img

Оптова торгівля

Автоматизація оптової торгівлі онлайн. Реєстрація продажу товарів, ведення складського обліку, платежі і взаєморозрахунки.

Оптова торгівля

Оптова торгівля в Skynum

Складський облік

Повний цикл руху товарів і контроль залишків. Проведення інвентаризації.

Аналітичні звіти

Обороти, складські залишки, доступний запас, статистика продажу і прибутковість по товарах.

Контроль фінансів

Фіксуйте вхідні, вихідні платежі, прибуток і залишок грошей.

CRM система

Збільшення продажу і поліпшення рівня клієнтського сервісу, персональні знижки і бонуси.

Складський облік товарів в оптовій торгівлі

Автоматизація оптового складу від сервісу Skynum дозволяє спростити всі складські операції - прийом товару, його відвантаження, переміщення, проведення інвентаризації, списання. Плануйте стан складу, формуйте замовлення для постачальників на основі норми запасу товару і статистики продажу.

Облік товарів в оптовій торгівлі можна здійснювати, використовуючи картотеку товарів. У картці товару можна подивитися кожен документ, в якому був зареєстрований товар, і дізнатися фактичний залишок на кожному складі.

Програма автоматизації оптової торгівлі може відстежувати термін придатності товарів автоматично. Термін придатності задається при надходженні товару. У Skynum ви зможете отримати звіт по продукції, у якої закінчується термін придатності. Таким чином можна вчасно вжити необхідних заходів.

Для проведення інвентаризації потрібно лише внести фактичний залишок вручну або за допомогою сканера. Система автоматично сформує звіряльну відомість. При виявленні розбіжностей можна автоматично провести надходження товару або його списання.

Складський облік товарів в оптовій торгівлі

Безкоштовна програма для оптової торгівлі

Випробуйте функціонал платформи Skynum для оптової торгівлі в її безкоштовній версії.

Можливості для оптової торгівлі

Можливості для оптової торгівлі
 • Реєстрація оптових замовлень і друкування товарних накладних.
 • Контроль залишку товарів і проведення інвентаризації.
 • Облік товару по модифікаціям.
 • Контроль терміну придатності по партіях товарів.
 • Облік товарів в двох одиницях виміру.
 • Контроль грошей, платежів і взаєморозрахунків.
 • Мобільний додаток для торгових агентів.
 • Знижки та програми лояльності покупців.
 • Розподіл товарів по машинам з урахуванням місткості і маршруту.

Взаєморозрахунки з контрагентами

У сервісі Skynum можна проводити взаєморозрахунки з контрагентами - постачальниками, замовниками. Якщо є необхідність, можна створити або додати користувальницькі групи контрагентів.

У контрагентів є свої картки, в яких знаходиться вся важлива інформація - дані про заборгованість, переплату, історія замовлень, нові замовлення, документація.

Ви зможете полегшити контроль діяльності вашого бізнесу, скориставшись функцією прив'язки товарних документів до платіжних.

Взаєморозрахунки з контрагентами

Оптовий продаж товарів

Оптовий продаж товарів

В оптовій торгівлі використовуються різні канали дистрибуції товарів. Skynum включає в себе необхідні інструменти по автоматизації оптової торгівлі. Залежно від специфіки бізнесу клієнти можуть робити замовлення особисто, по телефону, через онлайн-платформу, інтернет-магазин або за допомогою торгових агентів.

У Skynum документи на продаж товарів оптом можна сформувати декількома способами:

 1. Вручну оператором або товарознавцем.
 2. Через онлайн-вітрину або інтернет-магазин.
 3. Через мобільний додаток для торгових агентів.

На підставі отриманих замовлень від покупців, формуються і друкуються видаткові накладні на відпуск товарів зі складу і оформляється доставка.

Доставка товарів

В оптовій торгівлі передбачено три види доставки: самовивіз, до клієнта і силами перевізника. У другому варіанті на підставі всіх замовлень в програмі можна створити вантажні накладні. Зазначаються адреса (можна закріпити в картці клієнта), зона доставки і бажаний час доставки. Також в платформі заповнюється список всіх транспортних засобів, їх держномер, марка і тип (вантажопідйомність і місткість).

Кожна машина отримує товар зі складу, а експедитору дають маршрутний лист і він доставляє товари клієнтам. При відмові в отриманні товару або несвоєчасній її доставці в програмі можна оформити повернення.

При виборі доставки силами перевізника можна застосувати один з двох варіантів - з нашого складу (перевізник забирає товар зі складу і відвозить клієнту за адресою) і за адресою (компанія відвозить товар перевізнику, а він доставляє товар клієнту).

