img

Простий складський облік

Програма для зручного ведення складського обліку. Проста робота зі складом разом зі Skynum.

Простий складський облік

Простий облік товарів зі Skynum

Швидкі налаштування

Адаптовуйте платформу для складського обліку під свої потреби за допомогою гнучких налаштувань.

Картотека товарів

Створюйте картки під кожний товар задля зручності обліку інформації та внесення змін - від оприбуткування до продажів.

Переміщення товарів

Стежте за будь-якими переміщеннями ваших актуальних товарів - списання, надходження та переміщення.

Підтримка користувачів

Звертайтесь за допомогою до спеціалістів у технічну підтримку аби дізнатись вирішення вашої проблеми.

Простий складський облік в Skynum

Простий складський облік в Skynum

Складський облік на платформі Skynum - це про зручність та простоту у веденні бізнесу. Широкий функціонал та гнучкість системи забезпечує легкий, але ефективний облік для всіх типів торгівлі.

Програма дозволяє проводити та відстежувати весь цикл руху товарів - від створення закупок та постачань до реалізації через товарну накладну або автоматизоване робоче місце касира.

На платформі ви зможете налаштувати різні види обліків - з використанням модифікації, врахуванням термінів придатності або пошуком за серійним номером. Дані функції вмикаються за потреби, тому не будуть заважати при необхідності лише звичайного обліку.

Зручна картотека товарів

Платформа Skynum підтримує зберігання усіх товарів в одному місці - картотеці товарів. Кожний товар має свою власну картку товару, в якій зберігається вся основна інформація - опис товару, його фотографії, наявні модифікації, актуальні ціни.

Також в картці товару є можливість відстежування оборотів, залишків та резервів по даному товару. Крім того, усі пов’язані з товаром документи зазначаються в системі задля швидкої та комплексної роботи.

Картотека забезпечує пошук товарів за найменуваннями, штрих-кодами та фільтрацію за категорією товару. Це зробить ваш облік більш зрозумілим та доступним.

Зручна картотека товарів

Відстеження руху товарів

Відстеження руху товарів

Skynum підтримує роботу внутрішнього обліку та повністю фіксує рух товарів. Ви можете проводити оприбуткування, переміщення та списання, при цьому контролюючи зміну місцезнаходження кожного товару.

Програма дає можливість працювати з використанням партійного методу обліку товарів. Для цього ви можете використати стандартні способи FIFO та LIFO, облік за раннім терміном придатності та дешевою або дорогою ціною.

Завдяки автоматизованій системі ви зможете значно знизити ризик нестач внаслідок людської помилки, а весь процес руху товару можна буде без проблем налаштувати та відстежити.

Контроль фінансів

Контролювання фінансів потребує точної системи відстеження задля прозорої та якісної роботи з грошима. В Skynum фінансова та товарна ланки знаходяться в тісному взаємозв’язку, тому контроль буде максимально ефективним і зручним.

На платформі ви можете зафіксувати всі наявні платежі - як вхідні, так і вихідні. При цьому для зручності в системі вони розділені на готівкові та безготівкові, і відповідно зберігаються в касі та банку.

Кожен платіж зв’язується з товарним документом для зручності ведення обліку та отримання звітності. Один платіж може бути пов’язаний з декількома товарними документами і навпаки.

Контроль фінансів

Швидке підключення Skynum

Швидке підключення Skynum

Якщо ви і надалі задаєтесь питанням - як спростити складський облік, то тоді вам підійде платформа Skynum. Крім безлічі можливостей та функцій, її важливою перевагою є швидке та доступне підключення.

Програма Skynum підключається без наявності спеціальних знань та прокладання додаткової локальної мережі. Реєстрація проводиться онлайн, тому вам потрібний лиш Інтернет. На сайті доступний пробний безкоштовний період для ознайомлення з платформою.

Навчання роботі з платформою не займає багато часу та не потребує специфічних навичок, тому кожен користувач може за короткий час вільно освоїти застосунок.

Гнучкі налаштування Skynum

Простий складський облік на складі зі Skynum також забезпечується за допомогою гнучких налаштувань, котрі дозволяють адаптувати функціонал під потреби кожного окремого бізнесу.

Платформа забезпечена надшироким функціоналом, тому будь-яка ніша зможе підлаштувати облік з урахуванням власних особливостей.

Завдяки адаптивним налаштуванням ви зможете максимально вдосконалити свій складський облік та зробити його простим і зрозумілим без залучення додаткових спеціалістів.

Робота з необмеженою кількістю складів

Робота з необмеженою кількістю складів

Платформа Skynum дозволяє підключати необмежену кількість складських приміщень та магазинів. Таким чином ви можете автоматизувати облік цілої мережі магазинів або закладів.

Наявність однієї базової точки доступу разом з базою даних забезпечує з’єднання між усіма складами. Це допомагає відстежувати облік незалежно від місця вашого знаходження. Усі товарні та фінансові операції відображатимуться в системі.

Ви зможете отримувати звітність, працювати з товаром та відновлювати запаси, контролюючи повністю всю мережу магазинів або складських приміщень.

Своєчасна технічна підтримка користувачів

Skynum піклується про комфорт користувачів, тому на платформі забезпечена постійна технічна підтримка. Наші фахівці працюють задля допомоги при виникненні труднощів з роботою системи.

На сайті розроблена База знань, де зосереджена велика кількість інструкцій та статей з відповідями на всі основні питання. З їх допомогою ви зможете дізнатись всю базову інформацію про роботу з платформою Skynum.

У разі виникнення додаткових питань - ви завжди зможете звернутись у Службу підтримки, де вам не тільки нададуть кваліфіковану допомогу, а й розберуть ваш кейс.

Своєчасна технічна підтримка користувачів

Розпочніть роботу зі Skynum

Зробіть свій складський облік простим разом зі Skynum задля покращення ефективності свого бізнесу.