img

Автоматизація комп'ютерного магазину

Програма для магазину комп'ютерів. Складський і серійний облік, онлайн-каса, управління фінансовими операціями.

Автоматизація комп'ютерного магазину

Skynum для комп'ютерного магазину

Товарооблікова система

Ведення складського обліку, зручна інвентаризація і постійний контроль руху товарів.

Термінал продавця

Функціональне автоматизоване місце касира для якісного обслуговування клієнтів.

CRM-система

Впровадження програм лояльності, знижок, акцій і тематичних розпродажів. Контроль їх ефективності.

Інтернет-магазин

Конструктор для створення інтернет-магазину і можливість інтегрувати існуючий онлайн-магазин.

Складський облік в комп'ютерному магазині

Складський облік в комп'ютерному магазині

Скайнум - програма обліку комп'ютерів, що дозволяє в режимі реального часу відстежити повний цикл пересування товару, починаючи від оприбуткування і закінчуючи продажем. Ви зможете контролювати актуальний залишок товару і вчасно поповнювати запаси.

У комп'ютерному магазині ведеться складський облік оргтехніки, комп'ютерів і комплектуючих частин - відеокарт, материнських плат, SSD дисків і т.д. Всі товари можна розділити за призначенням, категоріями, брендам, характеристикам або цінами.

До платформи можна підключати необмежену кількість складів і магазинів. Дані автоматично синхронізуються між торговими точками, так що ви і ваші працівники завжди будуть в курсі наявності товару.

Серійний облік комп'ютерів та комплектуючих

Серійний номер - унікальний код товару (комп'ютера, ноутбука або запчастини - жорсткі диски, блоки живлення, процесори і т.д.), який складається з набору цифр або букв. Облік за серійним номером дозволяє стежити за переміщенням певної одиниці товару.

У Скайнум ви можете вносити багато серійних номерів в картку одного товару. При цьому всі одиниці товару можуть мати однакові характеристики, найменування та ціну. Серійний номер може бути заводським або згенерованим на платформі.

Унікальність кожного серійного номера дозволяє дізнатися всю інформацію про конкретний товар - коли, ким і де він був закуплений, які документи з ним пов'язані і кому був проданий.

Серійний облік комп'ютерів та комплектуючих

Онлайн-каса для продажу комп'ютерів

Онлайн-каса для продажу комп'ютерів

Термінал продавця - касова програма для якісного обслуговування клієнтів і реалізації товарів по штрих-коду, найменуванню, артикулу або серійному номеру. Вам не знадобиться постійне підключення до Інтернету, адже каса працює у двох режимах - онлайн і оффлайн.

Через автоматизоване робоче місце касира можна проводити продаж, повернення і пошук потрібного товару. Система Скайнум підтримує використання програм лояльності - бонусних і дисконтних карт.

АРМ продавця можна підключити прямо в браузері або завантажити програмне забезпечення для мобільного телефону, планшета, ноутбука або комп'ютера. Skynum також підтримується на POS-системах.

CRM для комп'ютерного магазину

На платформі Скайнум можна вести власну клієнтську базу з прикріпленими дисконтними та бонусними картами. Програма лояльності може легко адаптуватися під ваш бізнес завдяки гнучким налаштуванням.

Тематичні розпродажі до свят, знижки та різні акційні пропозиції залучать нових покупців, а введення накопичувальної системи бонусів і балів розширить кількість постійних клієнтів.

Skynum функціонує як хмарний сервіс, тому картки лояльності працюватимуть у всіх торгових точках вашого бізнесу з продажу комп'ютерної техніки.

CRM для комп'ютерного магазину

Підключення інтернет-магазину

Підключення інтернет-магазину

Наявність власного інтернет-магазину сприяє розширенню клієнтської бази та збільшенню продажів комп'ютерної техніки.

Функціонал Skynum має в собі вбудований конструктор інтернет-магазину. Ви зможете не тільки самостійно створити онлайн-магазин, але і вибрати дизайн і оформлення. Вам не знадобиться додаткова допомога фахівців, програма проста і зручна у використанні. У Скайнум сайт можна створити на своєму домені або на наших доменах.

На платформі підтримується інтеграція існуючих онлайн-магазинів. Створюйте каталог товарів, приймайте замовлення, стежте за доставкою та отриманням покупок в одній товарообліковій системі.

Можливості Скайнум для комп'ютерного магазину

  • Повна автоматизація мережі магазинів з продажу комп'ютерної техніки.
  • Своєчасні замовлення товару, якого бракує, формування закупівель з урахуванням поточного залишку.
  • Аналітична звітність за доходами та збитками вашого бізнесу.
  • Підтримка режиму роботи з необмеженою кількістю користувачів.
  • Створення, вибір оформлення та друк штрих-кодів для маркування товарів і цінників для вітрини.
  • Організація роздрібного і оптового продажу комп'ютерів, ноутбуків, аксесуарів і запчастин до них.
Можливості Скайнум для комп'ютерного магазину

Програма для комп'ютерного магазину

Автоматизація комп'ютерного магазину - важливий крок для поліпшення роботи вашого бізнесу, зростання продажів і розширення клієнтської бази. Скайнум допоможе вам вести розумний складський облік, проводити своєчасне поповнення товару, стежити за фінансовими операціями і генерувати документацію відповідно до усіх норм ведення обліку.

