img

Автоматизація бізнесу

Хмарний сервіс Skynum автоматизує кожен процес вашого бізнесу і допоможе зробити його більш прибутковим. Ефективне управління продажем і закупівлями, ведення складського обліку, контроль взаєморозрахунків з контрагентами, ведення бази клієнтів, а також друк всієї необхідної документації. Ці дії можна здійснювати віддалено, з будь-якого місця, де є Інтернет.

Автоматизація бізнесу

Skynum вміє працювати з різними сферами торгівлі

Переваги платформи

Переваги платформи
  • Зручний і зрозумілий інтерфейс. Почати роботу можна відразу після реєстрації.
  • Швидка обробка замовлень на платформі.
  • Контроль продажу і взаєморозрахунків з постачальниками і клієнтами.
  • Багатофункціональна CRM система.
  • Потужна платформа для товарного обліку і контролю товарного обороту.
  • Автоматизована каса для магазину з безліччю функцій.
  • Можливість створення інтернет-магазину або підключення його до системи товарного обліку.
  • Здійснення роздрібної та оптової реалізації продукції одночасно.
  • Можливість друку всіх видів документації - товарні накладні, касові ордери.
  • Звітність, графіки та індикатори торгового бізнесу.

Безкоштовний тариф Skynum

Випробуйте функціонал платформи автоматизації в безкоштовному тарифі.

Сучасна і функціональна платформа

Skynum - хмарний сервіс для автоматизації продажу і товарного обліку. Програма складається з великого набору корисних інструментів для товарного обліку, проведення інвентаризації, друку документів, штрих-кодів, обліку фінансів і звітності.

Зручні хмарні технології дозволять вам не переживати про встановлення та налаштування програми, прокладання локальної мережі та оплату праці програмістів. Почати автоматизацію можна всього за кілька хвилин.

Автоматизація торгівлі

Для збільшення ефективності роботи фірми, зменшення непотрібних витрат і збільшення доходів необхідно правильно підібрати програму. Майже кожна успішна компанія вдається до автоматизації, щоб забезпечити якісний контроль всіх бізнес процесів.

Лише невелика частина малого і середнього бізнесу вдається до допомоги програм для автоматизації торгівлі. Хтось не вірить в ефективність таких програм, хтось вважає їх надзвичайно складними і не вартими співвідношення ціни і якості.

Skynum - це якісна і доступна програма автоматизації, що працює онлайн. Платформа підійде для різних видів бізнесу (мікробізнес, малий і середній бізнес).

Для чого потрібна автоматизація?

Програма для торгівлі Скайнум спрямована на автоматизацію кожного процесу вашого бізнесу. Завдяки її впровадженню ви швидко відчуєте помітне поліпшення роботи вашої компанії.

Автоматизація допоможе зменшити штат ваших співробітників, мінімізувати витрати на заробітну плату, завдяки чому можна негайно почати займатися розвитком бізнесу.

Ви зможете переглянути кожну операцію, здійснювану у вашій компанії. Крім цього, в програмі зберігається статистика роботи компанії, яку в будь-який момент можна подивитися і проаналізувати, щоб поліпшити стратегію подальшого ведення бізнесу.

Програма для бізнесу, доступна для кожного

Skynum надає на вибір кілька тарифів. Вони відрізняються за кількістю працівників та можливих варіантів, а також за ціною. Якщо компанія невелика, то і ціна тарифу буде відповідати.

Оскільки Skynum - це хмарна платформа, то для здійснення будь-якого обліку не потрібно залишатися в офісі. Управляти компанією можна віддалено онлайн.

Для здійснення автоматизації вам не потрібно буде купувати дорогі і складні налаштування сервера. Контролювати роботу в компанії, вести складський облік, управляти фінансами можна за допомогою звичайного комп'ютера або ноутбука.

Автоматизація малого і середнього бізнесу

Програма Skynum пропонує своїм клієнтам комплекс потужних функцій для управління малим, середнім і мікробізнесом. В одному місці ви зможете вести складський облік, контролювати фінанси і торгівлю, поліпшувати взаємини з покупцями. Все це можна робити навіть перебуваючи в іншій країні в режимі онлайн.

Вам не потрібно витрачати величезні суми грошей на програму автоматизації. На старті вам вистачить комп'ютера, ноутбука або навіть планшета, а також наявності Інтернету. Спочатку ви можете спробувати безкоштовний тариф, щоб випробувати основні функції програми. Потім вже можна вибрати найбільш підходящий платний тариф і придбати його.

Центр підтримки користувачів

Щоб вам було простіше працювати в Skynum, ми розробили Базу знань. В ній детально описані всі функції і можливості платформи.

Виникли труднощі під час автоматизації вашого бізнесу? Зверніться в нашу Службу підтримки. Фахівці Skynum дадуть розгорнуті відповіді на кожне питання, а також допоможуть розібрати ваш кейс.

Скайнум підходить для магазинів різної тематики - зоомагазини, секонд-хенди, магазини побутової техніки, магазини годинників і магазини ювелірних виробів. Skynum також допоможе автоматизувати інтернет-магазин. Великий функціонал дозволить зробити ваш бізнес більш керованим і прибутковим.

Почніть автоматизацію вашого бізнесу зараз

Налаштуйте складський облік, контролюйте продаж, гроші і платежі, керуйте взаємовідносинами з клієнтами - все на одній платформі Skynum.