img

Автоматизація магазину активного відпочинку

Онлайн-програма для магазину туристичних товарів. Розумний товарний облік. Касова програма. Конструктор інтернет-магазину.

Автоматизація магазину активного відпочинку

Skynum для магазину активного відпочинку

Товарооблікова система

Організація і ведення складського обліку, зручна інвентаризація, точний контроль переміщення товарів.

Термінал касиру

Зручне автоматизоване робоче місце продавця з потужним функціоналом для якісного обслуговування клієнтів.

CRM система

Налагодження взаємовідносин з клієнтами - програми лояльності, база покупців, тематичні розпродажі, знижки та акції.

Інтернет-магазин

Налагодження роботи і інтеграція інтернет-магазину з товарообліковою системою або створення онлайн-магазину в конструкторі.

Складський облік товарів для активного відпочинку

Складський облік товарів для активного відпочинку

Програма для магазину туристичних товарів Скайнум підтримує весь життєвий цикл переміщення товару - починаючи від його приходу і закінчуючи роздрібною або оптовою реалізацією. Ви зможете тримати під контролем актуальний залишок товару у всіх його вимірах - кількісному і грошовому, періодично роблячи зручну і швидку інвентаризацію.

В системі можна вести складський облік туристичного спорядження - спальні мішки, рюкзаки, мотузки та страхувальні системи, спеціальний одяг і т.д. Всі товари можна розділити за категоріями, групами, призначенням. Переглядати звітність можна як окремо по товару, так і по всіх групах.

Skynum дозволяє підключити необмежену кількість магазинів і працює онлайн. Завдяки хмарній системі зберігання даних інформація автоматично синхронізується між усіма торговими точками.

Онлайн-каса для магазину туристичних товарів

Автоматизоване робоче місце продавця є касовою програмою для швидкої реалізації товарів через термінал касира і зручного обслуговування клієнтів.

Товари для активного відпочинку (намети, човни, вудки, надувні матраци і т.д.) реєструються за назвою, артикулом, кодом або при скануванні штрих-кодів. Після кожної зробленої покупки відбувається списання товару зі складу і збільшення суми виторгу.

АРМ касира підключається онлайн в браузері або завантажується програмне забезпечення, яке підтримується на мобільних телефонах, планшетах, комп'ютерах і навіть POS-системах.

Програма для магазину активного відпочинку Скайнум дозволяє проводити підключення програм лояльності і використовувати дисконтні, бонусні та дисконтні карти.

Онлайн-каса для магазину туристичних товарів

Інтернет-магазин туристичних товарів

Інтернет-магазин туристичних товарів

Запуск власного інтернет-магазину товарів для активного відпочинку сприяє підвищенню рівня продажів і пошуку нових клієнтів. У нашій системі можна інтегрувати існуючий інтернет-магазин або створити новий.

Програма туристичних товарів має функцію вбудованого конструктора інтернет-магазинів. У ньому можна без допомоги програмістів і спеціальних знань самостійно створити онлайн-магазин, підібрати до нього дизайн і вивантажити асортимент товарів.

Якщо у вас вже є свій інтернет-магазин, який успішно працює, то підключіть його до товарооблікової системи для постійного контролю переміщення товару і залишків. Ви зможете приймати і обробляти замовлення на одній платформі.

CRM система для магазину активного відпочинку

Система управління взаємовідносинами з клієнтами - важливий крок до успішної автоматизації магазину туристичних товарів. Ви можете вести ефективну клієнтську базу, стежити за актуальністю товару і створювати програми лояльності.

База покупців дозволяє зберігати всю важливу інформацію про клієнтів - починаючи від номера телефону і закінчуючи історією покупок. Після сканування карти продавець може дізнатися кількість бонусів або доступні знижки покупця.

На платформі існує три основних програми лояльності - бонусна, знижкова і накопичувальна. Гнучкі налаштування Скайнум дозволяють адаптувати кожну з них під специфіку вашого бізнесу.

CRM система для магазину активного відпочинку

Можливості Skynum для магазину туристичних товарів

Можливості Skynum для магазину туристичних товарів
  • Автоматизація мережі магазинів активного відпочинку в одній системі.
  • Можливість реалізації товару як оптом, так і роздрібно.
  • Створення, підбір, оформлення та друк цінників для вітрин з внесенням інформації про товар.
  • Ведення документації відповідно до усіх правил та норм складського обліку.
  • Проведення і контроль взаєморозрахунків з контрагентами - замовниками, покупцями і постачальниками.
  • Аналітичні звіти з продажу, збитків, залишкам і виторгу.

