img

Автоматизація магазину побутової техніки

Онлайн сервіс для ведення складського обліку і автоматизації магазину побутової техніки. Контроль грошей і товарів.

Автоматизація магазину побутової техніки

Skynum для бізнесу з продажу побутової техніки

Складський облік

Ведіть товарний облік, контролюйте рух товарів, проводите швидку інвентаризацію.

Зручна звітність

Переглядайте актуальну інформацію про продажі, доходи, збитки і залишки на складі.

Інтернет-магазин

Створення або підключення інтернет-магазину до платформи із синхронізацією даних про товари і замовлення.

CRM-система

Створення програм лояльності для постійних клієнтів і залучення нових покупців спеціальними пропозиціями.

Складський облік для магазину побутової техніки

Складський облік для магазину побутової техніки

Товарооблікова система Скайнум дозволить простежити повний цикл руху товару - від приходу до продажу. Контролюйте кількість товару на складі, задавши мінімальний залишок в системі, і вчасно поповнюйте запаси.

У Skynum є функція пошуку побутової техніки за серійним номером, штрих-кодом або найменуванням. Штрих-код можна згенерувати та роздрукувати в нашій програмі.

Платформа підтримує необмежену кількість складів і магазинів. Дані автоматично синхронізуються на всіх пристроях ваших торгових точок, де підключений Скайнум.

АРМ касира в магазині побутової техніки

Автоматизоване робоче місце касира дозволяє здійснювати продаж побутової техніки за допомогою артикулу, серійного номера і через сканер штрих-коду.

Оперативний пошук інформації про товар, його наявність на складі таі в іншому магазині робить обслуговування клієнтів якісним. Побутову техніку можна відфільтрувати за категоріями, брендом, країною виробника, б/в або новий товар.

Для роботи з терміналом касира необов'язково постійне підключення до Інтернету. При відсутності мережі АРМ продавця переходить в оффлайн режим. Після відновлення підключення дані про продажі вивантажуються в систему.

АРМ касира в магазині побутової техніки

Серійний облік побутової техніки

Серійний облік побутової техніки

Серійний номер - унікальний ідентифікаційний код товару, що складається із цифр і букв. Скайнум підтримує ведення обліку за серійними номерами для кожного товару.

Серійний номер фіксується за конкретним товаром в його картці. Під час приходу товарів можна вибрати раніше внесений серійний номер або створити новий. У картці товару відображаються всі серійні номери, за якими можна переглянути залишок та рух кожної одиниці товару - прихід, продаж, внутрішні переміщення і повернення.

Ви можете використовувати заводський серійний номер товару або згенерувати новий. Skynum повністю вирішує завдання серійного обліку товарів.

Можливості для магазину побутової техніки

  • Автоматизація складського обліку побутової техніки. Ведення обліку нових і б/в товарів по брендах і категоріях.
  • Створення, збереження і друк документації - починаючи від формування замовлення постачальника і закінчуючи гарантією для покупця.
  • Підтримка програм лояльності для постійних покупців. Ефективне ведення клієнтської бази. Створення та впровадження акцій, знижок і розпродажів.
  • Синхронізація даних з усіх магазинів і складів незалежно від їх кількості та віддаленості один від одного.
  • Інтеграція інтернет-магазину. Конструктор онлайн-магазину з можливістю вибору дизайну та створення його без допомоги програмістів.
Можливості для магазину побутової техніки

Програма лояльності покупців

Програма лояльності покупців

Програма для магазину побутової техніки підтримує можливість створення і ведення клієнтської бази. Впроваджуйте власні бонусні або дисконтні карти, які будуть діяти в усіх торгових точках вашого бізнесу.

Накопичувальна система допоможе підвищити лояльність клієнтів і знайти постійних. Програма лояльності налаштовується з урахуванням специфіки вашого магазину завдяки гнучким налаштуванням платформи.

У Скайнум можна вносити промо-акції і знижки до обраних товарів. При цьому вартість буде розраховуватися автоматично. Генеруйте і друкуйте знижкові цінники для ваших товарів, організовуючи святкові або тематичні розпродажі.

Конструктор інтернет-магазину

Власний інтернет-магазин необхідний магазину побутової техніки для збільшення кількості продажів і розширення географії клієнтів.

У функціоналі Skynum є вбудований конструктор для створення інтернет-магазину з варіантами дизайну та оформлення. Вам не знадобиться допомога програмістів або спеціальні знання, програма швидка і легка у використанні. Сайт можна зробити на власному домені або скористатися нашим субдоменом.

Платформа Skynum підтримує інтеграцію робочих інтернет-магазинів. Завантажуйте весь асортимент, приймайте замовлення, контролюйте доставку і ведіть складський облік в одній системі.

Конструктор інтернет-магазину

Безкоштовна версія

Спробуйте всі функції програми для автоматизації магазину побутової техніки в безкоштовній версії Скайнум.

Програма для магазину побутової техніки

Автоматизація магазину побутової техніки від Skynum - краще рішення для контролю товарного обліку і всіх грошових операцій. Програма буде набагато вигідніше і дешевше, ніж стандартні POS-системи. Скайнум знизить можливий ризик, пов'язаний з людським фактором, як це буває при веденні обліку в магазині побутової техніки вручну або Excel.

