img

Автоматизація секонд-хенду

Онлайн платформа для обліку товарів в секонд-хенді. Управління закупівлями, грошима, замовленнями і документацією.

Автоматизація секонд-хенду

Як Skynum допоможе секонд-хенду?

Складський облік

Можна вести товарний облік, контролювати пересування товару, стежити за закупівлями і залишками з будь-якого місця, де є Інтернет.

Касова програма

Зручне робоче місце продавця, яке допомагає швидко обслуговувати покупців, використовуючи сканер штрих-кодів.

Зручні звіти

Доступ до звітів за різними показниками діяльності вашого бізнесу - прибутки, збитки, продаж і середній чек.

CRM система

Програма лояльності клієнтів допоможе секонд-хенду утримати клієнтів, залучити нових покупців.

Специфіка обліку в секонд-хенді

Торгівля в секонд-хендах має свою унікальну специфіку, яка відрізняє її від інших магазинів. Її потрібно враховувати, щоб правильно налагодити всі процеси при проведенні автоматизації.

Якщо речі постачають в кілограмах, а продавати їх ви будете поштучно, то оприбуткування і сортування таких речей слід вести в програмі для складського обліку Skynum.

Програма допоможе спростити процес перетворення мішків або коробок з речами в готовий товар для продажу, враховуючи кожен крок - від закупівлі товару у постачальника, з вирахуванням браку і урахуванням собівартості до продажу товару в секонд-хенді.

Головне завдання в цьому виді торгівлі - швидкість. Потрібно швидко отримати, оцінити і промаркувати речі. У Skynum можна розбити магазин на відділи: дитячий, чоловічий і жіночий. Ви зможете провести переоблік по відділам перед отриманням нової партії речей.

Специфіка обліку в секонд-хенді

Складський облік в секонд-хенді

Складський облік в секонд-хенді

Для роботи в Skynum вам потрібна тільки наявність Інтернету. Програма має потужний функціонал і гнучкі налаштування, завдяки чому вона з легкістю адаптується під особливості і вимоги вашого магазину.

У Skynum ви зможете підключити необмежену кількість магазинів і складських приміщень. Можна контролювати фінанси і спостерігати за статистикою продажу в різних магазинах з одного комп'ютера.

Облік товарів може здійснюватися паралельно в декількох одиницях виміру. Це допомагає, коли постачальник привозить речі в кілограмах, а реалізація товарів здійснюватиметься поштучно. У картках товарів можна встановити головну одиницю виміру, додаткову, коефіцієнт перетворення. Потім ви просто перемикаєте одиницю виміру в товарних документах. Ціну система змінює автоматично.

Онлайн каса для секонд-хенду

Онлайн каса налагодить роботу вашого персоналу і допоможе здійснювати швидку реалізацію речей, застосовуючи сканер штрих-кодів.

Можна працювати в браузері або завантажити програму на будь-який пристрій на операційних системах Mac OS, Android, Windows і iOS. При відсутності доступу до мережі програма продовжує працювати в оффлайні. Після появи Інтернету вся інформація відразу ж потрапляє в систему.

Робота в Skynum позмінна. Для всього персоналу привласнюють персональні права доступу. Skynum дозволяє паралельну роботу декількох касирів. Можна підключити стільки касових програм, скільки вам потрібно.

Онлайн каса для секонд-хенду

CRM для секонд-хенду

CRM для секонд-хенду

Продаж в секонд-хенді багато в чому залежить від впровадження регулярних акцій. Акції зазвичай розраховують на один місяць (до оприбуткування нового товару).

Головне завдання кожного секонд-хенду - продати якомога більше товару. З цим впорається програма для автоматичного обчислення знижок Skynum. Знижки допоможуть залучити більше покупців і утримати постійних клієнтів.

Можна влаштовувати акції - щасливі години (знижки на речі в певний період часу, коли ажіотаж зменшується), знижки на наступні покупки, другий товар зі знижкою, все по 50 грн і т.д. Можна ввести всі знижки в Skynum, і програма автоматично розрахує ціну товарів для реалізації.

Для підвищення лояльності клієнтів впроваджуються дисконтні та накопичувальні картки. Платформа дозволить вашим покупцям використовувати карти в усіх магазинах вашої мережі.

