img

Автоматизація супермаркету

Онлайн програма для автоматизації супермаркету. Складський облік, автоматизоване робоче місце продавця, управління фінансами та закупівлями.

Автоматизація супермаркету

Як Skynum допоможе супермаркету?

Складський облік

Слідкуйте за залишками товарів, виявляйте недостачі, надлишки продукції на складі.

Маркування товарів

Кожному товару можна присвоїти його штрих-код. Є автоматична генерація штрих-кодів.

АРМ касира

Робоче місце продавця має великий функціонал, що дозволяє обслуговувати клієнтів швидко і якісно.

Зручні звіти

Ви можете переглядати інформацію про доходи, збитки і продажі в режимі реального часу.

Складський облік в супермаркеті

Складський облік в супермаркеті

Автоматизація складського обліку дасть вам цілодобовий доступ до інформації про запаси товару на складі і в супермаркеті з будь-якого місця, де є доступ до інтернету.

Для ведення складського обліку в сервісі Skynum створюється картотека товарів. Вона використовується для фіксації рухів продукції в межах складу. У картці товару відображається поточний залишок по всіх супермаркетах і складах та історія переміщення товару.

В системі Skynum облік продукції ведеться по партіях товару. Коли активується прихідна накладна, формується нова партія, в тому випадку якщо товар має нову ціну приходу або термін придатності.

Автоматизоване робоче місце касира

АРМ продавця в супермаркеті не потребує постійного підключення до мережі і може функціонувати в режимі оффлайн. Це забезпечить вас невпинним процесом продажу товарів. Підключення до інтернету необхідно лише для синхронізації даних.

Якісне обслуговування покупців забезпечує швидкий продаж по штрих-коду, пошук товару по категорії і найменуванню та перевірка наявності товару.

Після кожного продажу товару фіксується зміна кількості продукції на складі і збільшення торгової виручки в розрізі кожної зміни касира.

Система оснащена функціоналом по роботі з дисконтними і знижковими картами, налаштовується система знижок і накопичення бонусів.

Автоматизоване робоче місце касира

Програма лояльності клієнтів

Програма лояльності клієнтів

Для залучення нових покупців і утримання існуючих супермаркети використовують накопичувальні, бонусні та дисконтні карти.

На сервісі Skynum ви можете вести клієнтську базу з закріпленими бонусними або дисконтними картами. Програма лояльності з легкістю підлаштується під специфіку вашої стратегії.

Платформа працює в хмарі, завдяки чому ваші клієнти зможуть скористатися дисконтною карткою в будь-якому з ваших супермаркетів.

Автоматизація мережі супермаркетів

Хмарний сервіс Skynum надає єдину точку доступу і базу даних для всієї мережі ваших супермаркетів і складських приміщень. Вам не потрібно турбуватися про синхронізацію даних між офісом, супермаркетами і складом, адже всі дані знаходяться в хмарному сховищі.

У всіх користувачів сервісу є доступ до інформації про внутрішні переміщення продукції між супермаркетами і складами. Отримувати аналітичні звіти можна як по окремому супермаркету або складу, так і по всій вашій мережі.

Автоматизація мережі супермаркетів

Програма автоматизації для супермаркету

Керуйте будь-якою кількістю торгових точок. Здійснюйте контроль над розміром виручки, що здається, спостерігайте за статистикою продажу в розрізі торгових точок, плануйте склад, формуйте замовлення постачальникам на основі поточного залишку і норми запасу товару.

Можливості платформи для вашого супермаркету

Можливості платформи для вашого супермаркету
  • Надійний і зручний функціонал для інвентаризації товарів, який допомагає виявляти нестачі та надлишки товарів на складі.
  • Кожному товару присвоюється його штрих-код. Завдяки чому можна здійснювати швидкий продаж і проводити інвентаризації на складі.
  • Можна стежити за терміном придатності продукції. Автоматизація бере під контроль закінчення строку придатності товарів.
  • У вас завжди під рукою інформація про прибутки та збитки за тиждень, місяць або рік. Можна порівнювати отримані дані різних періодів у вигляді діаграм або в цифровому вираженні.
  • Сервіс Skynum підтримує багатокористувацький режим роботи. Кожному користувачеві присвоюється певний рівень доступу.

