img

Автоматизація магазину будматеріалів

Хмарна платформа Skynum для автоматизації та ведення складського обліку магазину будматеріалів. Контроль прибутку і товарів.

Автоматизація магазину будматеріалів

Skynum для бізнесу з продажу будматеріалів

Складський облік

Контроль залишків товару, виявлення недостач і надлишків товару на складі.

Інтернет-магазин

Створення та підключення інтернет-магазину до платформи з синхронізацією всіх даних.

CRM-система

Створення програм лояльності і спецпропозицій для постійних і нових покупців.

Касова програма

Онлайн каса для комфортного і швидкого обслуговування клієнтів.

Складський облік магазину будматеріалів

Платформа Skynum підтримує повний цикл товарообігу в магазинах і на складах. Ви зможете контролювати рух товарів і фінансів з будь-якого місця в режимі реального часу.

Skynum відповідає всім стандартам складського обліку і підтримує партійний метод обліку продукції, який є найбільш достовірним і точним. Завдяки чому можна відстежити надходження, продаж, списання та переміщення кожної партії товару.

Програма Skynum дозволяє вести облік товару одночасно в двох одиницях виміру. Постачальник поставляє деякі будівельні матеріали в пачках або кілограмах, а продавати їх потрібно поштучно.

Складський облік магазину будматеріалів

Програма для касира магазину будматеріалів

Програма для касира магазину будматеріалів

Автоматизоване робоче місце касира або АРМ продавця - касова програма, яка використовується для швидкого продажу товару через касу магазину з використанням сканера штрих-кодів.

Можна працювати в платформі в режимі онлайн прямо в браузері, не встановлюючи програмне забезпечення. Ви також можете безкоштовно завантажити програму на комп'ютер, ноутбук, планшет або телефон. Skynum підходить для операційних систем Windows, Mac OS, iOS, Android. Якщо підключення до Інтернету відсутнє, програма для каси переходить в оффлайн режим. Синхронізація даних відбувається відразу після відновлення з'єднання.

Каса працює по змінах касирів. Для кожного працівника в системі створюється користувач з налаштованими правами доступу. В програмі можуть працювати одночасно багато користувачів. Щоб прискорити обслуговування покупців, ви можете підключити стільки касових програм, скільки вам необхідно.

CRM для магазину будматеріалів

Програма для магазину будівельних матеріалів надає можливість оформлення і ведення бази клієнтів. Щоб підвищити лояльність постійних покупців і залучити нових клієнтів можна впроваджувати власні дисконтні та бонусні карти, які будуть функціонувати в будь-якому магазині вашої мережі.

Гнучкі налаштування платформи допоможуть встановити програму лояльності в вашому магазині будматеріалів з урахуванням специфіки вашого бізнесу.

У Skynum до обраних товарів можна вносити акції та знижки. Система автоматично підраховує вартість товару зі знижкою. На платформі ви зможете генерувати і друкувати знижкові цінники для товарів.

CRM для магазину будматеріалів

Конструктор інтернет-магазину

Конструктор інтернет-магазину

Кожному магазину будівельних матеріалів необхідний власний інтернет-магазин. Він допоможе істотно збільшити продаж і розширити географію покупців. Можна створити новий або підключити вже існуючий інтернет-магазин.

У Skynum є вбудований конструктор інтернет-магазину. Він уже інтегрований в систему товарного обліку. Виберіть вподобаний дизайн і шаблон, створіть каталог товарів, завантаживши весь ваш асортимент. Інтернет-магазин готовий.

Приймайте онлайн-замовлення, контролюйте товарний облік в магазині будматеріалів, своєчасну доставку, аналізуйте звіти по інтернет-продажу і прибутку. І це тільки невелика частина можливостей Skynum.

Можливості програми для магазину будматеріалів

  • Автоматизація мережі магазинів і складів.
  • Можливість роздрібної та оптової торгівлі.
  • Формування своєчасних замовлень постачальникам на основі поточного залишку і норми запасу товару.
  • Аналітичні звіти по доходах і збитках в схемах і графіках.
  • Зручні взаєморозрахунки з постачальниками і замовниками.
  • У програмі можна створювати і друкувати штрих-коди і цінники.
Можливості програми для магазину будматеріалів

Автоматизація будівельного магазину

Skynum - комплексне рішення для магазину будівельних матеріалів. Програма володіє потужним і великим функціоналом. Ви зможете вести складський облік, проводити взаєморозрахунки з контрагентами (постачальниками і клієнтами), створювати і друкувати штрих-коди і цінники, генерувати документацію і стежити за звітністю за всіма показниками торгівлі.

