img

Автоматизація магазину парфумерії

Онлайн сервіс для управління торгівлею і автоматизації магазина парфумерії. Управління фінансами, замовленнями, оптовою та роздрібною торгівлею, товарний облік.

Автоматизація магазину парфумерії

Як Skynum допоможе вашому магазину парфумерії?

Складський облік

Ведіть оперативний облік, керуйте товаром, проводьте інвентаризації.

Зручні звіти

Майте доступ до всіх даних про прибуток, збитки, кількість продажів і середній чек в режимі онлайн.

Постійний доступ

Цілодобовий доступ до онлайн-платформи Skynum з будь-якої точки світу.

Облік продажів

Автоматизоване робоче місце продавця, онлайн-каса. Обслуговуйте клієнтів швидко і якісно.

Безкоштовна версія

Випробуйте весь функціонал програми автоматизації магазина парфумерії в її безкоштовній версії.

Складський облік магазину парфумерії

Складський облік магазину парфумерії

Завдяки автоматизації ви зможете відслідковувати будь-які переміщення продукції, уникнете нестач, зменшите навантаження на персонал і скоротите вплив людського фактора при обліку. Для швидкого створення товарних накладних можна використовувати функцію пошуку продукції за кодом, штрих-кодом, артикулом або найменуванням.

Сервіс Skynum допомагає контролювати кількість продукції на складі - задавайте мінімальний залишок кожного товару, наявного на складі і використовуйте спеціальний звіт, який допоможе робити своєчасні закупівлі потрібних позицій.

Можете розпочати роботу прямо зараз, вам не потрібно встановлювати ніякі програми. Skynum це онлайн-сервіс, для роботи вам потрібен тільки доступ до інтернету.

Автоматизоване робоче місце касира

Автоматизоване робоче місце касира

Будь-які дії, що стосуються продажів, виконуються за допомогою АРМ касира. Програма підтримує сканер для штрих-кодів, друкує чеки і етикетки.

У разі відсутності інтернету продавець може працювати в режимі офлайн. Це ніяк не вплине на робочий процес. Дані синхронізуються, коли відновлюється з'єднання до мережі.

Після реалізації кожної одиниці певного товару фіксується зміна його кількості на складі. Також кожну зміну відстежується розмір виручки касира.

Можливості для магазину парфумерії

Можливості для магазину парфумерії
 • Звітність з продажу, виявлення топових позицій магазину, відстеження доходів і збитків.
 • Створення замовлень постачальникам на основі поточного залишку і норми запасу товару.
 • Роздрібний і оптовий продаж парфумів.
 • В АРМ касира може працювати одночасно кілька співробітників магазина. Всім користувачам присвоюються різні рівні доступу.
 • Підключення даних інтернет-магазину до сервісу Skynum для отримання інформації про наявність продукції і замовленнях від клієнтів. Якщо у вас ще немає інтернет-магазину, Skynum допоможе вам його створити.

Аналітичні звіти з продажу парфумерії

Отримуйте звіт по одному або декільком магазинам: залишки на складі, обороти, статистика продажів і прибутковість по товарах. Все це відображається в розділі Показники. Сюди також входить продукція на реалізації, взаєморозрахунки та заборгованості.

Підключення інтернет-магазину

Підключення інтернет-магазину

Інтернет-магазин - важлива складова успішного і прибуткового магазину парфумерії. Хмарний сервіс Skynum надає хороший функціонал для товарного обліку інтернет-магазину. Він допоможе обробляти замовлення, контролювати доставку, складський облік, аналізувати продажі та фінанси.

Skynum має власний конструктор інтернет-магазину, повністю інтегрований в систему торгового обліку. Вам не потрібні ні спеціальні знання, ні допомога програмістів.

Є величезний вибір шаблонів і дизайнів, які підійдуть для вашого магазину парфумерії. Ви можете використовувати власний домен або взяти наш субдомен.

Збільшуйте продажі, залучайте клієнтів

Збільшуйте продажі, залучайте клієнтів

Отримуйте інформацію про прибуток, собівартість реалізованої продукції, про продаж товарів і реалізованої торгової націнки в режимі реального часу. Таким чином ви зможете стежити за виручкою і контролювати ціни в вашому магазині.

Завдяки програмі лояльності, акційним пропозиціями, бонусним, дисконтним і накопичувальним карткам Skynum залучає нових клієнтів і утримує існуючих.

На сервісі Skynum ви зможете вести клієнтську базу з закріпленими знижковими картами. Програма лояльності гнучко підлаштовується під потреби магазину парфумерії. Ваші клієнти зможуть скористатися бонусною, накопичувальною або знижковою картою в будь-якому магазині вашої торгової мережі.

