img

Програма для інтернет-магазину

Платформа для автоматизації інтернет-магазину. Товарний облік, оформлення замовлень, повний контроль фінансів.

Програма для інтернет-магазину

Можливості Skynum для онлайн-магазину

Складський облік

Контроль пересування товарів, фінансів. Швидка і зручна інвентаризація. Облік залишків товарів.

CRM система

Поліпшення якості обслуговування покупців і підвищення кількості продажу. Підключення бонусних і накопичувальних карт.

Створення інтернет-магазину

Багатофункціональний конструктор онлайн-магазинів, інтегрований з системою обліку товарів. Вся інформація синхронізується автоматично.

Аналітичні звіти

Формування детальних звітів і графіків по доходу, продажу, замовленнях, а також по найбільш продаваним товарам.

Автоматизація складу інтернет-магазину

Автоматизація складу інтернет-магазину

Програма обліку товару для інтернет-магазину Скайнум допомагає простежити за повним життєвим циклом пересування товарів від приходу на склад до продажу. Всі дані, внесені в систему товарного обліку (залишки, ціни) автоматично перенесуться в ваш онлайн-магазин.

Ведіть облік залишків - реальних і з урахуванням резервів. Кількість товарів в системі змінюється після кожної операції. Залишок і переміщення відображається по окремому товару і по всій його партії.

Програма обліку для інтернет-магазину дозволяє контролювати вихідні і вхідні платежі. Система розраховує залишок грошових коштів та реальну заборгованість перед постачальниками.

Програма обліку для інтернет-магазину безкоштовно

Випробуйте основні функції платформи Skynum в безкоштовному тарифі.

Інтеграція інтернет-магазину

Програма інтернет-магазин Skynum дозволить підключити ваш інтернет-магазин до системи товарного обліку. Не потрібно постійно перемикатися від інтернет-магазину до програми складського обліку. Ви зможете отримувати і обробляти замовлення клієнтів в одному місці.

Плануєте розробити інтернет-магазин з нуля? У Skynum є власний конструктор онлайн-магазинів. Він вбудований в систему товарного обліку. Не потрібно нічого додатково налаштовувати, вся інформація синхронізується автоматично.

Підберіть відповідний шаблон і оформлення, додайте товари, опис і фотографії. Інтернет-магазин готовий до роботи.

Інтеграція інтернет-магазину

Обробка замовлень покупців

Обробка замовлень покупців

Кожне замовлення, яке було оформлене в онлайн-магазині, автоматично потрапляє і обробляється в платформі Skynum. У замовленні можна побачити дані про покупця (ім'я, телефон, адреса) та інформацію про самий товар (назва, вартість і кількість).

Після надходження замовлення в систему менеджер може зв'язатися з клієнтом для уточнення отриманих даних. Потім він відправляє підтвердження прийнятого замовлення. Менеджер створює видаткову накладну і разом з рахунком відправляє клієнту на e-mail.

Є кілька варіантів оплати замовлення:

 1. Через платіжні системи або банківську карту.
 2. Накладений платіж (оплата після отримання товару).
 3. Оплата кур'єру (за фактом отримання товару).

Після того як покупець вніс оплату, оператор створює запис з оплаченим рахунком, закриває товарну накладну та інформує покупця про успішну оплату товару.

Програма Skynum інформує менеджера про кожну невдалу спробу оплати замовлення. Не кожен покупець буде повторювати спробу знову. Функція оповіщення дасть менеджеру можливість негайно зв'язатися з покупцем, утримати його і запобігти скасування замовлення.

Доставка замовлень

У Skynum передбачено три варіанти доставки - служби доставки, самовивезення і до клієнта. У першому варіанті спочатку оформляється рахунок і ТТН, вводяться необхідні дані про клієнта, вид оплати (при отриманні або повна оплата). ТТН роздруковують і разом з товаром відправляють в відділення служби доставки або кур'єру. Клієнт отримує товар і оплачує його (оплата при отриманні).

Наступний варіант передбачає приїзд покупця в пункт видачі замовлень. Оператор видає замовлення і оформлює оплату.

У третьому варіанті формують вантажну накладну на основі замовлення. В неї вносять адресу, за якою потрібно доставити товар і дату доставки. Експедитору видають товар, маршрутний лист і він відправляє товар покупцеві.

