img

Автоматизація ювелірного магазину

Хмарний сервіс Skynum для автоматизації ювелірного магазину. Контроль прибутку, складський облік і аналітична звітність.

Автоматизація ювелірного магазину

Як Skynum поліпшить ваш ювелірний магазин?

АРМ продавця

Онлайн каса для швидкого і комфортного обслуговування клієнтів. Можна працювати оффлайн.

Інтернет магазин

Конструктор інтернет-магазину з великим вибором дизайнів для онлайн продажу ювелірних виробів.

Система товарного обліку

Ведіть складський облік ювелірних виробів. Skynum підтримує необмежену кількість торгових точок.

Цілодобовий доступ

Майте доступ до Skynum з будь-якої точки світу 24/7. Слідкуйте за виручкою і кількістю продаж в режимі реального часу.

Особливості обліку ювелірного магазину

Особливості обліку ювелірного магазину

Продаж ювелірних виробів дуже відрізняється від реалізації одягу або продуктів. Коштовності мають особливі індивідуальні характеристики, які потрібно враховувати при продажу.

Вироби в ювелірному магазині можуть враховуватися в двох одиницях виміру - в штуках і грамах. Постачальник може постачати товар за ціною, прив'язаною до ваговій одиниці (грамів), а продають його в магазині вже за ціною за кількісну одиницю (штуки). Ви отримуєте товар в одній одиниці виміру, і перетворюєте її в іншу відповідно до стандартів ведення обліку в вашому магазині.

Номенклатурний регістр в ювелірних магазинах досить великий. У коштовностей багато особливостей - назва дорогоцінного металу, його проба, камінь і тип його огранювання.

Куплені вироби групуються в системі за видом (підвіска, кільце), використовуваному дорогоцінного металу, постачальнику, наявності дорогоцінних каменів. Облік такого товару потрібно вести у ваговому, кількісному і вартісному вираженні. Через велике розмаїття кожної коштовності списання собівартості виробів при їх продажу здійснюється за методом собівартості кожної одиниці.

АРМ касира

Всі операції, що стосуються продажу в ювелірному магазині здійснюються за допомогою автоматизованого робочого місця продавця (касира). Програма працює в режимі онлайн. При відсутності мережі платформа переходить в режим оффлайн. Коли з'єднання з інтернетом відновлюється, всі дані синхронізуються.

Після кожного продажу автоматично фіксується зміна кількості товару на складі і збільшення виручки після кожної зміни касира.

Серед основних функцій АРМ продавця - швидкий продаж по штрих-коду, перевірка наявності товару в магазині і пошук по найменуванню та категорії. Програма для ювелірного магазину працює з дисконтними картами, можна налаштовувати систему знижок і бонусних накопичень.

АРМ касира

Безкоштовна версія

Випробуйте всі можливості сервісу в його безкоштовній версії. Почніть автоматизацію ювелірного магазину прямо зараз.

Складський облік в ювелірному магазині

Складський облік в ювелірному магазині

Підвищити ефективність роботи ювелірного магазину допоможе автоматизація складського обліку. Сервіс підтримує необмежену кількість торгових точок і складів.

Ви зможете стежити за переміщенням товару і грошових коштів, отримувати дані для аналізу роботи бізнесу і прийняття ефективних рішень.

Програма для складського обліку підійде роздрібній та оптовій торгівлі, інтернет-магазину. Онлайн платформа дасть можливість регулювати прийом і відвантаження товару, проводити швидкі списання. Завдяки зручному інструменту інвентаризації ви зможете контролювати залишки товарів і вчасно поповнювати асортимент.

Установка інтернет-магазину

Інтернет-магазин є невід'ємною частиною успішного ювелірного магазину. Завдяки йому ви зможете збільшити продажі і залучити нових клієнтів з інших міст. Можна інтегрувати ваш інтернет-магазин з онлайн платформою Skynum. Всі дані синхронізуються автоматично.

Для тих, у кого ще немає інтернет-магазину, Skynum пропонує власний конструктор інтернет-магазину. В цьому випадку вам не потрібно нічого встановлювати. Конструктор повністю інтегрований в систему товарного обліку.

Щоб створити інтернет-магазин, вам не знадобляться спеціальні знання і допомога програмістів. Виберіть дизайн і створіть каталог товарів. І ваш інтернет-магазин готовий.

Установка інтернет-магазину

Програма лояльності покупців

Програма лояльності покупців

Залучення нових покупців і утримання існуючих є запорукою стабільного і успішного продажу. Налагодити взаємини з клієнтами допомагає ведення бази покупців, а також створення дисконтних і накопичувальних карт.

Програма для ювелірного магазину Skynum дозволяє створювати картки покупців, в яких буде відслідковуватися історія покупок, використані і накопичені бонуси, а також розмір знижки. Програма лояльності може бути налаштована під специфіку вашої стратегії.

Ваші клієнти зможуть скористатися дисконтною, накопичувальною або знижковою картою в будь-якому з магазинів вашої мережі.

