img

Програма для B2B

Облік товарів в оптовій торгівлі B2B. Мультивалюти та виробництво. Власні ціни, робота з контрагентами, відстеження фінансів, замовлення та продажі.

Програма для B2B

Програма для обліку B2B

Облік оптових товарів

Контроль надходження, переміщення, продажів та списань будь-яких об‘ємів товарів в оптових кількостях.

Власні ціни

Можливість встановлення різних типів цін з налаштуванням груп контрагентів та товарів. Робота з додатковими цінами.

Взаємодія з контрагентами

Робота з постачальниками та клієнтами, відстеження заборгованості, замовлень та усіх актуальних змін.

Шаблони документів

Створюйте шаблони для різних видів документів за допомогою Майстра шаблонів. Спростіть роботу з документацією.

Облік товарів в B2B

Облік товарів в B2B

B2B - це вид торгівлі «бізнес для бізнесу», який має особливість роботи з гуртовими товарами, а значить з великими об‘ємами. Платформа Skynum має всі необхідні можливості для ведення обліку в бізнесі B2B, включаючи роботу з оптом.

В системі є функціонал для створення картотеки товарів з фіксацією даних про товари - назва, фото, виробник, ціни, залишки, обороти.

Кожна проведена операція в Skynum контролюється та підтверджується відповідним документом. Ви будете в курсі всіх переміщень, оприбуткувань, списань та продажів.

Крім цього, програма Скайнум має гнучкі налаштування обліку, тому за потреби можна обрати облік за терміном придатності, в різних валютах, в декількох одиницях виміру, за серійними номерами або модифікаціями.

Виробництво товарів для B2B

В Скайнум можливе виготовлення будь-яких товарів. Для цього система підтримує повний процес обліку виробництва - від закупки матеріалів до реалізації виготовленої продукції.

Виробництво відбувається на основі технологічної карти, де прописані потреби у матеріальних та нематеріальних витратах. Її завжди можна відредагувати, змінити або видалити.

Виготовлений товар можна реалізувати всіма доступними способами - через касу, товарну накладну або Інтернет-магазин. Продаж можливий як оптовий, так і роздрібний за потреби.

Типи цін для B2B бізнесу

Платформа Skynum підтримує налаштування типів цін, які необхідні при гуртових продажах в B2B. Для товарів є можливість встановлення окремих типів цін для певних контрагентів та за вказаних умов. Такий спосіб допомагає оптимізувати масове перемикання цін.

В результаті ви матимете змогу швидко змінювати ціни для окремих покупців та ситуацій. Процес оприбуткування та продажів стане набагато легшим і зручнішим.

Крім цього, також доступний продаж товарів з програмою лояльності “Спеціальна ціна”. Вона працює на основі типів цін, тому ви зможете індивідуально налаштовувати ціни для різних покупців та змінювати їх при потребі.

Типи цін для B2B бізнесу

CRM для B2B

CRM програма від Скайнум для B2B допоможе вам організувати роботу з контрагентами. На платформі реалізована можливість створення клієнтської бази та бази постачальників. При цьому ви можете працювати з необмеженою кількістю контрагентів.

Skynum фіксує усі взаємодії з контрагентами - в тому числі і фінансові операції. Кожна проведена операція зберігається у вигляді документа, який можна прив‘язати до товарного обліку.

В картці контрагента та звітності наявні дані про актуальну заборгованість - вашу або контрагента. Борги формуються на основі непроведених платежів.

Мультивалютний облік в B2B

Мультивалютний облік в B2B

Якщо ви бажаєте працювати одночасно в декількох валютах, то на платформі доступний зручний функціонал мультивалютного обліку. В Скайнум він реалізується в різних валютах з налаштованою конвертацією.

За допомогою зручного функціонала ви зможете оприбутковувати товари з використанням валюти постачальника, продавати у власній валюті та одночасно працювати з базовою та обліковою валютами.

Облік мультивалюти бере участь в формуванні кінцевих звітів та статистики - фінансові звітності, підсумки по грошових операціях, аналізі замовлень та продажів.

Оптовий продаж B2B через Skynum

B2B продажі - це зазвичай гуртова реалізація товарів, адже це продаж від бізнесу для бізнесу. Програма Skynum серед свого функціонала дозволяє вести як і гуртову, так і роздрібну торгівлю, якщо в цьому є потреба.

Продажі здійснюються на основі попереднього замовлення або ж через товарну накладну. Замовлення дозволяє робити резерв потрібного товару, а надалі ви можете з нього сформувати накладну.

Крім цього, на платформі Скайнум є реалізація товару через Інтернет-магазин. Це зручний спосіб взаємодії з вашими клієнтами та прийому замовлень. При цьому ви можете самостійно створити Інтернет-магазин, використовуючи конструктор від Skynum. За необхідності програма також підтримує інтеграцію з іншими Інтернет-магазинами.

Майстер шаблонів від Skynum

Skynum має можливість налаштування зовнішнього вигляду та наповнення документів. В Майстрі шаблонів ви можете розробити власне оформлення та дизайн кожного документа.

Готові шаблони можна налаштувати для всіх фінансових або торгових документів - товарні накладні, договори з контрагентами, гарантійні талони, процес виробництва, різні види платежів.

Завдяки шаблонам від Майстра шаблонів ваші документи будуть мати однаковий стиль, всю потрібну інформацію та відрізнятимуться унікальністю від інших.

Звіти для B2B бізнесу в Skynum

Для контролю роботи бізнесу необхідно відстежувати статистику. Платформа Skynum створює базові звіти за фінансовими та товарними показниками, що дозволяє оцінити ситуацію якісно та кількісно.

Дані по звітах показані у вигляді зручних та зрозумілих схем або графіків. При цьому кожен звіт можна побачити як електронно, так і роздрукувати за потреби.

В Скайнум є фінансова довідка, аналіз витрат, звіти по наявних боргах, звіти по поточній ситуації та звіти по продажах і здійснених замовленнях.

Програма для “бізнесу до бізнесу”

Зробіть свою роботу якіснішою та простішою. Налаштуйте облік товарів, використання різних валют, взаємодію з клієнтами та статистику вашого бізнесу.