Доставка замовлень

CRM система для онлайн-магазину

CRM система для онлайн-магазину

Впровадження програми лояльності сприяє підвищенню кількості продажу і поліпшення якості обслуговування покупців. CRM система Skynum допомагає зберегти постійних покупців.

У платформі можна вести базу клієнтів. Вона допоможе виявити найбільш популярні товари та проаналізувати потреби покупців. У програмі зберігаються дані про всіх зареєстрованих клієнтів - ім'я, дата народження, телефон, розмір знижки, історія покупок.

У Skynum можна підключити накопичувальні, дисконтні та бонусні карти. Інтернет-магазини часто організовують акції, знижки і розпродажі. Їх ефективність можна оцінити в бек-офісі Skynum.

Можливості програми для онлайн-магазину

 • Здійснення і облік взаєморозрахунків з постачальниками і покупцями.
 • Розгорнуті звіти по закупкам, продажу, прибуткам і збиткам.
 • Багатокористувацький режим роботи.
 • Повний контроль клієнтської інформації.
 • Можливий оптовий і роздрібний продаж товарів.
 • Створення замовлень для постачальників на основі норми запасу товару.
 • Підключення необхідного обладнання - принтер етикеток і чеків, сканери.
 • Зручний функціонал для проведення інвентаризації на складі.
Можливості програми для онлайн-магазину

Автоматизація процесів інтернет-магазину

Інтернет-магазини набувають все більшої популярності. Багато покупців відносяться до покупок в Інтернеті дуже насторожено, боячись, що товар може не прийти. Будь-яка помилка в роботі інтернет-магазину може привести до удару по його репутації. Налагодити всі робочі процеси допоможе система обліку для інтернет-магазину Skynum.

Швидкий старт

Програма для інтернет-магазину може здатися складною для новачка, але зі Skynum у вас не буде проблем.

Skynum - зручна і проста платформа. Не потрібно наймати фахівців, навчати персонал і прокладати локальну мережу. Все, що вам потрібно зробити - зареєструватися на сайті. Після цього можна завантажити програму на комп'ютер, ноутбук або планшет або продовжити роботу в браузері.

Картотека товарів

Дані про товар знаходяться в його картці - найменування, оптова і роздрібна вартість, опис, фотографії, модель, категорія та інші характеристики.

У картці знаходяться всі документи, в яких був зареєстрований товар. У ній можна побачити реальний залишок товару.

Облік товарів по модифікаціям

Модифікації товару - різновид одного і того ж товару. Вони відрізняються кольором, розміром та іншими характеристиками.

Складська програма для інтернет-магазину дозволяє вести облік різних варіантів товару в одній картці під загальним артикулом, назвою і ціною. Якщо покупець запитає, які є розміри і кольору певного товару, ви зможете швидко зайти в його картку та побачити, які модифікації є в наявності.

Контроль грошей і платежів

У платформі ведеться облік всіх вхідних і вихідних платежів. Їх можна пов'язувати з товарними документами. Прив'язуйте кілька платежів до одного товарного документа або один платіж до кількох товарних документів.

Контроль терміну придатності

Якщо ви працюєте з продуктами або іншими товарами, які мають обмежений термін придатності надзвичайно важливо стежити, щоб вашим клієнтам не дістався прострочений товар. Платформа Skynum допоможе стежити за терміном придатності продукції. Кожній партії товару або певному товару при оприбуткуванні можна задати термін придатності.

У програмі формується звіт по товарах, у яких закінчується термін придатності. Завдяки цьому ви зможете вчасно вжити необхідних заходів.

Допомога фахівців

Для полегшення роботи в програмі Skynum ми розробили інформативну Базу знань. У ній ви зможете знайти необхідну інформацію про кожну функцію платформи.

Залишилися питання? Зв'яжіться зі Службою підтримки Skynum. Ми відповімо на будь-які питання і навіть розберемо ваш особистий проект.

Хмарна платформа Skynum - відмінне рішення для будь-якого бізнесу. Вона налагодить всі робочі процеси і автоматизує роботу персоналу. Програма для інтернет-магазину безкоштовно - ознайомтеся з основними функціями Skynum.

Читати далі

Почніть роботу в Skynum зараз

Програма для інтернет-магазину - CRM система, облік товарів, аналітичні звіти, конструктор онлайн-магазинів.