img

Програма для кіоску

Онлайн програма для торгівлі і складу. Управління фінансами і контроль руху товару.

Програма для кіоску

Програма для обліку товару в кіоску

Система товарного обліку

Контроль переміщення товарів і їх залишків. Швидке проведення інвентаризації.

Термінал касира

Швидка реалізація товарів через онлайн касу за допомогою сканера штрих-кодів.

Детальні звіти

Актуальна інформація про доходи, продаж, витрати, виявлення топових позицій кіоску.

Контроль взаєморозрахунків

Контроль грошових операцій, які проводяться між фірмою та її контрагентами.

Програма обліку товару для малого бізнесу

Програма обліку товару для малого бізнесу

Skynum забезпечує комплексний підхід до ведення товарного обліку. У програмі ви можете переглядати історію переміщення всіх товарів, отримувати інформацію про залишки, проводити інвентаризацію, стежити за терміном придатності продукції та багато іншого.

Програма обліку товарів на складі працює в режимі реального часу. Для роботи вам знадобиться лише наявність Інтернету. Завдяки гнучким налаштуванням система швидко підлаштується під потреби вашого бізнесу.

Вся інформація про товари зберігається в їх картках - ціни, опис, бренд, фотографії та інші параметри. Картка продукту містить всю документацію, в якій був зареєстрований товар, а також дані про поточний залишок.

Програма для каси кіоску

Термінал касира дозволяє здійснювати зручну реалізацію товарів в кіоску за допомогою сканера штрих-кодів. Швидкий продаж товарів можливий завдяки оперативному пошуку даних про товар, його наявність на складі або в іншому кіоску.

Програму для касира можна безкоштовно завантажити на комп'ютер, планшет, телефон і POS-систему або працювати прямо в браузері.

Додаток онлайн каса працює по змінах касира. Перед тим, як приступити до роботи продавець відкриває зміну і вказує залишок грошей в касі. В кінці робочого дня він закриває зміну і в програмі відображається сума, яка повинна бути в касі за підсумком дня.

Програма для каси кіоску

Управління фінансами

Управління фінансами

В платформі можна контролювати всі вхідні і вихідні платежі. Програма для торгівлі автоматично розраховує грошовий залишок і поточну заборгованість перед постачальниками.

Всі платежі можна пов'язувати з товарними документами. Один платіж можна пов'язати з кількома документами і навпаки кілька платежів пов'язати з одним документом.

Після кожного оприбуткування, продажу, списання та інших операцій система оновлює грошовий залишок, товарний залишок і заборгованість. Всі інструменти програми для торгівлі і складу працюють в жорсткому взаємозв'язку і забезпечують повний контроль торгового бізнесу.

Автоматизація мережі кіосків

Всі дані в Skynum зберігаються в захищеному хмарному сховищі. Платформа надає загальну точку доступу і базу даних для всіх кіосків і складів. У вас не буде проблем з синхронізацією даних між кіосками і складами, оскільки всі дані знаходяться в одному місці.

Інформація про кожне переміщення товарів моментально відображається у всіх користувачів програми. Ви можете отримувати звіти по конкретній торговій точці, так і відразу по всій вашій мережі.

Автоматизація мережі кіосків

Автоматизуйте торговий бізнес прямо зараз

Безкоштовна програма для обліку продажу і товарів - випробуйте основні можливості платформи.

Можливості програми для обліку товарів в кіоску

Можливості програми для обліку товарів в кіоску
  • Організація роздрібного і оптового продажу товарів одночасно.
  • Формування замовлень постачальникам на основі норми запасу товарів.
  • Отримання детальних звітів з продажу, доходів, витрат у вигляді графіків, схем і таблиць.
  • Підключення необмеженої кількості користувачів з певними рівнями доступу.
  • Можливість створення і друку цінників, штрих-кодів та етикеток.
  • Ведення документації за всіма стандартами складського обліку.

Програма для обліку товарів в кіоску

Автоматизація роботи складу і торгівлі в цілому - необхідний захід для успішного бізнесу. Програма допоможе поліпшити роботу ваших співробітників і збільшити доходи. В одній платформі ви зможете стежити за продажем, вести облік товарів, управляти грошима, проводити взаєморозрахунки з контрагентами і контролювати бізнес з будь-якої точки світу.

Швидкий старт

Платформа має простий і зручний інтерфейс. Освоїти її можна всього за кілька днів, не вдаючись до допомоги фахівців. Щоб почати автоматизацію бізнесу, необхідно тільки зареєструватися на сайті.

Маркування товарів

В програмі можна створювати і друкувати штрих-коди. Для цього передбачена автоматична генерація штрих-кодів. Потрібно вказати необхідну кількість для друку і промаркувати всі товари.

Також можна створювати цінники та етикетки. У платформі є різні варіанти дизайнів і шаблонів. Залишиться лише внести в готовий шаблон всю необхідну інформацію і роздрукувати.

Проведення інвентаризації

Виявити нестачу, надлишки товарів і визначити поточний залишок товарів можна шляхом проведення інвентаризації. Інвентаризація проводиться за всіма товарами або вибірково (наприклад, по категорії товарів).

Спочатку готуються списки товарів і вказуються їх залишки. Ці дані вносяться в програму, після чого система формує порівняльну відомість.

Інвентаризація закінчується порівнянням облікової та реальної кількості товарів і фіксацією поточних залишків в системі.

Взаєморозрахунки з контрагентами

В бізнесі з продажу товарів надзвичайно важливо контролювати всі види розрахунків з постачальниками і покупцями. Будь-яка помилка може стати причиною серйозних фінансових втрат.

Автоматизація торгової точки допоможе запобігти цьому. У програмі ви зможете контролювати всі грошові операції, які проводяться між компанією та її контрагентами. Ви зможете вчасно здійснювати платежі, вести облік заборгованостей і в цілому оптимізувати співпрацю з контрагентами.

Центр підтримки користувачів

Незважаючи на те, що програма проста в користуванні, у вас можуть виникати труднощі і питання в процесі роботи. Для цього ми розробили Базу знань, в якій детально описали кожну функцію системи.

Залишилися невирішені питання? Напишіть в Службу підтримки користувачів. Ми завжди допоможемо вам, відповімо на всі ваші запитання і навіть розберемо ваш особистий кейс.

Читати далі

Програма автоматизації для кіоску

Товарний облік, касова програма, контроль фінансів, ведення взаєморозрахунків - все в одній програмі Skynum. Безкоштовна програма для торгівлі - спробуйте пробний тариф.