img

CRM система для Prom

Програма для обліку в Пром - синхронізація товарів та замовлень, складський облік, робота з клієнтами, запуск програм лояльності, фінанси та взаєморозрахунки. Все найважливіше в одній платформі.

CRM система для Prom

Переваги Skynum CRM для Prom

Облік товарів

Створення картотеки товарів з синхронізацією Prom, контроль внутрішнього обліку, відстеження актуальних залишків.

Обробка замовлень

Повний цикл роботи із замовленнями - від надходження замовлення та резерву товарів до обліку. 

Робота з клієнтами

Налаштуйте роботу з покупцями, створивши клієнтську базу та запустивши для них спеціальні пропозиції і акції.

Інтеграції

Керуйте всіма сервісами з однієї платформи Skynum - програмний РРО, служби доставки, маркетплейси та інтернет-магазини.

Складський облік для Пром

Складський облік для Пром

Маркетплейс Prom потребує налагодженого складського обліку. Для його організації ідеальним варіантом буде платформа Skynum. Дана програма повністю підтримує облік - від замовлення постачальнику до продажів та списань.

На платформі Скайнум можна вести внутрішній облік товарів - оприбуткування, переміщення між складами, списання браку. Усе це контролюється та відстежується зі створенням відповідної документації.

Завдяки гнучким налаштуванням ви зможете запустити будь-який тип обліку - за модифікаціями, за серійними номерами, за терміном придатності чи мультивалютний.

Головна перевага Skynum для обліку в Prom - можливість синхронізувати платформи з демонстрацією усіх товарів та реальних залишків.

Синхронізація товарів та залишків між Skynum та Prom

Skynum має повну багатофункціональну інтеграцію з Пром, що дозволяє передавати інформацію про товари та їх залишки. Кожна компанія може самостійно здійснити налаштування інтеграції - вибір складу, групи та категорії товарів для синхронізації, встановлення ідентифікаторів, типів ціни.

Синхронізація допоможе зажди підтримувати актуальні залишкі та ціні товарів в Prom. При внесенні будь-яких змін в картку товару, дані оновлюються автоматично за встановленим інтервалом або вручну.

Скайнум зможе збільшити ваш рейтинг продавця на Prom, адже у вас буде постійно актуальна наявність товарів. Це дозволяє вашим клієнтам бачити наявність, а вам відстежувати потребу у здійсненні закупок та поновленні об’єму товарів.

Синхронізація товарів та залишків між Skynum та Prom

Можливості, що дає програма для Prom

Можливості, що дає програма для Prom

  • Повноцінний облік товарів з синхронізацією між платформами
  • Створення клієнтської бази з картками покупців
  • Налаштування програм лояльності для покупців
  • Створення друкованих форм документів за власними шаблонами
  • Керування різними Інтернет-магазинами з однієї програми
  • Контроль відправок через служби доставки
  • Сучасний та зручний додаток Скайнум.Каса з підключенням ПРРО
  • Фінансова звітність про продажі, повернення, надходження, доходи та витрати

Робота зі службами доставки в CRM для Пром

Платформа Skynum у своєму функціоналі має інтеграції ще й зі службами доставками. Таким чином ви можете налаштувати роботу з Новою поштою.

Кожне замовлення опрацьовується в системі Скайнум з можливістю створення відправки. Для цього програма автоматично підтягує потрібні дані з картки покупця та дозволяє згенерувати експрес-накладну.

Завдяки синхронізації статусів між Нова пошта та Skynum і ви, і ваші клієнти будуть в курсі переміщення посилки. На платформі для обліку можна відстежити усі зміни відправки, контролювати їх та перевіряти статус.

Програма для роботи з клієнтами Пром

Кожен бізнес потребує правильної комунікації з покупцями. Платформа Skynum дозволяє створити власну базу клієнтів з детальною інформацією про них.

Усі покупці в базі в програмі Скайнум мають власну картку, де представлені їх контактні дані та адреси доставки. Крім цього, за кожним клієнтом є закріплена історія покупок, повернень, оплат та усіх здійснених операцій.

Для покращення взаємодії з клієнтами з Prom можна створити в Skynum програми лояльності. Це можуть бути дисконтні або бонусні картки для постійних покупців. Або ж налаштування акційних пропозицій та знижок на певні групи товарів.

Облік для Prom - замовлення та продажі

Облік для Prom - замовлення та продажі

 Усі здійснені замовлення з Інтернет-магазину маркетплейсу Prom автоматично завантажуються в систему Skynum. Це дозволяє вчасно та якісно опрацьовувати замовлення.

Обробляти замовлення на платформі Скайнум можна різними способами - через замовлення, за допомогою товарної накладної та з використанням додатку касира Скайнум.Каса. До речі, Скайнум.Каса має функціонал для підключення програмного реєстратора розрахункових операцій.

В програмі для обліку ви зможете повністю працювати із замовленням - прийняти його, зарезервувати товари, здійснити відправку та згенерувати експрес-накладну на пошті, відстежити зміну статусів. Тобто вам буде доступний весь цикл роботи із замовленнями.

Інтеграції з різними платформами та маркетплейсами

Skynum має зручних інтеграцій, котрі допоможуть вдосконалити та полегшити роботу вашого бізнесу. Серед найпопулярніших інтеграцій - маркетплейси, інтернет-магазини, програмні реєстратори розрахункових операцій, служби доставки.

Завдяки інтеграціям ви можете керувати продажами, замовленнями, товарами та фінансами з однієї платформи. Від замовлення з Prom до продажу через ПРРО та відправки Новою поштою - усе це можна здійснити в Skynum.

Програма для обліку дозволяє одночасно вести різні Інтернет-магазини з різних платформ та маркетплейсів (Хорошоп, Prom, Woocommerce).

Програма для Prom

Зробіть свій бізнес простішим у плані ведення. Налаштуйте взаємодію між різними системами та об’єднайте усі свої платформи в одній, створюючи найкращу платформу для власного обліку в Пром.