Програма для супермаркету

Онлайн платформа Skynum - це комплексна автоматизація вашого супермаркету. Програма для супермаркету допомагає вести облік товарів, полегшує взаєморозрахунки з постачальниками і покупцями, проводити інвентаризацію, контролює фінанси, друкує документи, цінники і штрих-коди, надає аналітичну звітність.

Вам не потрібно встановлювати і налаштовувати систему складського обліку, прокладати локальну мережу і наймати фахівців для обслуговування сервісу. Ви можете приступити до роботи в будь-який час.

Контроль терміну придатності товарів

Важливо своєчасно відстежувати термін придатності і не допускати до продажу продукцію з вичерпаним терміном придатності.

Завдяки автоматизації ви зможете повністю взяти під контроль закінчення строку придатності товарів. Програма сама підкаже вам, коли термін придатності товарів підходить до завершення. Ви можете додати це значення при створенні нової продукції або при редагуванні вже існуючого товару.

Таким чином, ви зможете вести облік за терміном придатності. У процесі продажу можна налаштувати автоматичне списання товарів з більш раннім терміном придатності.

Сервіс створює спеціальний звіт, і ви в будь-який час можете побачити товари, у яких незабаром закінчиться термін придатності і вжити необхідних заходів.

Контроль залишків

Програма для супермаркету Skynum стежить за залишками на кожній торговій точці. Ви можете в будь-який час зайти на сервіс і подивитися, коли запаси продукції в супермаркеті почнуть підходити до кінця. Ви будете знати, що певний товар потрібно перемістити з однієї торгової точки в іншу. Оскільки в одному з супермаркетів він користується великим попитом.

У картці кожного товару ви самі можете задати граничну кількість для мінімального залишку в картці кожного товару.

Маркування товарів

У Skynum ви зможете підібрати і роздрукувати цінники товарів для вітрини. На сервісі є великий вибір дизайнів цінників. За бажанням на ціннику можна вказати назву продукції, артикул, штрих-код, фото товару, його опис, вартість зі знижкою, дату або інші дані.

Кожному товару присвоюється свій штрих-код. Завдяки такому рішенню ви зможете прискорити процес продажу й інвентаризацію продукції за допомогою сканера штрих-кодів. При відсутності штрих-коду або необхідності його заміни можна скористатися автоматичною генерацією штрих-коду товару.

Взаєморозрахунки з постачальниками

Коли товари надходять на склад, вони оформляються через прихідну накладну від постачальника. При активації документа, кількість продукції на складі автоматично збільшується. Також створюється заборгованість перед постачальником, яка дорівнює сумі приходу. Залежно від домовленості можна провести безготівковий розрахунок через банківське доручення або готівковий розрахунок через касовий ордер.

Допомога фахівців

Платформа Skynum має простий і зрозумілий інтерфейс. Для роботи з ним вам не знадобляться спеціальні знання.

Автоматизація супермаркету - не просте завдання. У процесі роботи у вас можуть виникати питання. Для таких випадків у нас є База знань, в якій зберігаються відповіді на найчастіші запитання та описується робочий процес на платформі в цілому.

Служба підтримки Skynum докладно відповість на всі ваші запитання і навіть розбере ваш індивідуальний кейс.

Автоматизація супермаркету за допомогою хмарної платформи Skynum забезпечить вас повним набором важливих функцій і за короткий час підвищить прибутковість вашого бізнесу. Щоб почати роботу, вам потрібно всього лише зареєструватися на сайті.

Читати далі

Спробуйте Skynum вже зараз

Автоматизуйте ваш супермаркет - налаштуйте АРМ касира, ведіть складський облік, стежте за доходами і збитками вашого бізнесу з будь-якого місця.