Безкоштовна версія

Підключіть безкоштовний тариф Skynum для якісної автоматизації вашого магазину. Створіть всі умови для успішного бізнесу вже зараз.

Програма для магазину туристичних товарів

Автоматизація магазину активного відпочинку - важливе і потрібне рішення для поліпшення роботи бізнесу, збільшення продажів і розширення бази покупців. Skynum пропонує широкий спектр можливостей і функціонала - контроль фінансових операцій, своєчасне поповнення асортименту товару, управління взаємовідносинами з клієнтами, генерація і друк документів.

Простота у використанні

Процес автоматизації бізнесу може здатися складним і не всім підвладним. Скайнум розроблений так, щоб кожен користувач міг самостійно запустити програму.

Інтерфейс системи легкий і практичний, тому ви і ваші співробітники зможете швидко освоїти роботу зі Skynum. Щоб приступити до роботи, потрібно тільки зареєструватися на нашому сайті.

Роздрібна торгівля

Автоматизація роздрібного продажу робить обслуговування клієнтів швидким і легким процесом завдяки використанню терміналу касира у зв'язці зі сканером штрих-кодів. Програма для туристичного магазину від Скайнум дозволяє інтегрувати автоматизоване робоче місце продавця зі складським обліком, тому ви будете в курсі всіх проведених операцій і наявності товару.

АРМ касира може працювати в двох режимах - онлайн і оффлайн. Дані про проведені продажі і повернення синхронізуються автоматично при наявності Інтернет-підключення.

У магазині товарів для активного відпочинку широкий асортимент - велосипеди, намети, спорядження для походів, скелелазіння, спеціальний одяг, термобілизна і т.д., тому продавець не завжди пам'ятає їх ціни і наявності. Для цього можна зробити пошук за назвою, артикулу, характеристикам, категоріям або візуально.

Гуртова торгівля

У Skynum підтримується оптова реалізація товару у великих обсягах за нижчими цінами. Під оптовий продаж найчастіше підпадають карабіни, троси, гачки, наживка для риболовлі тощо.

Для реалізації товару оптом потрібно створити документ Оптовий продаж. Обрані товари реєструються в ньому по найменуванню, візуальному пошуку або за допомогою сканера штрих-кодів. Підсумкова сума формується на основі зазначених раніше оптових цін. До неї можна додати знижку, вартість доставки або націнку.

Облік товару по модифікаціях

У магазині туристичних товарів представлений широкий вибір спеціального одягу і взуття. Для ведення зручного складського обліку варто ввести модифікації - поділ товарів за кольором, матеріалом або розміром.

Облік товару по модифікаціях дозволяє продавцеві швидко знайти потрібний товар у системі, підібрати розмір і колір, а також перевірити наявність на всіх магазинах або складах.

Облік товару у двох одиницях виміру

Різноманітність товарів в магазині активного відпочинку потребує можливості проведення обліку в різних одиницях виміру. До таких товарів відноситься більшість рибальських пристосувань - гачки, поплавці або навіть наживка для різних видів риб, що може продаватися на вагу.

Наприклад. В упаковці знаходиться 20 гачків, але покупець потребує тільки два, тому ви хочете надати йому можливість придбати певну кількість товару. Для цього як основну одиницю вибираємо упаковку, а другий виставляємо штуки. Коефіцієнт перерахунку в цьому випадку буде 20. Тепер при продажі гачків продавцеві потрібно тільки вказати кількість, а остаточна ціна розрахується автоматично.

Взаєморозрахунки з контрагентами

Контроль всіх фінансових операцій - важливий момент при автоматизації роботи будь-якого бізнесу. У Скайнум ви зможете простежити за всіма платежами - вхідними та вихідними, розрахувати залишок товару в грошовому еквіваленті і дізнатися актуальну заборгованість перед постачальниками.

Кожен платіж можна зв'язати і закріпити за документом. Після зробленої фінансової операції (продаж, повернення, закупівля) залишок грошей і товару оновлюється, тому ви завжди будете в курсі роботи вашого бізнесу.

Підтримка користувачів

У процесі автоматизації залишилися питання? Відповіді на них ви завжди зможете знайти в Базі знань, де розписаний весь широкий арсенал можливостей і переваг платформи Скайнум.

Хочете, щоб ваш індивідуальний кейс розібрали і допомогли налагодити автоматизацію? Тоді зверніться в Службу підтримки. Ми завжди готові відповісти вам.

Читати далі

Почніть роботу зі Скайнум

Автоматизація магазину туристичних товарів з програмою Скайнум. Зробіть ведення складського обліку простим, продаж товарів - легким, а програми лояльності - ефективними.