Автоматизація магазину парфумерії

Skynum - кращий інструмент для автоматизації магазина парфумерії. Щоб почати роботу, потрібно тільки підключити сканер штрих-кодів до комп'ютера і встановити автоматизоване місце продавця.

Автоматизація набагато дешевша і вигідніша, ніж стандартна POS-система. Skynum забезпечить вас багатофункціональним бек-офісом, який функціонує в режимі реального часу. Таким чином, ви зможете спостерігати за зміною продажів і залишками товару в будь-якій торговельній точці з будь-якого місця.

Роздрібний продаж

Роздрібна торгівля здійснюється за допомогою системи товарного обліку разом з АРМ продавця. Розраховуйтесь з постачальниками, оформляйте прихід продукції, проводьте інвентаризацію і регулюйте ціни прямо на онлайн-платформі.

АРМ касира використовується, коли потрібно реалізувати товар через касу в магазині. Програма функціонує в режимі онлайн. Якщо з'єднання до інтернету відсутнє, вона переходить в оффлайн режим, і коли з'єднання відновлюється всі дані синхронізуються.

Всі дії, які здійснюються через АРМ продавця автоматично відображаються в онлайн-платформі. Ви в будь-який час можете подивитися виручку на даний момент, побачити кількість повернень і чеків.

Оптовий продаж

Продаж товарів оптом передбачає продаж великими партіями за нижчою оптовою ціною. Skynum повністю підтримує складський облік оптової торгівлі.

При реалізації товарів створюється документ Оптовий продаж. Продукцію можна реєструвати по найменуванню, коду або візуальному пошуку.

Суму документа розраховують за оптовою ціною продукції. Вона може включати в себе націнки, знижки, вартість додаткових витрат, таких як доставка товару. На підставі документа роздруковується видаткова накладна на відпуск продукції зі складу.

Автоматизація мережі парфумерних магазинів

За допомогою нашого сервісу ви можете керувати цілою торговельною мережею парфумерних магазинів - контролювати виручку і стежити за статистикою продажів на різних торгових точках з одного комп'ютера.

Маркування товарів

Кожному товару в системі можна привласнити його штрих-код. Це забезпечить швидкі продажі та інвентаризацію за допомогою сканера штрих-кодів. Якщо у товару немає власного штрих-коду, потрібно використовувати додатковий, якщо код пошкоджений можна зробити перемаркування. Для цього існує автоматичний підбір штрих-коду продукції.

У програмі також є візуальний редактор для етикеток і цінників, можливість масової друку.

Інтернет-магазин для магазину парфумерії

Інтернет-магазин допоможе залучити більшу кількість клієнтів, оскільки ваш товар зможуть купувати люди з різних куточків країни. Його потрібно інтегрувати з системою товарного обліку для синхронізації замовлень і перевірки наявності товарів.Є два рішення цього завдання:
 1. Синхронізація даних з уже наявним інтернет-магазином. Skynum підтримує популярні конструктори інтернет-магазинів.
 2. Створити інтернет-магазин за допомогою вбудованого конструктора Skynum. Він уже інтегрований в систему і вам нічого не потрібно налаштовувати.
Створіть або синхронізуйте ваш інтернет-магазин парфумерії та контролюйте онлайн продажі разом зі Skynum.

Переваги сервісу Skynum

 • Є готові зразки документів. Знайдіть в базі необхідний документ, роздрукуйте його і внесіть потрібну інформацію.
 • В єдиній системі можна об'єднати кілька підрозділів і філій. Skynum - це база даних і єдина точка доступу для всіх ваших складів і парфумерних магазинів. Всі дані зберігаються в хмарному сховищі. Можна отримувати аналітичну звітність як по окремій точці, так і по всій вашій мережі.
 • Наші фахівці завжди готові допомогти з автоматизацією і дати відповіді на всі ваші запитання. Ви можете зв'язатися з нами безпосередньо через форму зворотного зв'язку.
 • Завдяки автоматизації ви з легкістю зможете стежити за товарообігом і виручкою магазину парфумерії. У вас буде можливість вести статистику, формувати будь-які звіти, аналізувати і здійснювати стратегічне планування.
 • Зрозумілий і простий у використанні. Для роботи з сервісом вам не потрібні спеціальні вміння.
 • Багатофункціональність. Після автоматизації ви зможете займатися веденням складу, керувати відпуском і отриманням товарів, контролювати фінанси і вести облік по основних операціях.
Чим краще налагоджений ваш бізнес, тим більше він буде приносити прибутку. Автоматизація за допомогою сервісу Skynum - це ряд поліпшень, які допоможуть вашому магазину парфумерії працювати більш ефективно.
Читати далі

Спробуйте Skynum вже зараз

Автоматизуйте ваш магазин парфумерії - налаштуйте інтернет-магазин, робоче місце продавця, ведіть розумний облік і стежте за статистикою доходу з будь-якого місця.