img

Програма для магазина чоловічих костюмів

Система обліку товарів, робоче місце касира, програми лояльності, підключення інтернет-магазинів.

Програма для магазина чоловічих костюмів

Skynum для магазину чоловічих костюмів

Товарний облік

Ведення складського обліку костюмів, запонок та всього асортименту товарів. Можливість інвентаризації та контролю переміщення товару.

Термінал каси

Зручне робоче місце продавця для швидкого та максимально ефективного обслуговування клієнтів.

CRM система

Створення загальної бази клієнтів з основною інформацією про них та історією покупок. Підключення різних видів програм лояльності.

Інтернет-магазин

Впровадження інтернет-магазину чоловічих костюмів із повною інтеграцією з платформою товарообліку.

Складський облік чоловічих костюмів

Складський облік чоловічих костюмів

Skynum – програма для легкого обліку товарів. Ви зможете контролювати переміщення всього асортименту товарів та уникнути нестачі або неправильних підрахунків.

Платформа дозволяє стежити за кількістю товарів, задаючи мінімальний залишок. Ви матимете можливість створювати своєчасні замовлення постачальникам і завжди бути в курсі залишків на всіх складах або магазинах, адже програма може працювати з кількома торговими точками одночасно.

У каталозі товарів можна розділити чоловічі костюми за різними категоріями - модель, бренд, вигляд, колір або розмір. Це значно спростить пошук певного товару. Також пошук може здійснюватися за штрих-кодом, артикулом, найменуванням.

Касова програма для магазину чоловічих костюмів

Програма для каси від Skynum призначена для зручної роботи продавця. АРМ має простий інтерфейс, але при цьому має потужний функціонал. Завдяки цьому ви завжди зможете бути в курсі ваших продажей.

Касова програма працює зі змінним режимом. Для кожного зі співробітників створюється користувач. При цьому ви самостійно вирішуєте, якими правами доступами його наділити.

Skynum підтримує підключення реєстратора розрахункових операцій. Програмний РРО працює у зв'язці з касою та дозволяє швидко здійснювати продажі.

Касова програма для магазину чоловічих костюмів

Програма лояльності для магазину із чоловічими костюмами

Програма лояльності для магазину із чоловічими костюмами

Взаємодія із клієнтами є важливим пунктом для просування. Через платформу Skynum ви зможете налагодити цей процес - залучити нових покупців та зберегти вже існуючих.

Створення та ведення бази клієнтів дозволяє бути клієнтоорієнтованішими. Для кожного покупця створюється своя карта із зазначенням найважливішої інформації – особистих даних, історії покупок, накопичених бонусів.

Автоматизація магазину костюмів допоможе підключити різні програми лояльності. Також ви зможете організувати спеціальні розпродажі чи персональні знижки.

Інтернет-магазин чоловічих костюмів

Онлайн-магазин з чоловічими костюмами стане чудовим рішенням для розширення географії покупців та більшої кількості продажів.

Є свій інтернет-магазин? Він може бути синхронізований із системою складського обліку Skynum. Вся інформація про отримані замовлення автоматично підтягуватиметься, як і асортименти костюмів та їх наявність.

Для створення нового інтернет-магазину можна скористатися вбудованим конструктором. З його допомогою підбирається індивідуальний дизайн та вивантажується асортимент без потреби фахівців.

Інтернет-магазин чоловічих костюмів

Які можливості відкриються для магазину чоловічих костюмів зі Skynum?

Які можливості відкриються для магазину чоловічих костюмів зі Skynum?
  • Взаєморозрахунки між контрагентами із прив'язкою платежів.
  • Можливість реалізації товару як у роздріб, і гуртом.
  • Одночасне підключення кількох магазинів у торговельній мережі.
  • Аналітична звітність у грошовому та кількісному розрізі.
  • Маркування костюмів та аксесуарів до них – використання штрих-кодів, створення цінників.
  • Розрахований на режим роботи для багатьох користувачів.

Програма для магазину чоловічих костюмів

Skynum - це комплексний підхід до автоматизації бізнесу з продажу ділових костюмів, який покращить продуктивність бізнесу в рази і заощадить ваш час. У програмі є ведення обліку на складі, підключення клієнтської бази, контроль витрат і доходів, а також багато інших важливих для підприємця функцій.

Простота та легкість у використанні

Початок роботи з платформою не займе багато часу. Перед стартом не треба йти на додаткові курси або звертатися до когось за допомогою. Платформа є максимально доступною та легкою у використанні.

Якщо ваші працівники до цього не працювали з такими програмами, не варто переживати. Навіть користувач-початківець зможе швидко розібратись з основними принципами.

Автоматизація мережі магазинів чоловічих костюмів

Синхронізувати кілька магазинів чи складів буває складно, особливо коли вони знаходяться у різних містах. Для самостійного вирішення цього питання потрібно зробити професійне налаштування системи - зберігання та обмін даних. Зі Скайнум вам цього робити не доведеться.

Платформа функціонує за хмарним принципом, тому вся ваша інформація захищена та зберігається на «хмарі». Єдина точка доступу та загальна база даних дозволяє зв'язати між собою будь-яку кількість точок продажу.

Облік товарів за модифікаціями

Чоловічі костюми та аксесуари до них (метелики, запонки, краватки тощо) можуть мати різні форми, кольори, матеріали та інші характеристики. Кожну з них слід позначити під час ведення складського обліку. Для цього використовуються модифікації товарів.

Модифікації - зручний спосіб позначення товарів, які відносяться до однієї моделі, але відрізняються за кольором, розміром тощо.

У Skynum використовуються модифікації, які можна вказати у картці кожного товару. Це спрощує пошук певної одиниці та значно прискорює процес допомоги клієнту.

Роздрібний продаж чоловічих костюмів

Автоматизація роздрібної реалізації костюмів відбувається через термінал продавця, який повністю пов'язаний зі складською системою. Так, в онлайн режимі ви зможете бути в курсі всіх торгових операцій.

Платформа дозволить максимально відстежити весь цикл переміщення товарів, включаючи створення заявок для постачальників та контроль наявності асортименту.

Програма для магазину чоловічих костюмів має функції регулювання роздрібних цін, швидкої інвентаризації та взаєморозрахунків із контрагентами.

Технічна підтримка користувачів

У Базі знань представлений широкий спектр відповідей найголовніші питання. Саме тут ви зможете дізнатися все про автоматизацію докладніше.

Бажаєте, щоб вашу проблему розглянули в індивідуальному порядку? У службі підтримки вам раді допомогти.

Читати далі

Працюйте зі Skynum вже зараз

Автоматизуйте свій магазин з чоловічими костюмами вже сьогодні, адже це найкраще рішення для вашої зручності та бізнес-просування.