img

Програма для магазину розливного пива

Онлайн програма для магазину розливного пива. Автоматизація обліку грошей і продукції, контроль продажу.

Програма для магазину розливного пива

Інструменти Skynum для магазину розливного пива

Складський облік

Виявлення нестач і надлишків товару на складі. Підтримка всіх операцій по пересуванню товару - прихід, списання, продаж.

Програма для каси

Швидкий продаж напоїв через онлайн касу. Можливість підключення необхідного торгового обладнання.

CRM система

Управління взаємовідносинами з клієнтами, підвищення кількості продажу. Впровадження знижкових, бонусних і накопичувальних карт.

Аналіз продажу

Актуальні звіти по прибутку, доходам, продажу. Виявлення топових позицій для прийняття ефективних маркетингових рішень.

Товарний облік в магазині розливного пива

Товарний облік в магазині розливного пива

У магазині розливного пива потрібно здійснювати облік оприбуткування і реалізації продукції. Головна відмінність - постачальник привозить напої у великих кегах, а продаються вони на розлив. Skynum вирішує цю проблему.

Всім товарам можна привласнити дві одиниці вимірювання (кілограми, грами, літри). У товарній картці вказується головна і додаткова одиниця виміру, а також коефіцієнт перерахунку. Потім одиниця виміру швидко перемикається в товарних документах. Ціна підраховується автоматично.

У програмі також можна відстежити закінчення терміну придатності товарів. Під час оприбуткування нової партії продукції в картці товару можна вказати термін придатності. Скайнум генерує звіт по товарах, у яких закінчується термін придатності. Таким чином, ви вчасно приймете необхідні заходи.

Наступний важливий аспект обліку в магазині розливного пива - контроль грошей і платежів. Програма автоматизації фіксує кожен вхідний і вихідний платіж. Skynum також розраховує грошовий залишок і заборгованість перед постачальниками.

Програма каси для магазину розливного пива

Реалізація продукції в магазині розливного пива здійснюється через автоматизовану касу. Працюйте в браузері або скачайте програму на будь-який пристрій. Скайнум підтримує Windows, Mac OS, Android і IOS. Програму також можна встановити на POS-систему.

Каса може працювати в онлайн і оффлайн режимах. Підключення до Інтернету потрібно тільки для синхронізації інформації між касою і платформою.

Skynum працює по змінах. Співробітникам в платформі створюються користувачі з певними правами доступу. На початку зміни працівник відкриває зміну і вказує, скільки грошей залишилося в касі. В кінці роботи касир закриває зміну і в системі відображається підсумкова виручка. У касовій програмі може працювати одночасно кілька касирів.

Програма каси для магазину розливного пива

CRM система

CRM система

Автоматизація магазину розливного пива враховує також використання CRM системи. Якщо ви відкрили магазин зовсім недавно, заманити покупців можна роздачею знижкових карт. Вони можуть бути накопичувальними, бонусними або мати встановлену знижку. Також можна впроваджувати дисконтні карти, які стимулюють покупців заходити частіше.

У Skynum можна вести клієнтську базу. У ній зберігається вся інформація про клієнтів - ім'я, телефон, дата народження, історія покупок, накопичені бонуси і т.д. База покупців допоможе проаналізувати потреби клієнтів і вичислити актуальні товари.

Завдяки хмарній системі зберігання даних, ваші покупці зможуть використовувати дисконтні та бонусні картки у всіх ваших магазинах. Гнучкі налаштування програми легко адаптуються під потреби бізнесу з продажу пива на розлив.

Автоматизація мережі магазинів розливного пива

Звичайні прикладні і десктопні програми погано справляються із синхронізацією даних між декількома магазинами. З цим завданням відмінно впорається хмарний сервіс Скайнум. Він пропонує єдину базу даних і точку доступу для всіх ваших магазинів розливного пива і складів.

Будь-яке пересування продукції між складом і магазинами моментально відображається у всіх користувачів програми, якщо у них є доступ до цих даних. Звіти можна отримувати по одному магазину і по всій мережі.

Автоматизація мережі магазинів розливного пива

Можливості Skynum для магазину розливного пива

Можливості Skynum для магазину розливного пива
  • Віддалений контроль всіх магазинів з будь-якого пристрою.
  • Здійснення взаєморозрахунків з покупцями і постачальниками.
  • Підключення необхідного обладнання - принтери штрих-кодів, ваги, сканери.
  • Повний контроль взаємодій з клієнтами.
  • Створення документів, що відповідають стандартам складського обліку з можливістю друку.
  • Проведення інвентаризації із застосуванням сканера штрих-кодів.

Програма для магазину розливного пива

Випробуйте основні можливості платформи Skynum в її безкоштовній версії.

Автоматизація магазину розливного пива

Автоматизація магазину розливного пива - важливий і відповідальний крок, який виведе ваш бізнес на новий, більш професійний рівень. Skynum - багатофункціональна платформа, яка допоможе налагодити кожен процес вашого бізнесу - програма для касира, інструменти для здійснення товарного обліку, впровадження програми лояльності, аналітичні звіти.

Швидкий старт

Для початку роботи в Скайнум досить зареєструватися на сайті. Програма має простий та інтуїтивний інтерфейс. Вам не потрібно наймати програмістів і додатково навчати персонал.

Контроль залишків

У платформі можливе здійснення обліку товарів по партіях. Даний спосіб - один з найнадійніших. Цей метод передбачає ведення обліку по партіях, він дозволяє відстежити оприбуткування і продаж кожної партії товарів.

Залишок і переміщення можна подивитися по конкретній продукції і по всій її партії.

Картотека товарів

Для кожного товару можна створити картку. В неї вносяться дані про продукцію, за допомогою яких здійснюються операції оприбуткування і реалізації. Це може бути вартість, опис, марка, смак та інші характеристики.

У картці товару відображаються всі документи, в яких він був зареєстрований. Також в ній можна подивитися залишок товару по всіх магазинах і складах.

Маркування продукції

Кожному виду пива в програмі можна створити етикетки зі штрих-кодами і при продажу промаркувати нею пляшку. Коли напій налитий, продавець сканує штрих-код. Потім з'являється вікно зв'язку з вагами, пляшку з пивом поміщають на ваги, щоб визначити вагу реалізованого товару.

Реалізація пива за вагою, а не за обсягом робить облік товару більш простим і зменшує ризик махінації продавців.

Продаж додаткових товарів

У певних магазинах крім закусок і пива можуть продавати різні аксесуари - келихи для пива, сумки-холодильники, розфасовані закуски. Для обліку такої продукції можна використовувати заводський штрих-код або скористатися генерацією штрих-кодів Skynum. Згенеровані коди можна роздрукувати і приклеїти до товару.

Підтримка користувачів

Під час роботи виникли труднощі? Для цього ми створили Базу знань. У ній описано весь функціонал і переваги платформи.

Залишилися невирішені питання? Напишіть в Службу підтримки. Ми завжди готові допомогти вам і відповісти на всі ваші питання.

Читати далі

Почніть автоматизацію в Skynum зараз

Автоматизуйте ваш магазин розливного пива. Легкий продаж товарів, просте ведення складського обліку, ефективна програма лояльності - все на одній платформі Skynum.