Легкість у використанні

Процес автоматизації комп'ютерного бізнесу може здатися складним і незрозумілим, але ми спробували зробити його простим і доступним для кожного. Зі Скайнум у вас не виникне труднощів з веденням товарного обліку.

Наша платформа зручна і легка у використанні завдяки інтуїтивному інтерфейсу. Вам не знадобиться допомога програмістів або проведення локальних мереж. Хочете почати роботу зі Skynum? Досить зареєструватися на нашому сайті.

Роздрібна торгівля

Автоматизація роздрібної торгівлі в комп'ютерному магазині сприяє скороченню часу обслуговування клієнтів і повному контролю продажів техніки та запчастин. Skynum підтримує інтеграцію між автоматизованим робочим місцем касира і товарообліковою системою, так що ви зможете простежити за всіма складськими операціями та наявністю товару в режимі реального часу.

АРМ касира функціонує онлайн, якщо є підключення до Інтернету. При відсутності з'єднання можна перейти в оффлайн режим. Дані за цей період автоматично синхронізуються після відновлення підключення.

Реалізація товару відбувається через онлайн-касу у зв'язці зі сканером штрих-кодів. Покупці можуть оплачувати покупки готівкою або безготівково банківською картою.

Всі операції, виконані через термінал продавця, відображаються на платформі. Ви завжди можете переглянути кількість продажів, повернень і виторгу. 

Гуртова торгівля

Продаж товару оптом зазвичай реалізується великими партіями за нижчою ціною. На платформі повністю підтримується складський облік в оптовій торгівлі.

Для продажу оптової кількості комп'ютерів або запчастин створюється документ Оптовий продаж. Всі товари можуть реєструватися по найменуванню, коду, артикулу або візуальному пошуку. Кінцева сума оплати в документі розраховується за вказаною оптовою ціною, до неї можна додати знижку, націнку або вартість доставки.

Картотека товарів комп'ютерної техніки

У Скайнум можна створити картотеку комп'ютерів, ноутбуків, запчастин і аксесуарів до них, щоб мати можливість контролювати наявність і залишок товарів на всіх складах і магазинах або в певній торговій точці.

Для кожного товару створюється індивідуальна картка, де вказуються всі його важливі характеристики - назва, колір, технічні дані, закупівельна, оптова і роздрібна вартість і навіть фотографії. Інформація буде доступна продавцеві, щоб він зміг відповісти на всі питання клієнта.

Платформа підтримує внесення гарантійного терміну до кожного товару. Можна встановити два види гарантії: перша - заводська від виробника або постачальника товару, друга - від вашого підприємства, якщо така є.

Ведення обліку за серійним номером

Наявність серійного номера дозволяє простежити повний цикл руху певної одиниці товару. Кожен товар має свій індивідуальний серійний номер, який не повторюється з іншими.

У Скайнум ви зможете вести облік комп'ютерних товарів за серійним номером - оприбуткування, переміщення на складі, продаж, списання, доставка і повернення по гарантії.

Налаштувати функцію ведення складського обліку за серійним номером можна в картці товару або під час оприбуткування. В одній картці товару може бути необмежена кількість серійних номерів.

Маркування товарів

Платформа Скайнум надає можливість створювати, самостійно оформляти та друкувати цінники для вітрин. На кожному ціннику можна вказати потрібну інформацію - назву, головні характеристики, штрих-код, артикул, вартість і т.д.

Маркування дозволяє проводити зручну реалізацію товарів і швидку інвентаризацію за допомогою сканера штрих-кодів. У Skynum ви можете створити свої штрих-коди або відновити існуючі.

Взаєморозрахунки з постачальниками

Ведення бізнесу тісно пов'язане з грошима, тому контроль всіх взаєморозрахунків важлива частина автоматизації бізнесу. У Скайнум можна простежити всі вихідні і вхідні платежі, розрахувати залишок грошей і з'ясувати заборгованість перед постачальниками на цей момент.

Всі здійснені платежі можна пов'язати з відповідним документом. Після кожної операції грошовий і товарний залишок оновлюються, щоб ви змогли бути в курсі актуальної інформації.

Автоматизація мережі комп'ютерних магазинів

Проблема автоматизації мережі магазинів часто постає перед їх власниками. Не всі стандартні програми можуть впоратися із синхронізацією актуальної інформації між складами і магазинами.

Зі Скайнум такої проблеми не виникне завдяки наявності єдиної точки доступу та загальної бази даних для всіх торгових точок. Інформація знаходиться в хмарному сховищі.

Кожен користувач з відкритим доступом може побачити наявність товару, його переміщення і кількість на всіх складських приміщеннях. Звітність формується як по певній точці, так і по всіх магазинах і складах.

Підтримка користувачів

Виникли питання або труднощі з автоматизацією комп'ютерного магазину? В Базі знань ви зможете дізнатися всю найважливішу інформацію про функції і можливості Скайнум.

Якщо хочете, щоб ваш індивідуальний бізнес-кейс розібрали наші фахівці, то зверніться в Службу підтримки.

Читати далі

Почніть роботу зі Скайнум

Skynum - зручна і проста програма для комп'ютерного магазину. Автоматизуйте свій бізнес вже сьогодні.