img

Облік в магазині сувенірів

Програма для обліку в магазині сувенірів. Все для контролю складського обліку, продажів, роботи з клієнтами та перегляду актуальної динаміки.

Облік в магазині сувенірів

Програма для магазину сувенірів

Облік товарів

Відстежуйте надходження, переміщення, списання та будь-які нші операції в магазині сувенірів.

Скайнум.Каса

Обслуговуйте покупців швидко та якісно з використанням каси від Skynum.

Акції та знижки

Запроваджуйте акційні пропозиції, знижки або навіть продаж наборами або комплектами для залучення клієнтів.

Інтернет-магазин

Продавайте сувеніри не тільки у фізичному магазині, але й масштабуйтесь, збільшуючи географію покупців.

Складський облік в магазині сувенірів

Складський облік в магазині сувенірів

Платформа Skynum підтримує можливість організації великого асортименту товару. Ви зможете упорядкувати в каталозі усі сувеніри, створивши відповідні категорії - магніти, посуд, вишиванки, прикраси, іграшки і т.д.

В Скайнум доступний облік з урахуванням різних особливостей товарів - модифікації, мультивалютний облік, в різних одиницях обліку (наприклад, трав‘яний карпатський чай може продаватись на вагу або в готових упакуваннях).

Також в програмі проводиться весь цикл операцій з товаром - від його надходження на склад або виробництва до продажу чи списання через брак. Усі операції підтверджуються відповідним документом.

Модифікації сувенірів

Модифікації - це певні варіанти одного й того ж самого товару. Наприклад, однакові магніти можуть відрізнятись за кольором або ж та сама чашка може мати різні розміри.

На платформі Skynum можна вести облік за модифікаціями, створюючи організовану систему для ваших товарів. Таким чином ви позбудетесь хаосу у власному асортименті.

Скайнум у своєму функціоналі має можливість відстеження оприбуткування, продажу товарів за модифікаціями. Це допоможе швидше проаналізувати потреби покупців та хіти продажів.

Комплекти товарів в магазині сувенірів

Для розширення асортименту в магазині сувенірів часто використовують продажі комплектами. Це може бути комплект тарілки та чашки, набір магнітів або асорті різноманітних трав‘яних чаїв. Усе це можна реалізувати як комплект.

На платформі Skynum доступне створення комплектів. З наявних товарів можна скласти новий набір або комплект. При цьому система розраховує його собівартість, а ви можете встановити на основі нову ціну.

Комплекти обліковуються програмою як окремий товар, але при цьому списання відбувається саме комплектуючих. Таким чином ви зможете також контролювати актуальність продажу наборів. Для сувенірного магазину це особливо актуально через затребуваність в подарункових комплектах.

Виробництво сувенірів ручної роботи

Сувенірний магазин може мати у своєму асортименті товари власного виробництва. Наприклад, карпатські чаї, вироби з дерева, вишиванки, прикраси з малюнками ручної роботи. Вони теж повинні піддаватись обліку.

Skynum дозволяє повністю контролювати створення та реалізацію сувенірів власного виробництва. Для цього є спеціальний функціонал, де можна виготовляти товар в системі. Це проводиться з використанням технологічної карти. В результаті ви зможете і оприбутковувати матеріали, і створювати товари, і навіть реалізовувати їх.

Продаж сувенірів ручної роботи можливий будь-яким зручним способом - через товарну накладну, Скайнум.Касу або Інтернет-магазин.

Скайнум.Каса для магазину сувенірів

Скайнум.Каса - це зручна онлайн-каса для швидкого обслуговування клієнтів. В ній доступна можливість одночасної роботи в декількох змінах. Операції з кожної із змін фіксуються в системі завдяки синхронізації з платформою обліку Skynum.

В Скайнум.Каса є зручний каталог, котрий дозволяє знайти будь-який потрібний товар за допомогою візуального пошуку, пошуку за артикулом або назвою.

Також в Скайнум.Каса синхронізуються дисконтні та бонусні картки клієнтів, тому є можливість їх використання та розрахунку бонусами.

Скайнум.Каса для магазину сувенірів

Робота з клієнтами в магазині сувенірів

Магазин сувенірів відрізняється великим потоком клієнтів, з якими потрібно вміло працювати. В Скайнум для якісного обслуговування та відстеження взаємодії з клієнтами є все.

Крім швидкої Скайнум.Каси, в системі можна створювати постійних покупців. Це актуально для оптових покупців або корпоративних замовлень (наприклад, вишиванки або сувеніри для подарунку іноземцям). Також в системі можна проаналізувати розмір середнього чеку та знайт можливі способи його збільшення.

Всі продажі, замовлення та повернення клієнтів фіксуються в Skynum, тому це спростить ваш облік. Також за потреби можна запускати спеціальні знижки або акційні пропозиції.

Інтернет-магазин сувенірів

Сувенірний бізнес може виходити на новий рівень разом зі Skynum. На платформі є можливість створення власного Інтернет-магазину з актуальними товарами. Це можуть бути автентичні українські пропозиції, котрі характеризують Україну або певний її регіон.

В Скайнум без спеціальних знань можна самостійно створити онлайн-магазин. При цьому він повністю буде синхронізований з платформою для обліку.

Якщо у вас вже є Інтернет-магазин, то ви зможете його підключити до системи за допомогою доступних інтеграцій.

Інтернет-магазин сувенірів

Розпочати облік в магазині сувенірів

Разом зі Skynum ви зможете розпочати ведення обліку вже сьогодні. Спробуйте весь функціонал платформи для організації свого бізнесу.