img

Автоматизація магазину косметики

Програма Skynum для бізнесу з продажу косметики. Повний моніторинг руху товару і грошей в одній системі.

Автоматизація магазину косметики

Можливості Skynum для магазину косметики

Складський облік

Ведіть облік широкого асортименту косметики за категоріями, брендам, призначенням.

Термінал касира

Зручне і просте в використання АРМ продавця. Швидке і якісне обслуговування клієнтів.

Інтернет-магазин

Створення нового або підключення існуючого інтернет-магазину для продажу косметики.

CRM система

Залучення нових клієнтів і підтримка програми лояльності для постійних покупців.

Складський облік в магазині косметики

Складський облік в магазині косметики

Skynum дозволяє вести облік великої кількості товару, використовуючи категорії, бренд, країну виробника, серію, призначення. Контролюйте кількість пробників і тестерів косметики.

Інвентаризацію легко проводити за допомогою сканера штрих-кодів. На платформі можна самостійно згенерувати і надрукувати штрих-коди, якщо вони відсутні або пошкоджені на товарі.

Скайнум підтримує необмежену кількість точок продажів, магазинів або складів незалежно від їх розташування та масштабу.

Безкоштовна версія

Скористайтеся безкоштовним доступом в Скайнум. Всі можливості складського обліку в одній програмі.

Робоче місце продавця косметики

Здійснюйте продаж косметики за допомогою автоматизованого робочого місця касира. Термінал працює у двох режимах - онлайн і оффлайн. При наявності Інтернету відбувається миттєва синхронізація АРМ касира з програмою складського обліку.

Продавець може реалізовувати товар за штрих-кодом, перевіряти наявність косметики в магазині, складі і інших торгових точках, шукати товар за кодом і найменуванням.

АРМ продавця косметики працює позмінно з фіксацією залишку грошей. В кінці зміни підраховується виторг і сума здачі в основну касу.

Робоче місце продавця косметики

Можливості для магазину косметики

Можливості для магазину косметики

  • Ведення складського обліку по прибутковій і роздрібній ціні продажу.
  • Створення, вибір дизайну і друк штрих-кодів і цінників для товарів.
  • Швидке проведення інвентаризації більшої кількості товарів за допомогою сканера штрих-кодів.
  • Звітність по закупках, продажах і фінансових операціях в графіках і схемах.
  • Впровадження програми лояльності - розрахунок знижок і акцій, створення дисконтних і накопичувальних карт.
  • Підключення інтернет-магазину і повна синхронізація даних з товарообліковою системою.

Підтримка лояльності клієнтів

Залучення нових покупців в магазині косметики здійснюють різними способами - акції, дисконтні пропозиції, подарунки до великих чеків і замовленнями. Автоматизація косметичного магазину допоможе розрахувати знижки, внести в систему подарункові набори і контролювати окупність акцій.

Гнучкі налаштування Скайнум дозволяють адаптувати програму лояльності під ваш магазин косметики. Ведіть свою власну клієнтську базу. Створюйте дисконтні та бонусні карти, які будуть діяти в усіх ваших магазинах.

Підтримка лояльності клієнтів

Вбудований інтернет-магазин

Вбудований інтернет-магазин

Просування бізнесу з продажу косметики можливе за допомогою онлайн-магазину. У Скайнум є конструктор, в якому ви можете без спеціальних знань і програмістів створити інтернет-магазин. Вибирайте дизайн і оформлення сайту, а також створюйте актуальний каталог косметики.

Є інтернет-магазин? Тоді інтегруйте його з платформою Скайнум. Синхронізація даних між складським обліком і інтернет-магазином допоможе вам бути завжди в курсі нових замовлень і контролювати онлайн-продаж. Ведіть повноцінно свій оффлайн і онлайн бізнес в одному місці.

Програма для магазину косметики

На онлайн платформі Скайнум підтримуються всі важливі для автоматизації магазина косметики функції. Ведіть точний складський облік, здійснюйте розрахунки з постачальниками і замовниками, вивчайте звітність з продажу і виторгу. Автоматизація магазину косметики допоможе вам в реалізації як роздрібної, так і оптової торгівлі косметикою.

Легкий старт і зручне використання

Для початку роботи з Скайнум вам не потрібно завантажувати додатки, проводити локальну мережу або спеціально налаштовувати програму. Досить зареєструватися на сайті.

