img

Автоматизація магазину одягу

Програма для автоматизації магазину одягу Skynum. Ведення обліку товару за розміром, брендом, колекцією, кольором.

Автоматизація магазину одягу

Що дасть Skynum вашому магазину одягу?

Зручне автоматизоване робоче місце касира.

Контроль руху товару і його залишків по групам і періодам.

Зразки цінників і штрих-кодів для маркування одягу.

Конструктор інтернет-магазину одягу з вибором дизайну.

Безкоштовна версія Skynum

Спробуйте програму автоматизації магазину одягу і складського обліку безкоштовно.

Складський облік магазину одягу

Вести облік товарів в зошиті або Excel, як це робили раніше, незручно і ризиковано, тому автоматизація бутика стане відмінним рішенням. Для магазину одягу важливо розділяти товар за категоріями: колір, розмір, колекція, модель або сезон.

Зі Скайнум ви зможете легко сортувати, знаходити і відбирати товар. Це значно підвищить швидкість і якість обслуговування клієнтів, адже знайти будь-яку позицію в системі можна за заданими характеристиками.

Складський облік магазину одягу

Ведіть облік товарів по модифікаціям

Ведіть облік товарів по модифікаціям

Одна з головних проблем у веденні складського обліку магазину одягу - широкий асортимент товару. Річ певної моделі може бути в різних модифікаціях - розмірі або кольорі.

Скайнум дозволяє в картці товару вказати варіанти модифікацій. Це допоможе продавцеві без труднощів надати клієнту інформацію про розмірну сітку, кольорову гаму та наявність одягу. Відстежити рух товару можна за окремою модифікацією, наприклад за розміром, або в загальному по моделі.

В інтернет-магазині модифікації також згруповані в картці відповідної речі.

Слідкуйте за динамікою продажів і надходжень

Аналізувати роботу магазину одягу складно, тому що в асортименті велика кількість різноманітного товару. Програма автоматизації магазину одягу Skynum пропонує вам можливість відстежувати показники продажів, виторгу і доходів за обраний період часу.

За результатами торговельної діяльності автоматично формується звітність по руху товару, його залишкам, касовим і банківським операціям. Таким чином ви зможете не тільки стежити за товаром, а й виділити популярні позиції відповідно до сезонів, брендів і колекцій.

Інструмент по закупівлях дозволить вам вчасно закуповувати актуальний товар і поповнювати запаси, враховуючи норму запасу товару і побажання клієнтів.

Слідкуйте за динамікою продажів і надходжень

Залучайте нових клієнтів

Залучайте нових клієнтів

Ніякий бізнес не зможе стати успішним без великої і якісно відібраної клієнтської бази. Особливо це актуально при розвитку магазину одягу.

Залучити клієнтів в бутик можна кількома способами, але один з найефективніших - це знижки та акції. Влаштовуйте тематичні розпродажі, уцінку старих колекцій або будь-які інші промо-пропозиції. Головне не перестарайтеся і не почніть працювати собі в збиток.

Автоматизація магазину одягу допоможе вам правильно розрахувати знижку, внести її в базу і в кінці побачити остаточну вартість акційного товару. Зі Скайнум ви зможете стежити за ефективністю знижки в продажах, її вигодою для вашого бізнесу.

Зберігайте лояльність клієнтів

Зворотний зв'язок з клієнтами важливий для формування іміджу магазину одягу та створення постійної клієнтської бази. Кращим рішенням буде оформлення довгострокових дисконтів з накопичувальною системою бонусів.

Програма для автоматизації магазину одягу допоможе простежити всю хронологію покупок клієнта. Skynum підвищить якість обслуговування, а також допоможе вашому магазину одягу стати клієнтоорієнтованим бізнесом.

Зберігайте лояльність клієнтів

Автоматизація роздрібних точок і мережі магазинів

Автоматизація роздрібних точок і мережі магазинів

Програма для автоматизації роздрібної торгівлі підійде для мережевих бутиків, адже в ній можна об'єднати кілька магазинів і складів одночасно.

Якщо ви тільки починаєте свій бізнес, то можна спробувати безкоштовний тариф від Skynum.

Вести складський облік онлайн можна не тільки в магазинах одягу, але і на ринку. Платформа вирішить проблему з пошуком товару, який може знаходитися на складі або в іншій точці продажу.

