img

Програма для обліку малого та середнього бізнесу

Платформа для обліку товарів, продукції, комплектів та послуг. Skynum - це зручний спосіб контролювати залишки, створювати програми лояльності, працювати з документацією, продавати товари та вести розумну звітність.

Програма для обліку малого та середнього бізнесу

Які переваги обліку в Skynum?

Легке підключення

Початок роботи з платформою Skynum займає всього декілька хвилин, а повне налаштування - від 30 хв залежно від ваших потреб.

Універсальність

Платформа підійде для обліку всіх типів бізнесу - надання послуг чи продаж товарів, виробництво продукції, роздрібна або оптова торгівля.

Потужний функціонал

Skynum має безліч функцій, що спрощують роботу бізнесу та закривають усі потреби в обліку.

Якісна технічна підтримка

Швидка технічка підтримка з реальним розв'язанням усіх питань та можливістю отримати відповіді.

Складський облік для малого та середнього бізнесу

Складський облік для малого та середнього бізнесу

Платформа Skynum повністю підтримує весь цикл взаємодії з товарами та веденням складського обліку. В системі доступне створення картотеки з картками товарів, послуг, продукції, де зберігається детальна інформація.

Внутрішній облік формується на основі руху товарів. В Скайнум можна налагодити роботу та контролювати усі переміщення, списання, надходження. До кожного руху створюється документ, який можна роздрукувати або зберегти в електронному варіанті. Для документів також є можливість створення відповідних шаблонів. Завдяки Майстру шаблонів будь-який ваш документ буде унікальним.

Зі складським обліком можна вдало відстежувати актуальні залишки, здійснювати повторні замовлення постачальнику та бачити реальні потреби бізнесу.

Облік за модифікаціями для малого і середнього бізнесу

Модифікації - це певні варіації однієї і тієї ж моделі. Наприклад, розміри взуття, кольори купальника, матеріал стільчика. В системі Skynum ви можете повністю вести облік з урахуванням модифікацій.

Для цього в кожній картці товару є можливість створення модифікацій із додаванням різних фото, характеристик та навіть цін. Також модифікації враховуються при формуванні звітності, щоб точно оцінити актуальність різних товарів.

Якщо ви працюєте з виробництвом, то в Скайнум можна виготовляти товари з модифікаціями, створюючи технологічні карти для кожного з них.

Облік за серійними номерами для малого і середнього бізнесу

При реалізації техніки, мобільних телефонів, дронів та подібних товарів часто використовуються серійні номери. В Skynum ви теж можете налаштувати облік за серійними номерами.

Кожній одиниці товару надається певний серійний номер, котрий допомагає повністю відстежувати рух та зміни в переміщенні. Для цього доступний пошук за серійним номером, де відображається товар та повʼязані з ним документи.

Серійні номери можна зручно додати вручну або ж вставити автоматично для багатьох товарів одночасно. Завдяки такому функціоналу проводиться продаж за гарантією та обмін або повернення.

Облік за термінами придатності для малого і середнього бізнесу

Якщо ваш бізнес займається реалізацією товарів з обмеженим терміном придатності, то даний функціонал точно знадобиться у роботі. Платформа Skynum дозволяє вести облік за термінами придатності.

Завдяки партійному методу при оприбуткуванні можна одразу вказати термін придатності. Це актуально для косметики, продуктів, напоїв, ліків.

Продаж та списання зі складу можна налаштувати таким чином, щоб вони відбувались з урахуванням термінів придатності. Тоді товари, в яких швидше закінчиться термін, спишуться першими і у вас не буде проблем з несвіжим асортиментом.

Можливості Skynum для малого та середнього бізнесу

Можливості Skynum для малого та середнього бізнесу

  • Підключення необмеженої кількості складів, магазинів та торговельних точок.
  • Продаж товарів та продукції роздрібно та/або оптом.
  • Налаштування мультивалютного обліку з актуальною конвертацією.
  • Майстер шаблонів, через який можна створювати бланки різних документів.
  • Швидка та точна інвентаризація товарів, запчастин та комплектуючих.
  • Підрахунок фінансів та фінансово звітність за різними валютами та надходженнями.
  • Підключення декількох користувачів для роботи в системі.

  • Інтеграції з різними платформами для оптимізації ведення бізнесу.
  • Власний конструктор інтернет-магазинів, в тому числі приватних.

Виробництво в малому та середньому бізнесі

Програма для обліку Skynum допомагає не тільки у продажах, а й у виробництві. Ви можете налаштувати виробництво будь-якої продукції в необмежених об’ємах на товарообліковій платформі.

В системі відбувається оприбуткування запчастин, комплектуючих та потрібних матеріалів як звичайних товарів. Надалі створюється технологічна карта з детальною інформацією про необхідні витрати - матеріальні та нематеріальні.

На основі технологічної карти відбувається виробництво продукції. При цьому комплектуючі та матеріали списуються зі складу, а на склад оприбутковується готова продукція.

Скайнум.Каса для малого і середнього бізнесу

Продаж товарів на платформі Skynum може здійснюватись через замовлення, товарну накладну, інтернет-магазин або Скайнум.Каса. Кожен з цих варіантів обліковується та фіксується в системі.

Скайнум.Каса - це зручне автоматизоване робоче місце продавця, яке дозволяє обслуговувати клієнтів. За її допомогою можна продавати, здійснювати повернення, службові внесення та видачі грошей. Крім того, доступний швидкий пошук товарів та їх наявність.

Також платформа Skynum підтримує підключення програмного реєстратора розрахункових операцій та оплати QR-кодом від monobank.

CRM програма для малого і середнього бізнесу

CRM програма для малого і середнього бізнесу

Налаштуйте роботу з покупцями завдяки створенню клієнтської бази, де кожен з них матиме свою власну картку товару. В картці зберігається інформація про покупця, його історія покупок та навіть адреси для відправки товарів на пошту.

Для підвищення лояльності клієнтів можна запустити спеціальні бонусні або знижкові програми. Скайнум.Каса підтримує використання карток лояльності клієнтів і дозволяє отримувати знижки та бонуси для сплати.

Якщо ви бажаєте ще й запустити спеціальні пропозиції, сезонні розпродажі та акції, то в Skynum це можна швидко реалізувати. Встановлюйте знижки на певні групи товарів, для певних покупців та на обмежений час.

Інтеграції між Skynum та іншими платформами

Платформа Скайнум поєднує в собі не лише власний зручний функціонал, але й інші платформи. З одного місця ви зможете керувати найважливішими програмами - служби доставки, програмний реєстратор розрахункових операцій, різні конструктори інтернет-магазинів.

Серед можливостей налаштування швидкого опрацювання замовлень з різних інтернет-магазинів одночасно, здійснення відправки та створення експрес-накладних. Крім того, можна здійснювати продажі через ПРРО та одразу фіскалізувати чеки.

Найпопулярнішими інтеграціями зі Skynum є Нова пошта, Хорошоп, Checkbox, Пром та інші.

Програма для обліку бізнесу

Розпочніть ведення свого бізнесу вже сьогодні та сформуйте власний простір для організації обліку. Спробуйте функціонал платформи Skynum задля полегшення своєї роботи.