img

Програма для виробництва одягу

Програма для обліку пошиву одягу. Технологічні карти, матеріали та витрати на виробництво одежі.

Програма для виробництва одягу

Що дасть програма для пошиву одягу?

Облік тканин та фурнітури

Замовлення, закупівлі та залишки матеріалів для виробництва одягу у зручному складському обліку.

Собівартість пошитого одягу

Розраховуйте кінцеву собівартість виготовленої одежі з вказанням усіх витрат.

Продаж готового одягу

Реалізація виготовленої продукції через накладну або через онлайн-касу.

Технологічні карти одягу

Розробка технологічних карт для одягу, на базі яких можна виробляти одяг.

Складський облік виробництва одягу

Складський облік виробництва одягу

Пошив одягу потребує постійного обліку матеріалів - тканин, фурнітури, ниток, та готових товарів. На платформі Skynum підтримується повний цикл роботи з виробленим товаром.

Skynum забезпечує роботу з усіма етапами виробництва - від замовлення тканин до реалізації готового одягу. При цьому в системі доступні різні можливості - партійний облік, використання модифікацій, можливість підключення декількох складів та зручний формат ведення складської документації.

Оптимізований складський облік пошиття одягу дозволяє контролювати залишки, вчасно поповнювати запаси, формувати замовлення та відстежувати усі зміни в документах і товарах.

Технологічна карта одягу для пошиття

Основою роботи з виробництвом одягу є використання технологічних карт. Вони є необхідним елементом для оптимізації процесу, адже виконують роль стандартизованого шаблону зі створення певної моделі одягу.

Технологічні карти містять спеціальний алгоритм пошиття одягу. Для кожної окремої моделі в певному розмірі фіксується кількість потрібних матеріалів у виконанні однієї одиниці товару.

На платформі Скайнум ви можете створити технологічну карту у будь-якому вигляді, корегувати її та видаляти. Також є можливість одразу прописати витрати на пошиття та отримати кінцеву собівартість.

Технологічна карта одягу для пошиття

Матеріали та витрати для пошиття одягу

Для виробництва особливе значення мають матеріали та витрати. В Скайнум при пошитті одягу застосовують технологічні карти, де зазначається потрібна кількість матеріалів.

За потреби ви матимете змогу згенерувати замовлення при недостатній кількості комплектуючих. Завдяки автоматичному розрахунку кількості матеріалів є можливість швидко та точно створити замовлення і надходження від постачальника.

Крім матеріальних витрат, Skynum враховує інші витрати по типу вартості пошиття за одну одиницю продукції. За цими витратами можна сформувати розрахунок, якщо це, наприклад, оплата фабриці за їх роботу.

Програма для виробництва одягу

В Skynum підтримується вся робота з виготовлення продукції. Спочатку матеріали оприбутковуються на склад. Після цього на базі готових технологічних карт відбувається процес пошиття. При необхідності технологічні карти піддаються змінами та редагуванню.

Після пошиття матеріали автоматично списуються зі складу, а в результаті ви отримуєте кінцеву продукцію. Створений одяг надходить в магазин чи склад у вигляді нового товару і може бути реалізований відповідно до встановлених цін.

Skynum немає обмеження по виготовленню одягу, тому ви можете створювати безліч партій та товарів - від одиничних ексклюзивних речей до масового виробництва.

Продаж пошитого одягу

Продаж пошитого одягу

Виготовлений одяг не лише зберігається на складі або в магазині, але й може бути реалізованим. На платформі Скайнум доступний роздрібний та гуртовий продаж відповідно до специфіки вашого бізнес- виробництва.

Оформлення продажу може проводитись через товарну накладну або за допомогою автоматизованого робочого місця касира - Скайнум.Каса. В результаті всі продажі записуються в обліку з вказанням контрагента.

Skynum забезпечений усім необхідним функціоналом для зручних продажів, включаючи створення власного онлайн-магазину та інтеграції з уже наявними.

CRM програма для виробництва одягу

CRM програма для виробництва одягу

Платформа Skynum має широкий функціонал по роботі з клієнтами та постачальниками, що особливо зручно для виробництва одягу. Усі платежі можна прив’язати до певного контрагента, тому ви завжди будете в курсі своєї або клієнтської заборгованості.

В системі доступне створення клієнтської бази з детальною інформацією про покупців та замовників, включаючи історію покупок, наявність дисконтної картки та бонусів.

Гнучкі налаштування дозволяють започаткувати нові програми лояльності та вести їх відносно вашої специфіки виробництва.

Програма для виробництва одягу

Пошив одягу - бізнес, котрий потребує потужного функціонала. Саме з допомогою нашої системи ви досягнете оптимізації виготовлення та обліку одежі.