img

Управління фінансами

Програма для обліку складу і продажу для малого і середнього бізнесу. Контроль грошових операцій і фінансові звіти.


Рух грошей в магазинах і на складах тісно пов'язаний з грошима. Ми платимо постачальнику за товари, оренду приміщення, виплачуємо заробітну плату персоналу і здійснюємо інші операційні витрати. У той же час нам надходять вхідні платежі, наприклад, від покупців за товари. Автоматизована система управління складом Skynum допоможе контролювати гроші і платежі, а також вести облік доходів і витрат вашого бізнесу.

Облік доходів і витрат

До платформи можна підключити необмежену кількість кас для безготівкових та готівкових розрахунків. Всі вхідні та вихідні платежі - кожна оплата замовлення, повернення грошей клієнту і оплата товарів, отриманих від постачальників моментально фіксуються в системі.

Всі платежі можна пов'язувати з товарними документами. Один платіж можна прив'язати до кількох товарних документів і навпаки кілька платежів пов'язати з одним товарним документом.

Контроль взаєморозрахунків

Програма для обліку товару і продажу дозволяє контролювати всі види взаєморозрахунків з постачальниками і покупцями.

У будь-який момент можна зайти в платформу і подивитися історію взаєморозрахунків з конкретним постачальником або клієнтом. Перевірити чи була здійснена оплата, чи є непогашена заборгованість перед постачальником або заборгованість клієнта перед вами.

По кожному контрагенту в системі можна подивитися обороти і документи за обраний період. У картці контрагента ви побачите історію замовлень, платежі і баланс взаєморозрахунків.

Автоматизація обліку продажу дозволить здійснювати якісний контроль грошових операцій, які проводяться між компанією та її контрагентами. За допомогою програми можна вести детальний облік всіх заборгованостей, вчасно відправляти платежі.

Фінансові показники та звіти

На підставі всього продажу, оприбуткування, замовлень та інших грошових операцій система автоматизації торгівлі формує детальні звіти. Вони допоможуть вам контролювати і аналізувати кількість грошей в касах, прибуток і збитки по кожному магазину або складу. Вся інформація відображається у вигляді графіків і схем. Виберіть період, за який хочете отримати звіт і роздрукуйте.

Програма для приходу і продажу товару також відображає всі дані по оплатах, поверненням покупців, середньому чеку, виручці і прибутку за день.

Після кожної операції система обліку оновлює залишки товарів, грошових коштів та заборгованість. Всі компоненти програми працюють в жорсткому взаємозв'язку і забезпечують повноцінний контроль торгового бізнесу.

Керуйте фінансами в платформі Skynum

Проста програма складського обліку. Ведіть облік доходів і витрат, контролюйте взаєморозрахунки з контрагентами, отримуйте фінансові звіти в графіках і схемах.