Роздрібний і оптовий продаж одягу

Продаж одягу може здійснюватися поштучно і великими партіями. У Скайнум передбачені інструменти для зручної роботи як роздрібної, так і оптової торгівлі. При роздрібному продажі ви можете розсортувати кожен окремий товар поштучно, при оптовій - партіями або пачками. При цьому в документації автоматично буде прописуватися потрібна вам форма виміру.

Можливості конструктора інтернет-магазину

Можливості конструктора інтернет-магазину
 • Самостійне створення інтернет-магазину без допомоги програмістів.
 • Інтернет-магазин повністю інтегрований в товарооблікову систему Skynum.
 • Вибір шаблонів і дизайнів інтернет-магазину, який буде відповідати стилю вашого бутика.
 • Залучення нових клієнтів і розширення географії покупців.
 • Здійснення продажів одягу, моніторинг наявності товару і своєчасне поповнення актуальних товарів, перебуваючи в будь-якій точці світу.
 • Додавання асортименту одягу з фотографіями, описами, цінами.

Автоматизація магазину одягу

Тільки починаєте свій бізнес з продажу одягу? Або займаєтеся цим багато років, але звикли вести складський облік в блокноті або Excel? Людський фактор, на жаль, неминучий при будь-якій роботі. Кожна помилка може коштувати великих втрат. Хочете уникнути можливих складнощів? Є легке рішення - програма автоматизації торгівлі Скайнум.

Забезпечте себе надійною системою складського обліку одягу, продавців - зручним автоматизованим робочим місцем касира, а клієнтів - швидким і якісним обслуговуванням.

Можливості Skynum для бутиків одягу

Skynum - це ефективна платформа для автоматизації бізнесу та обліку магазину одягу. Власники бутиків часто стикаються з низкою нюансів, які Скайнум вирішить і зробить вас професіоналом у своїй справі.

Програма для автоматизації торгівлі одягом допоможе вам:

 • стежити за наявністю товару і вчасно поповнювати замовлення відповідно до сезонів та актуальності;
 • створити великий асортимент одягу з фотографіями, описами і розсортувати його за кольором, розміром, сезоном, брендом або колекцією;
 • запускати розпродажі та знижки без збитку для магазину одягу;
 • підвищити лояльність покупців за допомогою швидкого обслуговування і введення накопичувальної системи бонусів;
 • підібрати та надрукувати цінники і штрих-коди для кожної одиниці одягу або відновити їх у разі пошкодження;
 • відстежувати показники продажів, виторгу і доходів у вигляді зручних діаграм.

Що дасть Скайнум магазину одягу?

Скайнум - це зручність для власника бутика. Автоматизація оптово-роздрібної торгівлі дозволяє контролювати рух товару, стежити за продажами та закупівлями, отримувати звіти по фінансовим операціям, дізнаватися попит покупців на різні колекції, моделі і бренди одягу.

Скайнум - це зменшення можливості помилки в роботі комірника. Програма обліку для магазину одягу частково виключає людський фактор. Проводити інвентаризацію набагато легше і швидше, а сортувати одяг можна за заданими характеристиками.

Скайнум - це підвищення професіоналізму продавця. АРМ касира в магазині одягу працює в режимі онлайн, синхронізуючи дані зі складом. Продавець може швидко перевірити наявність товару певного розміру або кольору по штрих-коду або артикулу в інших магазинах або складах. Цінники та штрих-коди легко відновити і знову надрукувати, якщо вони ушкодяться, що буває часто при примірці одягу. При продажі товар автоматично списується, а виторг - збільшується. При низькій швидкості Інтернету дані про продажі оновлюються після відновлення з'єднання, а каса працює в офлайн-режимі.

Скайнум - це ведення клієнта з першого знайомства з магазином одягу та до подальшої покупки. Автоматизація роздрібної торгівлі підвищує імідж магазину завдяки швидкому обслуговуванню, пошуку потрібної моделі або розміру одягу, можливості оплати безготівково або готівково, цінникам і штрих-кодам з інформацією про товар і ціною на кожній позиції, введення накопичувальної системи для постійних клієнтів.

Попри масштаби вашого бізнесу, чи це торгова точка на ринку або велика мережа, автоматизація магазину одягу - те, що підвищить ваші продажі, а відповідно і прибуток.

Читати далі

Спробуйте Skynum вже зараз

Програма для обліку товару в магазині одягу від Skynum робить ведення оптового або роздрібного бізнесу простим.