img

Програма для складського обліку на заводі

Онлайн платформа для ведення обліку на заводі. Контроль виробництва товарів. Автоматизація складського обліку на заводі.

Програма для складського обліку на заводі

Облік на заводі разом зі Skynum

Картотека матеріалів та товарів

Зберігання інформації про матеріали, комплектуючі та готові вироби в одній системі.

Облік інвентарю та обладнання

Складський облік інвентарю та обладнання, що використовується та зберігається на заводі.

Робота з контрагентами

Можливість контролю взаєморозрахунків з контрагентами - клієнтами та постачальниками.

Виробництво продукції

Використання технологічних карт для виробництва продукції.

Складський облік заводу

Складський облік заводу

Складський облік в програмі Skynum - це багатофункціональна система з гнучкими та адаптивними налаштуваннями, котра працює комплексно. Завдяки нашій платформі ви зможете відстежувати увесь цикл руху товарів, матеріалів та обладнання на вашому заводі.

Skynum підтримує контроль постачань та створення нових закупок в залежності від наявних потреб. А також дає змогу провести усі інші операції внутрішнього обліку - переміщення між складами, списання протермінованих та зіпсованих товарів, переоцінка та інвентаризація продукції.

В системі доступні налаштування різних типів обліку - облік товарів по серійних номерах, облік за модифікаціями, облік з врахуванням термінів придатності та партійний облік.

Картотека матеріалів, інструментарію та обладнання

Картотека матеріалів, інструментарію та обладнання

Інформація про всі матеріали та виготовлені товари зберігається в зручному сховищі - картотеці. Картотека забезпечує упорядкування ваших товарів на складських приміщеннях та містить інформацію про кожен товар - залишки, резерв при замовленні, оборот та інші деталі.

В картотеці Skynum є можливість зручного пошуку товарів, матеріалів та обладнання - за найменуванням, штрих-кодом або ж за категорією товару.

Кожна карточка товару містить інформацію про пов’язані документи. Уся документація по певному товару, починаючи від закупівель і закінчуючи товарними накладними, буде представлена в картці.

Інвентаризація на заводі

Інвентаризація на заводі

Для визначення реальних залишків на вашому заводі необхідно періодично проводити інвентаризацію. За допомогою Skynum можна здійснювати автоматизовану інвентаризацію значно швидше та ефективніше.

Інвентаризація виконується задля визначення реальних залишків на складі. В результаті ви отримаєте результати по недостачі та надлишку товарів, а також дізнаєтесь різницю між обліковим та фактичним залишком. Усе це можливо без тривалих розрахунків, адже програма є повністю автоматизованою.

На платформі Skynum ви зможете обрати для себе необхідний тип інвентаризації - частковий або повний, в стандартному режимі або в режимі сканування. Тобто матимете можливість провести налаштування інвентаризації під себе.

Виготовлення продукції на заводі

Облік виробництва на заводі - це додатковий функціонал від програми Skynum, котра забезпечує контроль за виготовленням та реалізацією вже готової продукції.

На платформі доступна можливість створення технологічних карт, де можна прописати усі витрати на виготовлення певного продукту. Наявність технологічних карт також забезпечує можливість підрахунку собівартості однієї одиниці продукції.

Крім того, система Skynum дозволяє контролювати залишки комплектуючих частин. Усі матеріали будуть представлені в картотеці, де ви завжди зможете відстежити їх наявність та замовити нову партію. Після використання матеріали списуються, а створений товар оприбутковується в системі.
Виготовлення продукції на заводі

Контроль фінансів на заводі

Контроль фінансів на заводі

В Skynum ваша фінансова система буде під контролем завдяки можливості відстежити усі грошові операції на вашому заводі. На платформі ви отримаєте змогу працювати з усіма витратами та надходженнями - оренда приміщень, заробітна плата, внесення коштів від власників та контрагентів і т.д.

На платформі доступний функціонал по фіксації вихідних та вхідних платежів. Вони проводяться як в готівковій, так і в безготівковій формі, що фіксується в системі у різних типах каси для зручності обліку.

При цьому кожен платіж пов’язується з документом товарного обліку задля роботи в тісному взаємозв’язку. Це допомагає автоматично підраховувати усю наявну заборгованість.

Партійний облік на заводі

Партійний облік на заводі

На платформі Skynum підтримується робота партійного обліку. В налаштуваннях доступно два найпопулярніших види ведення партійного обліку - FIFO та LIFO. Автоматизована система дозволяє вести облік швидко та без плутанини.

За принципом FIFO програма автоматично буде списувати зі складу ті товари та матеріали, що першими на нього надійшли. А при використанні методу LIFO все навпаки - спочатку ті товари, що надійшли останніми.

Skynum значно спростить вашу роботу завдяки автоматизації процесів складського обліку.

Оптовий продаж товарів з заводу

Оптовий продаж товарів з заводу

Разом зі Skynum ви зможете не тільки виготовляти продукцію та проводити її облік, а також реалізовувати. Платформа дозволяє працювати з необмеженою кількістю контрагентів - в тому числі і покупців.

У більшості випадків виготовлені товари реалізуються оптовими партіями. Skynum має весь необхідний функціонал для проведення гуртових продажів. Для цього ви можете встановити спеціальну оптову ціну.

Для продажу створюються відповідні документи - замовлення або товарна накладна. На основі цих документів відбувається продаж та списання товарів зі складу.

Реалізація товару досить проста і зрозуміла. У вас є можливість знайти товар по найменуванню, штрих-коду або ж візуально в картотеці. Далі потрібно лиш вказати гуртову ціну та кількість товару для продажу.

З товарними накладними зазвичай одразу пов’язуються платіжні документи від покупців. Це полегшує контроль руху товарів та відстеження фінансів.

Програма для складського обліку заводу

Skynum - це універсальна платформа, котра може бути адаптована під будь-який тип бізнесу, тому незалежно від направлення та ніші ви можете автоматизувати складський облік. Зробіть свій завод ефективним та зручним у всі сенсах.

Старт роботи зі Skynum

Програма для обліку на заводі підійде завдяки не тільки широкому функціоналу, але й легкому підключенню. Для початку роботи вам не знадобиться виклик спеціалістів, опанування спеціальних навичок або ж інші трудоємкісні проблеми.

Опанування платформи займе невеликий проміжок часу, тому ваші працівники зможуть швидко братися до роботи.

Внутрішній облік на заводі

На заводі неможливо обійтись без внутрішнього обліку. У зв’язку зі специфікою роботою постійно відбуваються різноманітні зміни, котрі варто фіксувати.

Платформа Skynum дозволяє проводити переміщення матеріалів та готових товарів між складськими приміщеннями на заводі, списувати браковані одиниці товару, оприбутковувати нові комплектуючі. Все це дозволить максимально відстежувати облік всередині заводу.

Кожне переміщення підтверджується спеціальним документ, а обліково змінюються товари в залишках картотеки.

Служба підтримки користувачів Skynum

Хочете краще освоїти роботу зі Skynum? Ми створили спеціальні інструкції та статті для зрозумілої роботи в системі. Якщо якась функція є незрозумілою, то ви завжди можете переглянути наші відео або ж знайти відповіді в текстовому варіанті.

Не можете знайти відповіді на свої запитання? Тоді радимо звернутись за допомогою в Службу підтримки, де наші спеціалісти готові допомогти з автоматизацією складського обліку на заводі.

Читати далі

Спробувати складський облік зі Skynum

Вже сьогодні підключіться до спеціальної програми, котра спростить ведення обліку для заводу та зробить його більш ефективним.