img

Автоматизація магазину годинників

Онлайн платформа для автоматизації магазину годинників. Ведіть розумний облік товарів, стежте за доходами вашого бізнесу з будь-якої точки світу.

Автоматизація магазину годинників

Можливості системи Skynum для магазину годинників

Складський облік

Контроль залишків, швидке проведення інвентаризації, виявлення надлишків та недостач товару. Контроль руху та залишку грошей.

Інтернет-магазин

Створення або інтеграція інтернет-магазину в платформу. Синхронізація всіх даних про товари і замовлення.

АРМ касира

Онлайн каса, яка робить обслуговування клієнтів швидким та якісним. Термінал касира зручний і простий у використанні.

CRM-система

Залучення нових покупців за допомогою знижок і акцій. Підтримка програми лояльності для постійних клієнтів.

Складський облік годинників

Складський облік годинників

Платформа Skynum підтримує повний життєвий цикл руху товару від приходу до продажу, включаючи внутрішні переміщення. Програма працює в режимі реального часу. Ви зможете контролювати товарообіг в магазинах і складах з будь-якого місця, де є Інтернет.

У Skynum можна фіксувати вхідні та вихідні платежі, розраховувати залишок грошей і поточну заборгованість перед постачальниками. Для зручного пошуку можна вести облік годинників по модифікаціям (виробник, колір, матеріал).

Платформа підтримує необмежену кількість складів і магазинів. Для кожного складу можна вибрати облікову ціну товарів, по якій буде вестися складський облік годинників - за ціною продажу товару або за ціною приходу.

Онлайн каса для магазину годинників

АРМ або автоматизоване робоче місце продавця - касова програма, яка робить продаж товарів швидким і комфортним. Термінал касира працює в двох режимах - онлайн і оффлайн. Синхронізація даних відбувається автоматично при наявності Інтернету.

Програма для магазину годинників працює по змінах касира. Кожному користувачеві присвоюються певні права доступу. В онлайн касі можуть працювати одночасно кілька співробітників. Ви можете підключити стільки касових програм, скільки вам необхідно.

АРМ касира підтримує програму лояльності. Можливе підключення бонусних і знижкових карт. Програма передбачає готівкову і безготівкову оплату, за допомогою платіжного терміналу.

Онлайн каса для магазину годинників

CRM для магазину годинників

CRM для магазину годинників

Платформа Skynum підтримує використання бонусних, знижкових і дисконтних карт. Програма лояльності легко налаштовується під специфіку роботи магазину годинників.

Знайти в системі карту покупця можна за номером телефону. Для ідентифікації клієнта можна також просканувати штрих-код на його карті.

У вас завжди буде доступ до платформи, де ви можете аналізувати ефективність використання дисконтних і бонусних карт і дізнаватися про всі покупки, які здійснював клієнт.

Оскільки всі дані зберігаються в хмарному сховищі, ваші клієнти зможуть скористатися дисконтними, знижковими і бонусними картами в будь-якому з магазинів вашої мережі.

Інтернет-магазин для магазину годинників

Інтернет-магазин став незамінною частиною успішного бізнесу з продажу годинників. Він є джерелом додаткового прибутку. Якщо у вас вже є інтернет-магазин ви можете підключити його до програми Skynum й інтегрувати із системою товарного обліку.

Якщо у вас ще немає свого інтернет-магазину ви можете створити його на нашій платформі. Skynum пропонує власний конструктор інтернет-магазинів, вбудований в систему товарного обліку.

Вам не потрібні спеціальні знання для освоєння програми. У конструкторі є хороший вибір готових дизайнів, які підійдуть для вашого інтернет-магазину.

Інтернет-магазин для магазину годинників

Серийный учет часов

Серийный учет часов

Завдяки серійному обліку ви зможете контролювати залишок і рух кожної одиниці товару (прихід, продаж, повернення, внутрішні переміщення) по її серійному номеру. У програмі серійний номер допоможе дізнатися, коли і за яким документом надійшов конкретний товар і кому він був проданий.

У картці одного товару можна вказати кілька серійних номерів і вести облік всіх одиниць товару під одною ціною, найменуванням та іншими характеристиками. Однаковий товар з різними серійними номерами має однакові характеристики і нічим не відрізняється один від одного.

