img

Облік в магазині посуду

Програма для ведення обліку в магазині посуду - товарний облік, контроль фінансів, управління замовленнями та закупівлями, робота з документацією.

Облік в магазині посуду

Програма для магазину посуду

Облік посуду

Ведіть складський облік посуду з широким асортиментом та використанням модифікацій за кольором, розміром, матеріалом.

Каса продавця

Реалізуйте товар за допомогою Скайнум.Каса з інтеграцією ПРРО для швидкого обслуговування клієнтів.

Інтернет-магазин посуду

Створіть власний Інтернет-магазин посуду, що працює у взаємозв‘язку з товарообліковою платформою.

Доступна статистика

Отримайте доступ до зручної та якісної статистики на основі проведених торгових та фінансових операцій.

Можливості Skynum для магазину посуду

Можливості Skynum для магазину посуду
  • Налаштування платформи під індивідуальни потреби вашого магазину посуду.
  • Створення зручної картотеки товарів з картками, де міститься детальна інформація.
  • Різні види обліку - мультивалютний облік, облік в декількох одиницях виміру, серійний облік.
  • Наявність інтеграції із сучасними платформами - Нова пошта, Хорошоп, Checkbox.
  • Скайнум.Каса з можливим підключенням до ПРРО.
  • Зручна та якісна статистика фінансів, продажів, замовлень.

Складський облік посуду

Платформа Skynum підтримує весь цикл обліку посуду, тому ви зможете відстежити ваш товар від етапу надходження до кінцевої реалізації та списання зі складу.

При потребі ви завжди зможете провести швидку та зручну інвентаризацію, використовуючи сканер штрих-кодів, документ Excel або будь-який інший зручний спосіб. Завдяки розумній інвентаризації система співставить реальні та облікові залишки для оцінки недостач або пересортиці.

В Скайнум можна підключити необмежену кількість складів та магазинів, а також під‘єднати потрібну кількість працівників.

Складський облік посуду

Модифікації в магазині посуду

Модифікації в магазині посуду

Магазин посуду відрізняється широким асортиментом товару, котрий може містити в собі різноманітні модифікації. Модифікації - це варіації однієї і тієї ж моделі товару. До прикладу, різні кольори, розміри, матеріали.

В програмі для обліку Skynum можна вести облік з використанням модифікацій. Це допоможе уникнути хаосу в картотеці товарів та дозволить зрозуміти краще потреби покупців.

Товари з модифікаціями мають свої фото, ціни та терміни придатності, а також окремо додаються в звітність.

Комплекти посуду в Skynum

В магазині посуду часто реалізуються товари у вигляді комплектів. До прикладу, чашка та тарілка або ж набір каструль. Усе це потребує окремого обліку комплектів.

Skynum дозволяє створювати комплекти відповідно до потреб вашого бізнесу. Таким чином ви зможете вести облік і продажі комплектів та поодиноких товарів.

При створенні комплекту є технологічна карта з розрахованою собівартістю, тому ви зможете встановити вигідну ціну. Також за потреби можлива розкомплектація.

Комплекти посуду в Skynum

Виробництво посуду та його облік в Skynum

Виробництво посуду та його облік в Skynum

Власне виробництво посуду набирає все більше популярності, адже можливе створення індивідуальної роботи. В цьому випадку постає потреба у веденні обліку виробництва - глини, фарб, лакування і т.д.

Щоб зробити виробництво точним та прибутковим, на платформі Skynum можна обліковувати матеріали та виготовлений посуд.

Виробництво в Скайнум працює на основі технологічної карти, де розраховується собівартість. Виготовлена продукція надходить на склад та доступна реалізації як звичайна.

Скайнум.Каса для продажу в магазині посуду

Скайнум.Каса - це зручне автоматизоване робоче місце продавця, котре дозволяє швидко обслуговувати клієнтів в магазині посуду.

В Скайнум.Касі ваші продавці зможуть швидко перевірити наявність певного розміру каструлі або ж знайти скільки на складі тарілок за запитом покупця. Таким чином касири дадуть відповідь на всі актуальні питання.

Система працює позмінно з одночасним підключенням необмеженої кількості касирів. Це особливо зручно для роботи в мережевому магазині.

Скайнум.Каса для продажу в магазині посуду

Робота з клієнтами магазину посуду в Skynum

Робота з клієнтами магазину посуду в Skynum

Платформа Skynum дозволяє відстежувати роботу з клієнтами. В першу чергу ви можете створити ефективну клієнтську базу з інформацією - історія покупок, фото, телефон, бонуси, знижки та навіть заборгованості.

Також для підвищення прихильності для покупців запускають програми лояльності. Це можуть бути бонусні картки з системою накопичення або ж знижкові картки.

За потреби в магазині посуду можна організувати сезонні розпродажі, знижки до свят та просто акційні пропозиції на певні одиниці.

Інтернет-магазин посуду від Skynum

Інтернет-магазин розширює можливості продажу та значно збільшує географію ваших клієнтів. Якщо ви плануєте розширити свій бізнес, то радимо створити онлайн-магазин.

Програма Skynum дозволяє створити інтернет-магазин посуду без спеціальних знань та навичок. При цьому онлайн-магазин буде синхронізований з товарообліковою системою.

Крім цього, в Скайнум також можна підключити існуючий інтернет-магазин, користуючись зручними інтеграціями для роботи.

Інтернет-магазин посуду від Skynum

Почніть вести облік в магазині посуду вже сьогодні!

Прийміть рішення вести облік магазину посуду і оптимізуйте усі базові процеси для вашого бізнесу, користуючись платформою Skynum!