Створення інтернет-магазину

Кожному секонд-хенду потрібен свій онлайн-магазин. У вас з'являться нові покупці з різних куточків країни. Спроектуйте новий або підключіть до платформи робочий онлайн-магазин.

У Skynum є власний конструктор онлайн-магазинів, вбудований в систему товарного обліку. Вам потрібно лише вибрати оформлення сайту, додати товари, фотографії, ціни, опис.

Ви зможете приймати замовлення з інтернет-магазину, контролювати облік товарів, оформляти доставку, здійснювати аналіз звітів по онлайн-продажу і по доходах.

Створення інтернет-магазину

Можливості Skynum для секонд-хенду

Можливості Skynum для секонд-хенду
  • Взаєморозрахунки з покупцями і постачальниками.
  • Підключення необхідного обладнання - принтер чеків і етикеток, сканер штрих-кодів, електронні ваги.
  • Звіти по прибуткам і збиткам в графічному і схематичному відображенні.
  • Повна інтеграція онлайн-магазину з системою товарного обліку Skynum.
  • Створення та друк документів, що відповідають всім стандартам складського обліку.
  • Облік товару за прибутковою, оптовою, роздрібної ціною і ціною залишку.
  • Можливість додавання своїх одиниць вимірювання поряд з наявними в системі.
  • Автоматизація мережі секонд-хендів.
  • Запуск програми лояльності - акції, знижки і розпродаж.
  • Робота з товарними документами - списання, оприбуткування, переміщення, інвентаризація, замовлення постачальникам, повернення товару.

Спробуйте Skynum прямо зараз

Випробуйте функції програми для автоматизації торгівлі в безкоштовній версії.

Програма для секонд-хенду

Автоматизація секонд-хенду дозволить підвищити продаж і поліпшити роботу персоналу. В одній платформі - товарний облік, контроль доходів, витрат і всіх фінансів, проведення взаєморозрахунків з контрагентами, створення клієнтської бази і підключення програми лояльності.

Легке використання

Вам не потрібно багато часу і сил, щоб опанувати платформу. Щоб приступити до автоматизації потрібно лише зареєструватися на сайті.

Платформа має зручний і простий інтерфейс. Ваші співробітники швидко освоять програму, без проходження додаткового навчання.

Маркування товарів

У платформі можна створити і надрукувати штрих-коди і цінники. Потрібно додати дві властивості - назва речі і її вартість. При необхідності можна вказати дату оприбуткування (це дозволить подивитися залишки речей з певного завозу).

Для створення унікального найменування товару в Skynum автоматично створюється артикул або штрих-код.

Штрих-коди спрощують ведення обліку залишків, проведення інвентаризації речей при отриманні нової партії. Потрібно всього лише просканувати штрих-код за допомогою сканера.

Облік бракованого товару

Секонд-хенди розподіляють свій товар за станом речей, їх виробником і брендом. Від усіх цих характеристик залежить вартість товару.

У секонд-хендах часто трапляється брак або речі псуються після частих примірок. У Skynum можна здійснити списання, вказати причину і подивитися, як бракований товар вплинув на доходи магазину.

Контроль грошей і платежів

У платформі ви можете фіксувати всі види платежів (у готівковій та безготівковій формі). Програма допоможе розрахувати реальну заборгованість перед постачальниками і залишок грошових коштів.

Всі платежі можна пов'язувати з товарними документами. Один платіж можна прив'язати до кількох товарних документів або навпаки кілька платежів прив'язати до одного товарного документу.

Допомога фахівців

Ознайомитися з функціоналом і основними можливостями Skynum можна в нашій Базі знань.

Ви завжди можете звернутися в Службу підтримки. Наші співробітники дадуть відповідь на всі питання і розберуть ваш особистий кейс.

Автоматизація за допомогою Skynum є кращим рішенням для секонд-хенду, яке допоможе збільшити кількість покупців і прибуток вашого бізнесу. Будьте в курсі всіх операцій в ваших магазинах, перебуваючи навіть віддалено.

Читати далі

Почніть роботу в Skynum зараз

Автоматизуйте роботу вашого бізнесу прямо зараз - касова програма, складський облік, інтернет-магазин для секонд-хенду.