Доставка товарів

Програма для оптової торгівлі

Оптова торгівля суттєво відрізняється від торгівлі в роздріб. Оптовий продавець приділяє менше уваги стимулюванню і атмосфері, так як він в основному має справу з професійними клієнтами. Оптові угоди зазвичай крупніші роздрібних.

Головна мета бізнесу з оптового продажу товарів - виявлення, вивчення, мобілізація резервів товарообігу і поліпшення якості обслуговування покупців.

Система товарного обліку для оптової торгівлі

Skynum підтримує повний цикл складського обліку в оптовій торгівлі - від приходу до реалізації товару, включаючи внутрішні переміщення. Платформа працює в режимі онлайн. Можна переглядати звітність з продажу з будь-якого місця, де є Інтернет.

Завдяки гнучким налаштуванням програми для оптової торгівлі, ви зможете з легкістю адаптувати нашу програму під специфіку вашого бізнесу. Рух і залишок товару надається в грошовому та кількісному вираженні за обліковою ціною товару.

Робота з торговими агентами

Торгові агенти в оптовій торгівлі є представниками продавця. Вони їздять по магазинах, розповідають про свої товари і приймають замовлення від клієнтів.

Існує два варіанти роботи торгових агентів. У першому торговий агент відвідує точки продажу, записує на папір замовлення покупців. Потім він приходить на склад і віддає ці записи оператору, який створює в програмі товарні документи по кожному магазину. Після цього вони обробляються на платформі.

У другому варіанті торгові агенти для оформлення замовлень використовують спеціальний мобільний додаток. Спочатку працівник отримує на телефон інформацію про залишки товарів з цінами і зображеннями. Торговий агент вносить замовлення клієнта в додаток і його відразу ж можна відправити на сервер, де він обробляється.

У Skynum можна отримувати статистику про роботу кожного торгового агента: скільки замовлень він прийняв, на яку суму, яких клієнтів відвідував. Є також мобільний додаток для менеджера торгових агентів, за допомогою якого можна відстежити місце розташування торгового агента, маршрут, по якому він переміщувався, де було оформлене певне замовлення.

CRM для оптової торгівлі

Головні особливості оптової торгівлі - відносно стабільний товарний асортимент і висока конкурентність. Тому кожен клієнт в оптовій торгівлі дуже цінний.

CRM для оптової торгівлі допоможе вашому бізнесу збільшити продаж і підвищити рівень клієнтського сервісу. Особлива увага приділяється роботі з замовленнями і контролю за термінами доставки товару.

Skynum надає можливість ведення єдиної бази клієнтів, в якій буде зберігатися історія замовлень й інша важлива інформація.

Програма для оптової торгівлі дозволить точно розрахувати собівартість товарів і гнучко управляти ціновою політикою, пропонувати клієнтам конкурентні ціни, персональні знижки і бонуси, уникаючи при цьому збитків.

Маркування товарів

На оптовому підприємстві кожній групі товару можна присвоїти штрих-код. Це часта практика, яка полегшує проведення інвентаризації. Для цього в Skynum передбачена автоматична генерація штрих-коду.

Якщо при доставці вам потрібно використовувати маркування товару, то в програмі передбачені шаблони для етикеток.

Інтернет-магазин для оптової торгівлі

Онлайн продаж з кожним роком займає все більшу частку виручки компанії. Бізнес з оптового продажу товарів не є винятком. За допомогою інтернет-магазину ви розширите географію вашого ринку і привернете більшу кількість клієнтів.

Skynum пропонує два варіанти:

 1. Створити інтернет-магазин. У Skynum є вбудований конструктор інтернет-магазинів, інтегрований в систему товарного обліку. Функціональність і зовнішній вигляд легко налаштувати, для цього вам не знадобиться допомога програмістів.
 2. Синхронізувати дані з вашим інтернет-магазином. Skynum підтримує популярні конструктори інтернет-магазинів.

Автоматизація мережі складів

Skynum відмінно підійде для автоматизації необмеженої кількості складів, які знаходяться в різних місцях. Вся інформація зберігається в захищеному хмарному сховищі, тому не потрібно займатися синхронізацією даних між складами. Контролюйте виручку і стежте за статистикою продажу на різних складах з одного комп'ютера.

Підтримка користувачів

Платформа Skynum має простий і в той же час сильний функціонал. В нашій Базі знань ви зможете знайти інформацію про всі можливості програми.

Якщо ви не знайдете відповіді на свої питання, звертайтесь в Службу підтримки. Наші працівники допоможуть розібрати ваш індивідуальний кейс.

Платформа Skynum забезпечить вам автоматизацію всіх процесів в оптовій торгівлі, починаючи від планування поставок, закінчуючи контролем оплати за відвантажений товар.

Читати далі

Автоматизуйте оптову торгівлю

Skynum - найкраща онлайн платформа для автоматизації оптової торгівлі.