Можливості програми для ювелірного магазину

  • Автоматизація мережі ювелірних магазинів. Всі ваші магазини і склади матимуть єдину точку доступу і базу даних. Вся інформація зберігається в хмарному сховищі. Ви можете отримувати аналітичну звітність по одній торговій точці або по всій мережі.
  • Кожному товару в системі можна привласнити його штрих-код. Для цього є автоматичний підбір штрих-коду. Ви зможете проводити швидку інвентаризацію за допомогою сканера штрих-коду.
  • Можна роздруковувати цінники товарів для вітрини. У Skynum є великий вибір дизайнів для штрих-кодів і цінників, які підійдуть для ювелірного магазину.
  • Постійний доступ до аналітичних звітів. Переглядайте дані про доходи і виручку за тиждень, місяць або рік, порівнюйте їх з минулими періодами у вигляді діаграм або в цифровому вираженні.
  • Платформа Skynum підтримує багатокористувацький режим. Працівників можна розділити по правам доступу.
  • Взаєморозрахунки з покупцями і постачальниками. Платіж можна пов'язати з товарними документами.
Можливості програми для ювелірного магазину

Автоматизація ювелірної торгівлі

Хочете покращити роботу вашого ювелірного магазину і не знаєте з чого почати? Автоматизація ювелірної торгівлі від онлайн-платформи Skynum зробить ваш бізнес більш ефективним і прибутковим. Програма для автоматизації ювелірного магазину підтримує повний цикл складського обліку для роздрібної та оптової торгівлі.

Сервіс Skynum функціонує в режимі онлайн, ви можете приступити до роботи в будь-який час. Для автоматизації вам знадобиться тільки доступ в Інтернет.

Автоматизація мережі ювелірних магазинів

Звичайні програми для автоматизації торгівлі погано справляються із синхронізацією даних між декількома точками.

Головною перевагою платформи Skynum є єдина точка доступу і база даних для всієї мережі ваших ювелірних магазинів і складських приміщень. Вся інформація знаходиться в хмарному сховищі. Тому вам не потрібно переживати про синхронізацію даних між офісом, складом і ювелірними магазинами.

Переміщення товарів між складом і магазинами відображаються в програмі моментально у всіх користувачів платформи. Ви можете переглядати аналітичні звіти, вести облік в ювелірному магазині як по одній точці або складу, так і по всій вашій мережі.

Роздрібна торгівля

Skynum має зручний функціонал для автоматизації роздрібної торгівлі. Завдяки йому ви зможете прискорити обслуговування покупців, стежити за продажами ювелірних виробів, проводити швидку інвентаризацію за допомогою сканера штрих-кодів.

Для роздрібного продажу Skynum використовує автоматизоване робоче місце касира разом з системою товарного обліку. Прихід товару, розрахунки з постачальниками, регулювання ціни й інші складські операції проводяться прямо на онлайн сервісі. АРМ продавця використовується для продажу товару через касу.

Всі операції, виконані через АРМ продавця, автоматично відображаються в платформі. Ви в будь-який час зможете побачити виручку, кількість повернень і чеків на поточний час. Коли чек закривають, відбувається автоматичне списання товару. Таким чином, ви завжди зможете бачити реальний залишок товару.

Оптова торгівля

Програма для ювелірної торгівлі Skynum підтримує весь цикл складського обліку в оптовій торгівлі. Платформа пропонує готові зразки різних витратних і прибуткових документів - платіжні доручення, касові ордери, документи внутрішніх переміщень товару.

Коли здійснюється продаж товару оптом створюється документ Оптовий продаж. Сума документа розраховується за оптовою ціною товару і може включати в себе націнку, знижку або вартість додаткових витрат (доставка). На підставі документа роздруковується видаткова накладна на відпуск товару зі складу.

Використовуючи Skynum, ви отримуєте необмежений обсяг для зберігання даних, необмежену кількість товарів, складів, документів і контрагентів.

Інтернет-магазин для ювелірного магазину

Завдяки онлайн продажу ви зможете істотно збільшити доходи вашого ювелірного магазину. Інтернет-магазин допоможе залучити більшу кількість покупців.

Skynum пропонує два варіанти:

  1. Створити інтернет-магазин для ювелірних виробів. У Skynum є свій власний конструктор інтернет-магазинів. Він повністю підключений до платформи. Ви отримаєте відразу власний інтернет-магазин, який працює всередині системи товарного обліку.
  2. Синхронізувати дані з наявним інтернет-магазином. Skynum підтримує популярні конструктори інтернет-магазинів.

Маркування товарів

Кожна одиниця товару позначається унікальним штрих-кодом, за яким ви зможете отримати всю інформацію про виріб і його переміщення. Для підбору штрих-коду платформа використовує автоматичну генерацію штрих-коду товару. Виберіть один з вподобаних дизайнів, задайте потрібну кількість для роздруківки і промаркуйте весь товар.

Допомога фахівців

Завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу ви зможете приступити до роботи в платформі за лічені хвилини.

Проте, автоматизація ювелірного магазину - завдання не з легких. У процесі роботи у вас можуть виникати питання. Для цього ми створили Базу знань, в якій детально описали весь функціонал і можливості платформи, а також відповіді на найбільш актуальні питання.

Наші фахівці завжди готові допомогти, детально відповісти на ваші запитання і навіть розібрати ваш індивідуальний випадок.

Хмарна платформа Skynum - це комплексне рішення для вашого ювелірного магазину. Контролюйте роботу вашого бізнесу, стежте за доходами і збитками з будь-якої точки світу в режимі реального часу.

Читати далі

Спробуйте Skynum прямо зараз

Автоматизація ювелірного магазину - АРМ касира, інтернет-магазин, складський облік.