img

Програма для магазину взуття

Онлайн програма для магазину взуття. Комплексна автоматизація всіх процесів оптової та роздрібної торгівлі.

Програма для магазину взуття

Skynum для вашого магазину взуття

Складський облік

Ведення обліку взуття в магазині з огляду на розмір, колір, матеріал, бренд або сезон.

АРМ продавця

Використання онлайн-каси для автоматизації роботи продавця в взуттєвому магазині.

CRM-система

Залучення і збереження покупців, впровадження дисконтних карт і акцій.

Інтернет-магазин

Створення або інтеграція інтернет-магазину для онлайн торгівлі взуттям.

Складський облік в магазині взуття

Складський облік в магазині взуття

Скайнум дозволяє вести складський облік в магазині взуття та інших торгових точках. Ви завжди будете знати не тільки про кількість вашого товару, але і його грошовий еквівалент.

Для зручного пошуку товару ви можете відфільтрувати взуття за такими характеристиками як сезон, колір, матеріал або розмір.

Слідкуйте на платформі за наявністю товару і його рухом. Це дозволить контролювати залишки та вчасно поповнювати запаси товару, якого бракує.

У вас є можливість в одній системі вести одночасно необмежену кількість магазинів взуття та складів.

Облік товарів по модифікаціям

Модифікація товарів від Skynum дозволяє класифікувати одну і ту ж модель взуття за розмірами та кольорами. Варіанти модифікацій вносяться до картки товару.

Звітність по закупках або продажах можна отримати як по певній модифікації, так і по всій моделі взуття.

Під час покупки клієнт може звернутися до продавця, який за допомогою зручної системи швидко перевірить наявність потрібного розміру або кольору на складі і в інших магазинах.

Облік товарів по модифікаціям

Безкоштовна версія

Автоматизуйте свій магазин взуття, скориставшись безкоштовною версією Скайнум.

Автоматизоване робоче місце продавця взуття

Автоматизоване робоче місце продавця взуття

АРМ касира не вимагає спеціальних знань. Продавці швидко освоюють роботу з програмою і приступають до продажу взуття, перевірки наявності та пошуку потрібного товару по модифікаціях, штрих-коду, артикулу.

Автоматизоване робоче місце касира працює як в режимі онлайн, так і офлайн. Інтернет-підключення знадобиться тільки для синхронізації даних.

Термінал продавця запускається позмінно. Перед початком роботи фіксується залишок грошей в касі. Після закриття чека товар списується автоматично, а виторг за зміну збільшується.

Програма лояльності клієнтів

Програма для взуттєвого магазину допоможе вам не тільки залучити нових клієнтів, але і знайти постійних покупців.

Для просування магазина взуття використовують розпродажі в кінці сезонів, уцінки залишків товару або тематичні акції. У Skynum ви зможете розрахувати знижку, внести її в систему і простежити ефективність.

Створюйте клієнтську базу з інформацією про покупців. Впроваджуйте дисконтні або знижкові карти, які завдяки хмарній системі діятимуть у всіх магазинах мережі.

Програма лояльності клієнтів

Створення та підключення інтернет-магазину

Створення та підключення інтернет-магазину

Інтернет-магазин взуття стане додатковим джерелом прибутку для вашого бізнесу. Скайнум дозволяє інтегрувати вже існуючий інтернет-магазин з товарообліковою платформою.

Якщо у вас ще немає онлайн-магазину, конструктор інтернет-магазину від Skynum допоможе його створити без допомоги програмістів. Вибирайте власний дизайн і створюйте каталог товарів зі своїм асортиментом.

Всі замовлення від покупців в інтернет-магазині автоматично надходять в товарооблікову систему.

Переваги автоматизації взуттєвого магазину

  • Можливість ведення необмеженої кількості складів, магазинів взуття та торгових точок.
  • Роздрібна та оптова торгівля для вашого взуттєвого бізнесу.
  • Швидка і зручна інвентаризація товару з використанням сканера штрих-кодів.
  • Аналіз динаміки продажів і своєчасні закупівлі актуального товару. Звітність по руху товару, прибутку, витрат і продажу.
  • Взаєморозрахунки з контрагентами - постачальниками і замовниками.
  • Створення документів по всім стандартам складського обліку з можливістю друку.
Переваги автоматизації взуттєвого магазину

Програма для магазину взуття

Автоматизація взуттєвого магазину - серйозний крок для підприємця, який виведе ваш бізнес на новий, більш професійний рівень. Ведення складського обліку вручну або Excel має високий ризик людського фактора. Автоматизація від Скайнум забезпечить постійний контроль за продажами.

