img

Програма для обліку в оптовій торгівлі

Складський та торговельний облік оптового товару. Робота з великими обсягами товарів. Взаєморозрахунки з постачальниками та клієнтами.

Програма для обліку в оптовій торгівлі

Програма для оптового бізнесу Skynum

Гуртовий облік товарів

Відстеження поступлень, переміщень, списань та залишків великих об’ємів товарів з відповідними документами.

Робота з контрагентами

Зручний спосіб взаємодії з постачальниками та покупцями з урахуванням заборгованостей.

Власні ціні

Працюйте з необмеженою кількість типів цін. Ви можете створити будь-яку додаткову ціну товарів.

Мультивалютний облік

Облік товарів та фінансів в декількох валютах одночасно - гривні, долари, євро, злотий.

Складський облік в оптовій торгівлі

Складський облік в оптовій торгівлі

Основна особливість гуртового бізнесу - продаж великих об’ємів товарів. Облікова програма Skynum має весь необхідний набір функцій у роботі з оптом.

Платформа Skynum відстежує усі базові складські операції - надходження товару, його відвантаження, переміщення та продаж. В системі можна створити власну картотеку товарів з каталогом, де міститься вся інформація про товари, включаючи актуальні залишки.

Зі Скайнум ви можете зручно провести інвентаризацію будь-якого об’єму товарів завдяки можливості підключення сканера штрих-кодів та автоматичному підбиванню фактичних та облікових залишків.

Програма Skynum забезпечує облік товарів з різною специфікою - з урахуванням термінів придатності, різних видів валюти, двох одиниць виміру та модифікацій. Усі налаштування можна виставити під потреби конкретного бізнесу.

Робота з контрагентами в оптовій торгівлі

Взаємодія з контрагентами в оптових продажах зазвичай базується на довготривалості та постійності. В Skynum передбачена можливість створення бази клієнтів та постачальників. На платформі підтримується підключення необмеженої кількості контрагентів.

У системі Skynum можна проводити розрахунки з постачальниками та покупцями, використовуючи платіжні документи. Це може бути готівкова, безготівкова оплата або ж в кредит. В картках контрагентів та у звітах наявна інформація про заборгованість - вашу або покупців.

Платіжні документи можна прив’язати до торгових для зручності. Документи, закріплені за контрагентом, будуть показані в картці контрагента.

Використання типів цін в оптовому продажі

На платформі Skynum доступне налаштування типів цін, котрі є необхідними при роботі з гуртовими продажами. Ви зможете встановити окремі типи цін в залежності від контрагентів та умов. Це дозволить масово перемикнути ціну для продажу для всіх товарів.

Скайнум дозволяє одночасно підтримувати і роздрібну, і гуртову торгівлю. Завдяки створенню різних типів цін, процес продажу стає швидшим та автоматизованим.

Також в системі можна оформити продаж через програму лояльності “Спеціальна ціна”. Її робота ґрунтується на типах цін, тому ви зможете застосувати певний тип цін для певних групах товарів або контрагентів. При цьому непотрібно вносити зміни та індивідуально налаштовувати кожний товар.

Мультивалютний облік в Skynum

Skynum підтримує ведення обліку товарів у декількох валютах одночасно, що є потрібним рішенням у роботі з гуртовою торгівлею. На платформі доступні гривні, долари, євро, злоті та інші валюти.

Мультивалютний облік від Скайнум дозволяє оприбутковувати товари у валюті постачальника та працювати з обліковою і базовою валютами. При цьому доступна конвертація з урахуванням актуального курсу.

Крім руху товарів та продажів, облік в різних валютах також підтримується у формуванні статистики - аналізі продажів, фінансових звітах та у підсумках по проведених грошових операціях

Мультивалютний облік в Skynum

Можливості Skynum для оптової торгівлі

  • Робота з необмеженою кількістю товарів та партій.
  • Створення оптових замовлень та надходжень від постачальників.
  • Продаж товарів в гуртовій кількості через товарну накладну.
  • Конструктор інтернет-магазину для оптового продажу.
  • Контроль фінансових операцій, руху грошей та розрахунків.
  • Облік товарів, використовуючи дві одиниці виміру.
  • Використання модифікацій в обліку.
  • Відстеження термінів придатності із застосуванням партій.
  • Робота з прайс-листами - створення, формування, редагування та друк.
  • Швидка та доступна інвентаризація із залученням сканера штрих-кодів.

Управління фінансами в оптовій торгівлі

Платформа Skynum фіксує в системі усі проведені оплати - замовлення, продажі, покупки, повернення коштів. Кожен рух грошей підтверджується відповідними платіжними документами.

В програмі доступна історія взаєморозрахунків з усіма контрагентами, тому ви зможете швидко знайти потрібний платіж та перевірити його за необхідності.

Скайнум дозволяє працювати як з готівкою, так і безготівково. Каса та банк розділені окремо. При потребі можна створити нові рахунки та каси для різних складів або торгових точок.

Оптовий продаж товарів через Skynum

На платформі Skynum підтримується як роздрібний, так і оптовий продаж товарів. Реалізація може відбуватись на основі замовлення або одразу в товарній накладній.

При створенні замовлення відбувається резерв товару за певним покупцем. Надалі на його основі формується товарна накладна. Ці документи пов’язуються з платіжними формами.

Також товар можна реалізовувати за допомогою інтернет-магазина. Його можна створити самостійно в конструкторі інтернет-магазина або ж підключити вже наявний через інтеграцію зі Skynum.

Звітність та аналітика оптової торгівлі в Skynum

Для оцінки ситуації у вашому бізнесі платформа Skynum генерує статистику. В системі доступна звітність за базовими фінансовими показниками. Вони допоможуть вам контролювати прибутки, доходи та витрати.

Інформація представлена у вигляд графіків та схем за певний обраний вами період. Отриманий звіт можна отримати в електронному варіанті або роздрукувати.

В системі доступні звіти по фінансовій довідці, аналізу витрат, по поточній ситуації та наявних заборгованостях, а також по продажах та замовленнях.

Майстер шаблонів для документів в Skynum

Майстер шаблонів для документів в Skynum

При роботі з документами у Skynum можна створювати власний дизайн та оформлення. Майстер шаблонів - це зручний функціонал, котрий допомагає у виготовленні шаблонів для документів в Скайнум.

З ним ви зможете створити шаблони для усіх торгових та фінансових документів - договори, товарні накладні, гарантійні талони, інвентаризація, прайс-листи, виробництво та платежі.

Майстер шаблонів зробить документи уніфікованими, але при цьому унікальними під ваш бізнес.

Програма для оптового обліку

Оптимізуйте свою роботу з оптовим обліком, використовуючи платформу Skynum. Це допоможе швидко та якісно працювати з контрагентами і аналізувати статистику.