img

Програма для торгівлі

Онлайн платформа для автоматизації торгівлі. Складський облік і контроль фінансових операцій.

Програма для торгівлі

Програма для обліку товару в магазині

Контроль товарообігу

Ведення обліку широкого асортименту товарів, проведення інвентаризації, контроль переміщення товарів.

CRM система

Різні види програм лояльності, спрямовані на залучення нових клієнтів і збереження постійних покупців.

Касова програма

Термінал касира для швидкого і зручного продажу товарів в магазині із застосуванням сканера штрих-кодів.

Інтернет-магазин

Створення онлайн-магазину на основі вбудованого конструктора або підключення існуючого інтернет-магазину до системи товарного обліку.

Програма для складського обліку

Програма для складського обліку

Програма обліку товарів - це повноцінний інструмент для управління торгівлею. Вона дозволяє стежити за рухом товарів, вести облік товарів за серійними номерами і модифікаціями, контролювати гроші і платежі.

Skynum працює в режимі реального часу. Для роботи вам необхідний тільки доступ до Інтернету. Можна вести облік товарів з будь-якої точки світу.

До платформи можна підключити необмежену кількість торгових точок і складів. Для кожного складу можна встановити облікову ціну товарів, по якій система буде вести облік - за ціною приходу або за ціною продажу товарів.

Касова програма

АРМ касира (автоматизоване робоче місце) - це програма для касира. Вона призначена для швидкого і зручного обслуговування покупців. Продаж товарів здійснюється за допомогою сканера штрих-кодів.

Можна працювати в браузері, без скачування програмного забезпечення або завантажити касову програму на комп'ютер, телефон, планшет або POS-систему.

Програма каса працює онлайн. У такому режимі всі операції відразу ж потрапляють в систему товарного обліку.

Касова програма

Програма для обліку складу

Випробуйте основні можливості платформи - програма для складу і торгівлі протягом безкоштовного періоду.

CRM для роздрібного магазину

CRM для роздрібного магазину

ПЗ для торгівлі дозволяє проводити автоматизацію взаємодій з клієнтами. Це сприяє збільшенню продажу і поліпшення якості обслуговування покупців.

Облікова програма підтримує впровадження різних програм лояльності. Можна підключити знижкові, накопичувальні і бонусні карти, з урахуванням особливостей вашого бізнесу. Завдяки хмарній системі зберігання даних, дисконтні карти будуть працювати у всіх торгових точках вашої мережі.

В системі можна вести клієнтську базу з інформацією про кожного зареєстрованого клієнта - ім'я, телефон, дата народження, розмір знижки, історія покупок і т.д. Щоб знайти клієнта під час покупки, потрібно просканувати його карту сканером штрих-кодів або ввести в системі його номер телефону.

Підключення інтернет-магазину

Будь-який бізнес з продажу товарів потребує власного інтернет-магазину. Він допомагає розширити географію покупців і збільшити прибуток торгового бізнесу.

Платформа підтримує інтеграцію з готовими інтернет-магазинами - самописними онлайн-магазинами і популярними CMS. Всі дані, включаючи оформлення замовлення, автоматично вивантажуються в платформу.

Якщо у вас немає власного онлайн-магазину, ви можете розробити його у вбудованому конструкторі Skynum. Він уже інтегрований з системою товарного обліку. Потрібно лише вибрати відповідний дизайн, оформлення, додати товарний каталог. Потім можна відразу ж приступати до оформлення замовлень.

Підключення інтернет-магазину

Можливості програми для обліку товару

Можливості програми для обліку товару
  • Здійснення оптової та роздрібної торгівлі одночасно.
  • Наявність багатокористувацького режиму роботи.
  • Детальні звіти з продажу, прибутку, витрат, списань.
  • Автоматизація мережі торгових точок і складів.
  • Ведення документації, що відповідає всім стандартам складського обліку.
  • Швидка і зручна інвентаризація з використанням сканера штрих-кодів.

Система складського обліку

Автоматизація торгівлі - важливий і відповідальний крок для підприємця. Він здатний вивести ваш бізнес на новий, більш професійний рівень. Ведення складського обліку в excel або вручну на папері має високий ризик людського фактора. Автоматизація торгового підприємства від Skynum забезпечить постійний контроль над продажем.

Легкий старт

Система обліку товару в магазині досить проста і зручна у використанні. Вам не потрібно витрачати багато часу, наймати програмістів і додатково навчати персонал. Щоб почати роботу, досить лише зареєструватися на сайті.

Роздрібна торгівля

Програма забезпечує повну автоматизацію всіх торгових процесів роздрібної торгівлі - оприбуткування товарів, їх зберігання та списання при продажу.

Продаж товарів у роздрібній торгівлі здійснюється за допомогою автоматизованої касової програми. Клієнти можуть розраховуватися готівкою або карткою через платіжний термінал.

Ви будете мати доступ до всіх операцій, які були здійснені через термінал касира, з будь-якої точки світу в режимі онлайн.

Оптова торгівля

Платформа має весь необхідний функціонал для здійснення оптової торгівлі - інструменти для проведення взаєморозрахунків з контрагентами, додаток для торгових агентів, різні види доставки та інші.

Для реалізації товарів передбачені різні документи з оптового продажу. У документах сума розраховується за оптовою ціною товарів. Вона може включати в себе націнку, знижку, вартість додаткових витрат (наприклад, доставка).

Для спрощення контролю над переміщенням товарів в системі передбачена функція зв'язування платіжних документів із замовленнями, а також покупцями і постачальниками.

Контроль терміну придатності

Система обліку товару на складі автоматично відстежує закінчення терміну придатності товарів. Термін придатності задається кожній партії продукції при оприбуткуванні. Встановити термін придатності можна також в картці товару.

Програма генерує звіт по продукції, у якої термін придатності добігає кінця. Таким чином, ви зможете негайно вжити необхідних заходів і прибрати товар з продажу.

Служба підтримки користувачів

Незважаючи на те, що програма автоматизації має простий інтерфейс, під час роботи у вас можуть виникати труднощі. Для таких випадків ми створили Базу знань, в якій помістили відповіді на всі ваші запитання.

Залишилися питання? Напишіть в Службу підтримки користувачів. Наші фахівці завжди готові допомогти вам і навіть розберуть ваш особистий кейс.

Читати далі

Програма для торгівлі та складського обліку

Складський облік, термінал касира, CRM система, створення і підключення інтернет-магазину і багато іншого в одній програмі Skynum.