Роздрібна торгівля

Автоматизація магазину взуття прискорить процес обслуговування покупців. Продавці легко зможуть знайти потрібний товар у системі по штрих-коду, дізнатися його ціну і наявність. Весь процес продажу відбувається через автоматизоване робоче місце касира, де можна розплатитися готівкою і безготівково.

АРМ продавця - один з головних інструментів роботи з клієнтами. Термінал касира запускається позмінно. При наявності Інтернету інформація про зміни надходить моментально. Якщо з'єднання перервалося, АРМ касира переходить в оффлайн-режим. При поновленні підключення дані автоматично синхронізуються, товар списується зі складу, а сума виторгу збільшується.

Скайнум дозволяє прямо на платформі здійснювати всі складські операції. Ви можете простежити весь цикл товарообігу, починаючи від приходу закупівлі та закінчуючи реалізацією товару через АРМ касира.

Платформа Skynum допоможе вам зручно і швидко проводити інвентаризацію, регулювати роздрібні ціни, а також здійснювати розрахунки з постачальниками або замовниками.

Гуртова торгівля

Скайнум підійде для бізнесу з гуртового продажу взуття. Така торгівля здійснюється великими партіями за нижчою ціною. У Skynum ви також зможете додати оптову ціну.

При реалізації товару створюється документ під назвою Оптовий продаж, в якому вартість розраховується за гуртовою ціною. Виходячи з даного документа можна створити і роздрукувати накладну для відпустки оптового замовлення зі складу.

Ви можете пов'язувати між собою платіжну документацію покупця з товарною. У документах є вся інформація про клієнтів, тому в разі передоплати або переплати за попереднє замовлення, ці дані будуть враховуватися.

Маркування взуття

Наявність штрих-кодів спростить облік товарів в магазині взуття. Проведення інвентаризації буде значно швидше, як і обслуговування клієнтів. Знайти товар в системі можна за назвою або скориставшись сканером штрих-кодів.

Створюйте і друкуйте цінники для взуття, щоб клієнт міг ознайомитися з цінами на ваш товар. Відновлення цінника або штрих-коду не займе багато часу в разі його відсутності або пошкодження.

Контроль залишків та закупівель

Залишки в кінці сезону - часта проблема взуттєвих магазинів. Не всі колекції розпродаються, а з приходом нового сезону потрібно здійснювати закупівлі. Щоб вирішити проблему залишків на складі, проводьте сезонні акції та розпродажі. У Скайнум ви зможете розрахувати ціну зі знижкою і внести її в систему.

Слідкуйте за рухом товарів на складах і в магазинах, щоб вчасно робити замовлення постачальникам, підбирати актуальний товар - кросівки, туфлі, чоботи, босоніжки або інше взуття в залежності від сезону.

У Скайнум ви зможете оцінити вартість залишкового товару для підрахунку прибутку і збитків за минулими сезонами або категоріями.

CRM система для магазину взуття

Аналіз покупок клієнта, його переваг і актуальних пропозицій допоможе зробити CRM система. Для магазину взуття це особливо актуально, адже потрібно орієнтуватися не тільки на залучення нових клієнтів, але і збереження постійних.

Skynum дозволяє вести базу клієнтів, створювати накопичувальні і дисконтні карти, а також налаштовувати програми лояльності. У кожного покупця є своя картка в системі, де можна простежити історію замовлень, кількість накопичених бонусів або відсоток знижки.

Мережі взуттєвих магазинів можуть використовувати одну клієнтську базу, незважаючи на кількість торгових точок, при цьому бонусні карти будуть доступні у всіх магазинах.

Технічна підтримка клієнтів

Скайнум - легка у використанні програма з простим і інтуїтивним інтерфейсом, з яким впорається навіть початківець користувач. Разом з цим програма потужна в плані функціональності.

Якщо ви хочете ознайомитися з інструкцією по користуванню і з головними можливостями Skynum, то База знань на нашому сайті допоможе в цьому.

Залишилися питання, на які ви не знайшли відповіді? Служба підтримки завжди на зв'язку зі своїми клієнтами. Ми допоможемо відповісти на питання і розібрати ваш індивідуальний кейс.

Скайнум - ідеальне рішення для автоматизації взуттєвого магазину, яке допоможе залучити нових клієнтів, зберегти їх лояльність, поліпшити процеси роботи персоналу. Будьте в курсі всіх операцій вашого магазину взуття, перебуваючи навіть віддалено.

Читати далі

Почніть роботу зі Skynum

Зробіть ведення бізнесу простим вже зараз - складський облік онлайн, АРМ касира, інтернет-магазин взуття.