img

Автоматизація продуктового магазину

Онлайн програма для бізнесу з продажу продуктів. Складський облік продуктів і контроль фінансів в реальному часі.

Автоматизація продуктового магазину

Skynum для продуктового магазину

Складський облік

Товарооблікова система для контролю руху товару і своєчасних закупівель продуктів.

АРМ продавця

Термінал касира для швидкого і якісного обслуговування покупців.

Інтернет-магазин

Створення або підключення інтернет-магазину до платформи товарообліку.

Тех. підтримка

Доступна служба підтримки і розбір індивідуальних кейсів.

Можливості Skynum для продуктового магазину

Можливості Skynum для продуктового магазину
  • Товарний облік в продуктовому магазині - великий асортимент продуктів, ведення за ціною приходу, продажу або терміну придатності.
  • Постійний контроль терміну придатності товарів, що швидко псуються.
  • Реалізація продуктів в декількох одиницях виміру. Автоматичний розрахунок ціни для вагових товарів.
  • Проведення всіх грошових операцій з постачальниками продуктів. Зв'язування товарних і платіжних документів.
  • Моніторинг показників продажів і виторгу. Звітність по руху товару і всім фінансовим операціям.

Безкоштовна версія

Хочете спробувати автоматизацію свого бізнесу з продажу продуктів? Скористайтеся безкоштовною версією Skynum прямо зараз.

Складський облік в магазині продуктів

Скайнум дозволяє вести складський облік в продуктовому магазині для великого асортименту товару. Слідкуйте за повним циклом руху товару - від формування замовлення до продажу покупцеві. Контролюйте наявність продуктів і вчасно поповнюйте запаси.

Підключайте до платформи необмежену кількість магазинів або складів, щоб бути в курсі роботи всіх торгових точок.

Проводити інвентаризацію в продуктовому магазині стане набагато легше завдяки програмі автоматизації і сканера штрих-кодів.

Складський облік в магазині продуктів

Контроль терміну придатності продуктів

Контроль терміну придатності продуктів

Відстеження терміну придатності продуктів, що швидко псуються, за допомогою Skynum допоможе уникнути людського фактора при перевірці товару, як це буває при використанні Excel або веденні обліку в продуктовому магазині вручну.

Кожна партія товару вноситься в систему з терміном придатності.

У програмі є можливість згенерувати звіт з даними про терміни придатності. Якщо термін придатності закінчується, ви зможете вжити заходів - прибрати товар з реалізації або знизити ціну.

Автоматизоване робоче місце касира

Для роздрібного продажу продуктів найзручніше використовувати термінал продавця. Здійснюйте реалізацію товару за допомогою сканера штрих-кодів.

До АРМ касира можна під'єднати електронні ваги. Для вагових товарів система самостійно розрахує вартість, враховуючи заздалегідь встановлені ціни за кілограм.

Для роботи терміналу касира необов'язково постійне підключення до Інтернету. Ви можете обслуговувати клієнтів в оффлайн-режимі, дані про продажі внесуться після підключення мережі.

Автоматизоване робоче місце касира

Програма лояльності в продуктовому магазині

Програма лояльності в продуктовому магазині

Зараз навіть продуктові магазини біля будинку замислюються про приваблення покупців і їх збереження. Впроваджуйте в роботу свого бізнесу програми лояльності у вигляді накопичувальних карт.

Якщо у вас мережа продуктових магазинів, то дисконтні або бонусні карти будуть працювати в кожній торговій точці завдяки хмарній системі зберігання даних.

Робіть дні знижок або акційні пропозиції, щоб залучити нових покупців. Скайнум допоможе правильно розрахувати ціну зі знижкою і дозволить простежити за її ефективністю.

Інтеграція інтернет-магазину

Інтернет-магазин для бізнесу з продажу продуктів з кожним днем ​​стає все більш потрібний. Одні працюють на доставку по місту, зроблених заздалегідь замовлень, а інші відправляють товари по всій країні, наприклад, екзотичні фрукти або продукти з-за кордону.

У Скайнум можна під'єднати вже наявний онлайн-магазин, який інтегрується з товарообліковою системою.

Якщо у вас ще немає інтернет-магазину, створіть його на нашій платформі. Створити онлайн-магазин в Скайнум легко. Вам не знадобляться спеціальні знання або допомога програмістів. У конструкторі можна самостійно вибрати дизайн для вашого інтернет-магазину.