Ми пропонуємо різні тарифи, серед яких є і доступні для кожного. Спробуйте автоматизацію вашого магазину косметики з безкоштовною версією Skynum. Інтерфейс системи простий і зручний, тому вам не буде потрібно багато часу для його освоєння.

Доступ до вашої програми одночасно може отримати кілька користувачів. Для кожного з них задаються права і доступ до певних функцій. Таким чином ви зможете стежити за роботою ваших співробітників.

Картотека товарів для косметичного бізнесу

У Скайнум в картотеці є корисні функції для складського обліку - контроль залишків, закупівель, продажів і руху товару. Відфільтрувати дані можна по конкретному товару або за обраними характеристиками.

Закупівлі на платформі відбуваються всього в кілька кліків - вибираєте товар, формуєте замовлення і роздруковуєте готовий документ по Замовленню постачальнику.

Кожен товар в картотеці має поля для опису і вкладки, які дозволяють отримати більш детальну інформацію про товар. Це допомагає продавцеві надалі швидше шукати потрібну косметику з урахуванням кольору, виробника або марки.

Проведення грошових взаєморозрахунків

Незалежно від того роздрібний або оптовий у вас бізнес із продажу косметики в Skynum можна проводити розрахунки з усіма контрагентами. Вони розділені на дві великі групи - Постачальники і Покупці. Якщо є потреба, то можна створити та додати призначені для користувача групи контрагентів.

У кожного контрагента є своя картка, в якій зберігаються всі важливі дані - інформація про заборгованість, переплати, історія замовлень, нові замовлення, документація.

У Скайнум ви можете прив'язати товарні документи до платіжних, що полегшить контроль діяльності вашого магазину.

Залучення і збереження клієнтів

CRM система працює на підвищення лояльності покупців. Для магазину косметики важливо не тільки залучати нових, але і зберігати постійних клієнтів. Скайнум допоможе вам створити клієнтську базу.

Організовуйте дні знижок, тематичні акції та розпродажі менш ходової косметики. Платформа допоможе вести облік знижкових товарів, подарункових наборів, тестерів і подарунків до великих чеків.

Якщо у вас ціла мережа магазинів косметики, то особливо актуальним стане впровадження програм лояльності у вигляді дисконтних або бонусних карт. Хмарна система зберігання даних дозволяє використовувати карти в усіх торгових точках вашої мережі.

Інтернет-магазин косметики

Більшість магазинів косметики в останні кілька років почали виходити на онлайн ринок, створюючи інтернет-магазини. Це дозволяє розширити базу клієнтів і значно підвищити відсоток продажів.

Скайнум пропонує два варіанти використання інтернет-магазину для вашого бізнесу з продажу косметики.

Якщо у вас немає онлайн-магазину, то спеціально розроблений конструктор на нашій платформі допоможе його створити. При цьому вам не потрібно вдаватися до допомоги фахівців, процес створення легкий і доступний для кожного.

У разі якщо у вас є свій інтернет-магазин, ви можете синхронізувати його з нашою платформою. Контролюйте складський облік і продажі у всіх галузях вашого бізнесу з продажу косметики.

Моніторинг товарообігу в косметичному магазині

Стежити за динамікою продажів в магазині косметики важко через широкий асортимент товару. Ручний аналіз або ведення обліку в Excel не надасть справжніх і точних даних.

Формуйте звітність по всьому циклу товарообігу - від замовлення у постачальників і до продажу клієнту. Програма для магазину косметики Скайнум надасть вам можливість проаналізувати динаміку показників продажів, виторгу і доходів.

Вивчаючи звіти по різних категоріях товару і тимчасових проміжків, можна виявити більш актуальні позиції і попередньо зробити замовлення товарів, яких не вистачає.

Служба підтримки користувачів

Для більш легкого і продуктивного використання Skynum ознайомтеся з інформацією в Базі знань. Там ви знайдете докладну інструкцію, опис всіх функцій і можливостей платформи.

Залишилися питання? Задайте їх нашій Службі підтримки. Ми пояснимо і знайдемо відповіді на всі питання, а також розберемо кейс по автоматизації вашого магазину косметики.

Читати далі

Почніть роботу зі Скайнум вже зараз

Автоматизуйте свій магазин косметики і будьте в курсі всіх продажів, закупівель, витрат і доходів у вашому бізнесі.