img

CRM система для Woocommerce

Інтеграція між Woocommerce та Skynum. Зручний спосіб синхронізації товарів, залишків та замовлень з Woocommerce. CRM програма для Вукомерс.

CRM система для Woocommerce

Можливості Skynum CRM для Вукомерс

Оновлення залишків та товарів

Синхронізація даних про товари та актуальні залишки між Skynum та Woocommerce. Можливість внесення корективів та оновлень.

Робота із замовленнями

Опрацювання замовлень з Woocommerce - прийняття, оформлення, доставка, відстеження замовлень на платформі Skynum.

Керування Інтернет-магазинами з однієї системи

Універсальний спосіб керування різними Інтернет-магазинами. Збереження інформації з Інтернет-магазинів в одній системі.

Інтеграції допоміжних компаній

Налаштуйте роботу не лише з Woocommerce, але й з іншими інтегрованими системами - служба доставки Нова пошта, ПРРО або QR-оплата.

Якісний облік для Woocommerce

Якісний облік для Woocommerce

Платформа Skynum дозволяє вести якісний складський облік для Woocommerce. Між програмами можна провести синхронізацію товарів та актуальних залишків, котрі постійно оновлюватимуться при зміні ситуації.

Скайнум підтримує весь цикл обліку для вашого Інтернет-магазина, починаючи від надходження товару на склад до його реалізації через замовлення.

Товарооблікова платформа Skynum дозволяє різні види обліку, включаючи облік за модифікаціями (варіаціями в Woocommerce).

Усі зміни, переміщення та списання фіксуються в системі завдяки відповідній документації. Згенеровані документи можна створити за Майстром шаблонів та роздрукувати.

Синхронізація товарів та залишків між Woocommerce та Skynum

Skynum та WooCommerce мають повну синхронізацію товарів між платформами. Користувач може налаштувати усі необхідні категорії для синхронізації, вибрати склад, встановити ідентифікатори.

Дані про товари постійно оновлюються, тому вони завжди актуальні. За потреби можна змінити атрибути товарів (фото, назву, модифікації і т.д.) з одночасним оновленням інформації в Skynum та WooCommerce.

Залишки товарів можна представити на сайті у вигляді напису «У наявності» або з прописаною кількістю. При зміні кількості число залишку в Інтернет-магазині теж змінюватимуться.

Синхронізація товарів та залишків між Woocommerce та Skynum

Робота зі службами доставки в CRM для Woocommerce

Skynum підтримує інтеграцію з найпопулярнішими сервісами доставки, серед яких і Нова пошта. Наявність даної інтеграції дозволяє налаштувати взаємодію між трьома системами - Скайнум, Вукоммерс та Нова пошта.

Трекінг-номера відправлення будуть додаватись до відповідних замовлень та автоматично оновлюватимуться.

Завдяки API налаштуванням статусів доставки між платформами буде відбуватись передача даних про зміни в доставці. Це дозволить і продавцю, і покупцю відстежувати свої замовлення.

Які переваги має програма обліку для Вукоммерс?

Які переваги має програма обліку для Вукоммерс?
  • Можливість керування усіма Інтернет-магазинами з однієї платформи.
  • Отримання зведених даних по товарах, залишках, замовленнях та резервах.
  • Власна клієнтська база з історією покупок для кожного покупця.
  • Створення документів за власним шаблоном в Майстрі шаблонів.
  • Відмова від використання незручних таблиць Excel та робота з мультиканальною торгівлею.
  • Можливість використання додаткових інтеграцій у своїй роботі - ПРРО, служби доставки.
  • Найголовніше - організація зручного та якісного обліку товарів та продажів без постійного хаосу і зі зменшенням можливих помилок.

Програма для Вукомерс для взаємодії з клієнтською базою

Одна з переваг використання Скайнум - можливість створення клієнтської бази з усією важливою інформацією.

У кожного покупця є своя картка контрагента, де зберігаються його контактні дані - ПІБ, номер телефону, адреси для доставки та навіть історія замовлень.

При бажанні можна створити програму лояльності для своїх клієнтів. Тоді покупці матимуть свої бонусні або дисконтні картки, що дозволять отримати або накопичити знижку.

Опрацювання замовлень з Woocommerce в Skynum

Платформа Skynum має декілька способів оформлення продажу товарів - через замовлення, через товарну накладну та через АРМ продавця Скайнум.Каса.

При інтеграції замовлення з WooCommerce надходять в систему Скайнум. Їх оновлення відбувається у встановлених в налаштуваннях інтервалах.

В товарообліковій програмі ви можете опрацювати замовлення, створити експрес-накладну для відправки, змінити статуси та повністю керувати замовленням. Завдяки гнучким налаштуванням інтеграції обмін інформацією двосторонній між платформами.

Опрацювання замовлень  з Woocommerce в Skynum

Найчастіші питання про підключення CRM для Вукомерс

Інтеграція між Skynum та Woocommerce - це про легкість та зручність у роботі із замовленнями. Хочете дізнатись більше про налаштування та підключення? Відповіді на найчастіші питання представлені нижче

Як розпочати інтеграцію між Skynum та WooCommerce?

Для початку роботи потрібно мати власні кабінети на двох платформах - Skynum та Woocommerce.

При наявності тарифу з можливістю підключення інтеграції з Woocommerce, розпочніть з налаштувань. Детальна інформація про налаштування доступна в інструкції «Інтеграція з Woocommerce» або у відео на YouTube-каналі.

Скільки коштує підключення інтеграції?

Підключення інтеграцій залежить від вашого тарифного плану. Даний функціонал доступний у тарифних планах «Прогрес» та «Компанія».

Про вартість та можливості цих тарифних планів читайте на сторінці зі всією інформацією про них.

Чи можна одночасно приймати замовлення з різних інтегрованих Інтернет-магазинів?

Так, ви можете одночасно підключати різні платформами з Інтернет-магазинами. Наприклад, за потреби це можуть бути інтеграції з Prom та Woocommerce.

Чи можна підключити інші інтеграції? Якщо так, то які?

Окрім інтеграцій з Інтернет-магазинами, можливе підключення інтеграцій зі службами доставки (Нова Пошта), програмним реєстратором розрахункових операцій та іншими платформами.

Скільки часу займає підключення інтеграції?

Підключення інтеграції та синхронізація між Skynum та Woocommerce триває в середньому до 30 хв. Все залежить від кількості товарів для завантаження та оновлення даних.

Чи можна працювати зі Skynum та WooCommerce без інтеграції?

Skynum - зручна програма для обліку, котра працює і без інтеграцій. Ви можете окремо користуватись цими двома платформами, але в такому випадку внесення інформації займатиме багато часу.

Для зручності радимо все ж таки провести синхронізацію. Це значно спростить роботу із замовленнями, розрахунок актуальних залишків та підбиття кінцевої статистики.

Програма для бізнесу Skynum

Скайнум - це можливість обʼєднати в зручному функціоналі усі платформи. Працюйте якісно разом з інтеграціями в системі Skynum.