Простота у використанні

Багато хто не наважується на автоматизацію свого магазину, так як думають, що це дуже складний процес. Зі Skynum у вас не виникне труднощів.

Наша програма зручна і проста у використанні. Не потрібно наймати фахівців і проводити локальну мережу, щоб почати роботу. Все що вам потрібно - зареєструватися на сайті.

Хмарна платформа Skynum дозволяє підключати необмежену кількість магазинів і користувачів. У кожного вашого працівника будуть певні права та доступ, які будуть відповідати його повноваженням.

Роздрібний продаж

Skynum підтримує весь цикл складського обліку в роздрібній торгівлі. Завдяки програмі ви зможете прискорити обслуговування клієнтів, стежити за продажем будівельних матеріалів, проводити швидку інвентаризацію за допомогою сканера штрих-кодів.

Продаж товарів здійснюється за допомогою автоматизованого робочого місця касира і системи товарного обліку. АРМ продавця працює в режимі реального часу. Завдяки цьому відбувається миттєва синхронізація всіх даних - після кожного продажу списується товар і збільшується сума виручки в касі. Якщо підключення до Інтернету відсутнє, каса продовжує працювати. Інформація за цей період завантажиться в систему автоматично після відновлення з'єднання.

Ви зможете простежити всі операції, які відбувалися в АРМ касира, з будь-якої точки світу в режимі реального часу.

Оптовий продаж

У ролі покупців магазину будівельних матеріалів часто виступають не тільки приватні, а й юридичні особи (наприклад, професійні будівельні компанії). Для цього дуже важлива можливість оптової торгівлі. Skynum володіє всім необхідним функціоналом для здійснення оптової торгівлі.

При продажу товару партіями створюється документ Оптовий продаж. Підсумкова сума документа підраховується за оптовою ціною, яку попередньо ввели в систему. Сюди також можуть входити знижки, націнки, витрати на упаковку і доставку.

Для полегшення контролю над рухом товару в Skynum передбачена функція зв'язування платіжних документів із замовленнями або контрагентами.

Маркування товарів

Не всі будівельні матеріали мають власні штрих-коди. У Skynum передбачена автоматична генерація штрих-кодів. Ви можете створити новий, відновити пошкоджений і роздрукувати штрих-код, щоб промаркувати всю продукцію.

Також на платформі можна створювати етикетки і цінники для вітрини. Виберіть вподобаний дизайн і оформлення для цінників і надрукуйте потрібну кількість.

Облік в двох одиницях виміру

Продавати товари в Skynum можна відразу в двох одиницях виміру. Для цього в картці товару потрібно налаштувати коефіцієнт перерахунку з однієї одиниці вимірювання в іншу.

Наприклад. В упаковці є 100 шурупів, і оскільки їх дуже багато, ви хочете дати можливість покупцеві придбати стільки шурупів, скільки йому потрібно. У картці товару ви вибираєте упаковку як основну одиницю виміру, один шуруп як другу і встановлюєте коефіцієнт перерахунку 100. Після цього при продажу товару продавець зможе переключити одиницю вимірювання і продати 1 упаковку або 10 шурупів. Система автоматично розраховує вартість.

Облік товару по модифікаціям

Skynum дозволяє класифікувати один і той же товар за різними характеристиками - матеріал, розмір. Варіанти модифікацій вносяться до картки товару. Звітність з продажу та закупівель можна отримати як по одному товару, так і по певній модифікації.

При купівлі товару, клієнт може звернутися до продавця, який за допомогою зручної системи пошуку, зможе перевірити наявність потрібного товару з певними характеристиками на складі і в інших магазинах.

Підтримка користувачів

З'явилися питання? Перейдіть в розділ База знань, де детально розписані можливості і функціонал платформи. Тут ви також зможете знайти відповіді на найчастіші запитання користувачів.

Якщо не знайшли відповідь на своє питання, зверніться в нашу Службу підтримки. Наші фахівці допоможуть розібрати ваш індивідуальний кейс.

Читати далі

Спробуйте Skynum прямо зараз

АРМ касира, складський облік, створення і підключення інтернет-магазину - все в одній системі Skynum.