Інтеграція інтернет-магазину

Автоматизація магазину продуктів

Скайнум - хмарна платформа, головним завданням якої є автоматизація продуктового магазину. Програма надає можливість вести відомість обліку залишків продуктів і товарів на складі в різних одиницях виміру, відстежувати терміни придатності продуктів і вчасно робити закупівлю відсутнього товару. Контролюйте ваші фінанси і проводьте взаєморозрахунки з постачальниками або клієнтами в Skynum.

Швидке підключення і легке використання

Skynum - доступна і зручна програма для автоматизації магазину продуктів. Щоб почати роботу з нашою платформою, вам не потрібні фахівці в даній сфері або певні знання. Досить реєстрації на сайті.

Налаштувати Скайнум можна самостійно. Інтерфейс системи простий і інтуїтивний. Вашим працівникам не потрібно проходити навчальні курси для роботи з програмою.

Роздрібна торгівля

Більшість продуктових магазинів займаються роздрібною торгівлею. Через розмаїття асортименту складно вести облік в магазині продуктів і проводити реалізацію товару. Автоматизація невеликого продуктового магазину сприяє повному контролю продажів і підвищення лояльності клієнтів.

Якість і швидкість обслуговування покупців значно збільшується при використанні автоматизованого робочого місця касира. Продавець може швидко перевірити наявність товару, дізнатися його ціну або термін придатності. Також можна здійснювати продаж вагового товару, використовуючи заздалегідь виставлені ціни за кілограм.

Працювати каса може у двох режимах - онлайн і оффлайн. При наявності Інтернету всі дані вносяться в систему - товар списується, а сума виторгу збільшується. Відсутність підключення до мережі не перерве роботу магазину. Інформація про продажі синхронізується після відновлення Інтернету.

Термінал продавця працює позмінно. При відкритті зміни касир фіксує залишок суми в касі, а потім приступає до роботи.

Товарооблікова система повністю інтегрована з терміналом продавця. Всі складські операції можна проводити в Скайнум - починаючи від приходу товару і до його продажу через АРМ касира.

Контроль терміну придатності

У продуктовому магазині особливо важливо своєчасно відстежувати закінчення терміну придатності продуктів. Через великий асортимент товару вручну це зробити практично неможливо.

У програмі для автоматизації магазина продуктів Скайнум ви можете вносити термін придатності для кожної партії. При потребі можна налаштувати пріоритетне списування товару з більш раннім терміном реалізації.

Звіт по товарах з терміном придатності можна згенерувати на платформі. Це дозволить вам вчасно прибрати товар з вітрини та зберегти імідж вашого магазину.

Маркування продуктів

Безліч товарів в продуктових магазинах не мають власних штрих-кодів. Skynum вирішує цю проблему і дозволяє генерувати власний штрих-код, який вноситься в систему і закріплюється за певним продуктом. Штрих-коди можна роздрукувати і промаркувати товар. Маркування спрощує продаж продуктів за допомогою сканера штрих-кодів.

У Скайнум ви можете створювати і друкувати цінники для товару. Є можливість вибору різних оформлень та дизайнів цінників.

CRM-система для продуктового бізнесу

Для залучення нових клієнтів в магазині продуктів часто організовують акції та дисконтні дні. На платформі можна розрахувати знижку і внести нову ціну в систему.

Програма лояльності дозволяє зберегти постійних покупців. Якщо у вас мережевий бізнес з продажу продуктів, то програма лояльності для ваших клієнтів буде працювати у всіх точках продажів. Накопичувальні бонусні або дисконтні карти допоможуть зберегти покупців і знайти постійних. Skynum дозволяє налаштувати програму лояльності в залежності від специфіки вашого бізнес-напрямку.

Покупці можуть користуватися знижковими або накопичувальними картами в кожному магазині вашої мережі завдяки хмарній системі зберігання даних.

Технічна підтримка користувачів

На нашому сайті в Базі знань ви знайдете інструкцію по використанню платформи. У ній ви зможете ознайомитися з можливостями функціоналу Skynum.

Якщо у вас є питання, ви завжди можете звернутися в Службу підтримки. Вам дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять, а також допоможуть розібрати індивідуальний кейс.

Ви також можете написати нам із запитом на додавання нових функцій в Скайнум, які допоможуть автоматизації вашого бізнесу.

Читати далі

Почніть роботу з Скайнум зараз

Візьміть під контроль свій продуктовий бізнес. Складський облік, АРМ касира, контроль грошових операцій - повна автоматизація магазину продуктів в системі Skynum.