Легкий старт

Для початку роботи зі Скайнум вам не потрібно встановлювати додатки або підключати локальні мережі. Щоб запустити платформу у своєму магазині, досить зареєструватися на нашому сайті.

У Skynum зручний і інтуїтивний інтерфейс, тому вам і вашим співробітникам не знадобиться багато часу для освоєння платформи. Налаштувати Скайнум під магазин можна самостійно з урахуванням специфіки вашого бізнесу.

Картотека товарів побутової техніки

Скайнум дозволяє створювати картотеку побутової техніки, яка допоможе контролювати кількість різних видів товарів, стежити за приходами і залишками, вчасно поповнювати запаси. У картотеці ви можете подивитися всі товари або ж вибрати за певними характеристиками або призначенням - холодильники, пилососи, праски, духовки, пральні машинки і т.д.

Потрібно зробити закупівлю? Вибирайте потрібний товар в картотеці, формуйте ваше замовлення, а в кінці згенеруйте і роздрукуйте документ Замовлення постачальникові.

До кожного товару в картотеці є місце для опису його можливостей - спеціально виділені поля і вкладки. У них ви можете внести всю важливу інформацію по товару, яку надалі продавець надасть клієнту.

На платформі є можливість вказати термін гарантії до кожного товару. При оприбуткуванні товару можна внести гарантійний термін від постачальника або від магазину.

Ведення обліку за серійним номером

Облік товарів в магазині побутової техніки неможливий без використання серійних номерів. Кожен товар має свій індивідуальний код, який складається з літер або цифр, але при цьому всі серійні номери унікальні.

Скайнум дозволяє вести серійний облік побутової техніки для відстеження руху товару - його оприбуткування, переміщення по складах, продажі, списання або повернення. Серійні номери дають можливість додавати в систему однаковий товар з різних партій.

Отримуйте звітність за наявністю товарів у магазині або на складі, їх продажів і повернень за серійними номерами.

Включити функцію ведення обліку за серійним номером можна в картці товару або при оприбуткуванні нової партії.

Автоматизоване робоче місце касира

Роздрібна торгівля реалізується за допомогою терміналу касира, пов'язаного з товарообліковою системою. Після продажу відбувається списання товару зі складу і фіксація зміни товарного виторгу в розрізі зміни продавця.

АРМ касира не потребує постійного підключення і може працювати офлайн. Інтернет знадобиться тільки для синхронізації даних.

Автоматизоване робоче місце касира функціонує позмінно. Робота продавця починається з відкриття зміни і фіксації залишку грошей в касі. Після кожного продажу виторг збільшується, а в кінці робочого дня касир закриває свою зміну і здає автоматично розраховану суму торгового виторгу.

На платформі можна переглядати онлайн всі операції АРМ касира - кількість чеків, наявність повернень, виторг за потрібний період.

Маркування товарів

Більшість товарів побутової техніки мають свої заводські штрих-коди, але іноді вони відсутні або пошкоджені. Відновити штрих-код можна в Скайнум. Вводите існуючі або генеруйте власні штрих-коди для маркування товару.

Програма підтримує створення і друк цінників для вітрини. Їх дизайн і оформлення можна вибрати в візуальному редакторі для етикеток і цінників у Skynum.

CRM система

Для залучення нових покупців і збереження постійних створюйте спеціальні акційні пропозиції, робіть знижки на товар і здійснюйте розпродажі до свят. У картці товару можна внести вартість зі знижкою, згенерувати цінник і роздрукувати його.

На нашій платформі ви зможете вести клієнтську базу з прикріпленими дисконтними або накопичувальними картами. Вони будуть працювати у всіх торгових точках вашого бізнесу.

Створення та інтеграція інтернет-магазину

Побутову техніку багато магазинів успішно продають через Інтернет. Збільшити продажі та залучити нових клієнтів можна за допомогою інтернет-магазину. Його можна повністю синхронізувати зі Скайнум, і приймати всі замовлення на одній платформі.

Skynum підтримує два варіанти підключення інтернет-магазину:

1. У вас вже є інтернет-магазин. Скайнум дозволяє інтегрувати онлайн-магазин в товарообілкову систему. Платформа підтримує всі популярні конструктори інтернет-магазинів.

2. У вас ще немає свого інтернет-магазину. У Скайнум є вбудований конструктор інтернет-магазину з широким вибором шаблонів і дизайнів. Програма легка у використанні, для настройки онлайн-магазину вам не знадобиться допомога фахівців.

Технічна підтримка

Виникли питання? Перейдіть в розділ База знань, щоб знайти відповіді на найчастіші запитання користувачів. Там ви зможете ознайомитися з інструкцією по використанню програми.

Якщо не знайшли потрібні відповіді, зверніться в Службу підтримки. Ми допоможемо розібрати ваші індивідуальні кейси.

Читати далі

Почніть роботу зі Skynum вже зараз

Повна автоматизація магазину побутової техніки - товарний облік онлайн, АРМ касира, статистика доходів і витрат в одній системі.