Ви можете використовувати заводський серійний номер або згенерувати новий. Skynum - це комплексне рішення для серійного обліку товарів.

Можливості програми для магазину годинників

  • Автоматизація мережі магазинів годинників і складів. Єдина точка доступу і база даних.
  • Роздрібний і оптовий продаж годинників.
  • Звітність з продажу, виявлення топових позицій магазину.
  • Створення документів за всіма стандартами складського обліку з можливістю друку.
  • Підтримка програм лояльності, можливість впровадження знижкових, бонусних і накопичувальних карт.
  • Зручне маркування товару. На сервісі ви можете вибирати дизайни для штрих-кодів і цінників.
Можливості програми для магазину годинників

Програма для магазину годинників

Програма автоматизації Skynum - комплексне рішення для бізнесу з продажу годинників. Платформа має великий і потужний функціонал. Ви зможете вести складський облік, здійснювати зручні взаєморозрахунки з постачальниками і покупцями, створювати і друкувати цінники і штрих-коди, управляти документацією і отримувати аналітичні звіти за основними показниками торгівлі.

Контроль залишку товару

Після кожної операції в програмі оновлюється залишок товарів. Ви можете слідкувати за всіма переміщеннями товару, починаючи з початкового приходу.

Skynum підтримує партійний метод обліку товарів. Він є найбільш точним і надійним. Партійний метод - це ведення обліку по партіях. Можна прослідкувати надходження, переміщення, продаж та списання кожної партії продукції.

Проведення інвентаризації

Проводити інвентаризацію в магазинах і складах можна по всім товарам або вибірково (по категорії товарів).

Skynum пропонує два варіанти проведення інвентаризації:

  1. Режим сканування. Всім товарам присвоюються штрих-коди. За допомогою бездротового сканера штрих-кодів можна пройтися по всьому магазину і просканувати весь товар, який є в наявності.
  2. Стандартний режим. Потрібно сформувати документ інвентаризації та зареєструвати в ньому товари по пошуку і ввести їх фактичний залишок.

Після того, як ви зареєстрували всі товари, програма знаходить і відображає розбіжності між фактичною кількістю товару і обліковою. В кінці інвентаризації фіксується реальний залишок товару в системі.

Картотека товарів

У кожного товару в системі є своя картка, в якій зберігаються всі його дані - фотографії, оптова і роздрібна ціна, опис, бренд, модель, категорія та інші параметри.

Управління товарами здійснюється через картотеку товарів, за допомогою якої можна знайти товар по найменуванню, штрих-коду й іншим характеристикам.

У картці товару вказано кожен документ, в якому був зареєстрований товар і його фактичний залишок у кожному магазині і складі.

CRM для магазину годинників

Залучення і утримання покупців - одне з пріоритетних завдань для підвищення прибутковості бізнесу з продажу годинників.

Для поліпшення якості обслуговування клієнтів і розвитку програми лояльності покупців в програмі Skynum передбачена можливість ведення бази клієнтів та створення накопичувальних і бонусних карт. В системі можна створити картку покупця, в якій буде відображатися історія покупок, використані і накопичені бонуси і відсоток поточної знижки.

Підтримка користувачів

Використання платформи Skynum інтуїтивне. Ви відразу зможете приступити до автоматизації вашого магазину годинників. Усередині простого і зрозумілого інтерфейсу ховається потужний функціонал.

Іноді при автоматизації магазину годинників можуть виникати труднощі. Для таких випадків передбачена База знань, в якій ви зможете знайти відповіді на популярні питання.

Наша Служба підтримки завжди готова допомогти вам і дати докладні відповіді на всі ваші запитання. Ми також допоможемо вам розібрати ваш індивідуальний кейс.

Skynum забезпечить вас повним набором важливих функцій і допоможе підвищити прибуток вашого бізнесу за короткий термін. Щоб приступити до роботи, вам потрібно всього лише зареєструватися на сайті.

Читати далі

Спробуйте Skynum вже зараз

Автоматизуйте ваш бізнес з продажу годинників прямо зараз. Налаштуйте АРМ касира, контролюйте фінанси, ведіть розумний облік товарів.