоматизації роздрібної та оптової торгівлі меблями.

Підключення інтернет-магазину

Інтернет-магазин - важливий крок для виходу меблевого магазину на новий рівень і розширення географії покупців. Онлайн-продажі збільшать вашу клієнтську базу і кількість продажів.

Якщо у вас вже є свій інтернет-магазин, то ви можете синхронізувати його з товарообліковою платформою Skynum. Ви зможете контролювати надходження нових замовлень, їх оформлення та реалізацію разом з доставкою.

Для тих, у кого немає створеного онлайн-магазину, в Скайнум є вбудований конструктор. Він розроблений так, щоб ви без додаткової допомоги, могли самостійно створити інтернет-магазин, вибрати для нього дизайн і вивантажити каталог товарів.

Підключення інтернет-магазину

Можливості для меблевого магазину

Можливості для меблевого магазину
  • Автоматизація мережі меблевих магазинів в одній системі.
  • Маркування меблів і фурнітури для швидкої інвентаризації та продажу товарів по штрих-коду.
  • Реалізація оптової та роздрібної торгівлі меблями одночасно.
  • Створення та друк документації відповідно до норм складського обліку.
  • Контроль взаєморозрахунків з контрагентами - покупцями і постачальниками.
  • Підбір і друк цінників для вітрин із зазначенням інформації про товар, знижок, артикулу, штрих-коду і т.д.
  • Звітність по ефективності продажів, суми виторгу, залишкам або закупівель.

Програма для меблевого магазину

Автоматизація магазину меблів - важливе рішення для поліпшення роботи співробітників і бізнесу в цілому. Скайнум пропонує комплексний підхід до вирішення цього завдання і допомагає вести розумний складський облік, здійснювати закупівлі, стежити за фінансовими операціями і стежити за ефективністю впроваджуваних програм лояльності.

Швидкий старт

Платформа Skynum - легка і зручна у використанні, тому вам не знадобиться використання локальних мереж або допомога програмістів. Для початку роботи потрібно всього лише зареєструватися на нашому сайті.

Інтуїтивний інтерфейс дозволяє вам і вашим співробітникам швидко адаптуватися в системі без спеціальних знань або навчальних курсів.

Роздрібна торгівля

Автоматизація роздрібної торгівлі зробить обслуговування клієнтів і контроль продажів швидким процесом. За допомогою сканера штрих-коду збільшується швидкість продажу і пошуку товару.

Автоматизоване робоче місце касира працює у зв'язці з товарообліковою системою і є важливим елементом Skynum. Через АРМ продавця здійснюється продаж і повернення. Термінал касира може працювати у двох режимах - онлайн і оффлайн. Інформація про здійснені операції автоматично синхронізується при наявності Інтернету - проданий товар списується зі складу, а розмір виторгу збільшується.

Через великі габарити меблів не всі товари можуть бути представлені в магазині. Завдяки зручній системі пошуку продавець зможе знайти будь-який товар (дивани, ліжка, кухні, стільці, столи, фурнітура до меблів і т.д.) по найменуванню, артикулу, заданими характеристиками або візуально.

Гуртова торгівля

Skynum підтримує можливість оптової реалізації товарів - великими партіями за нижчою ціною. У меблевому бізнесі оптом найчастіше продається фурнітура - висувні механізми, ручки, гачки, замки, меблеві заглушки і т.д.

При продажу оптом формується спеціальний документ Оптовий продаж. У ньому реєструються відмічені товари із зазначенням кількості. Вартість замовлення формується самостійно на основі зазначеної раніше оптової ціни товару. На основі цього документа можна створити і надрукувати видаткову накладну для відпустки замовлення зі складу.

Облік товару у двох одиницях виміру

Такі товари як ручки, меблеві заглушки, гачки і т.д. найчастіше потребують обліку з використанням двох одиниць виміру. Для цього в картці товару можна налаштувати потрібні одиниці і поставити коефіцієнт перерахунку.

Наприклад. В упаковці є 20 штук меблевих заглушок, але покупцеві не потрібна така кількість, тому ви хочете надати можливість клієнту придбати стільки товару, скільки йому знадобилося. Основною одиницею виміру залишаємо упаковку, а другою - штуки. При цьому коефіцієнтом перерахунку буде 20. Далі при продажу заглушок продавець може ввести потрібну кількість в спеціальне поле, а ціна розрахується автоматично.

Облік товару по модифікаціях

Skynum допоможе вам розділити товари по модифікаціях - кольором, розміром або матеріалу. Всі можливі варіанти модифікації можна внести в картку товару. Звітність формується як по всій групі товару, так і по окремим.

Продавець може скористатися урахуванням меблів по модифікаціях, щоб представити покупцеві весь асортимент товару - дивани, шафи, ліжка, столи, стільці, кухні, комоди, тумби, матраци, дзеркала і т.д.

Технічна підтримка

Автоматизація бізнесу може виявитися не дуже легким завданням. Щоб уникнути труднощів ми створили Базу знань, де надали інформацію про можливості і функції Скайнум.

Якщо у вас все ще залишаться питання, то зверніться в Службу підтримки. Ми допоможемо вам розібрати ваш індивідуальний бізнес-кейс.

Читати далі

Приступити до роботи зі Скайнум

Почніть автоматизацію вашого меблевого бізнесу вже сьогодні - ведіть товарний облік, стежте за продажами, контролюйте переміщення товарів.