img

Програма для магазину

Фінансовий та складський облік у магазині онлайн. Додаток для магазину – роздрібна каса, CRM, склад, фінанси.

Програма для магазину

Що дасть вам програма для магазину?

Товарооблікова система

Складський облік в магазині допоможе зручно та швидко організовувати картотеку товарів, відстежити переміщення та провести інвентаризацію.

АРМ касира

Онлайн-каса дозволяє оформляти продажі касиром за допомогою штрих-кодів або каталогів, що значно підвищить якість і швидкість обслуговування.

Програма лояльності

Налаштуйте для свого магазину програму лояльності, додавайте нові акції та створюйте розпродажі.

Документація

Ведіть документацію у всіх напрямках, користуючись шаблонами та автоматичним підтягуванням інформації.

Програма обліку для магазину

Програма обліку для магазину

Skynum - це сучасна платформа для автоматизації магазинів. Вона дозволяє відстежувати весь цикл перебування товару - від закупівлі до продажу. Завдяки онлайн-доступу до програми ви зможете контролювати роботу з будь-якої точки світу.

Програма магазину Skynum має широкий функціонал - складський та внутрішній облік товарів, використання модифікацій, створення та друк шаблонів документів, налаштування програм лояльності, продажі та відстеження платежів.

Усі компоненти системи працюють у тісному взаємозв’язку між собою, що значно полегшить роботу з вашим бізнесом та його контролем. А зручний та інтуїтивний інтерфейс допоможе розібратись у всіх деталях значно швидше.

Складський облік в магазині

Облік товарів в магазині може різниться в залежності від типу товару. Skynum підтримує облік у всіх типах магазинів, адже крім стандартного набору функцій, має ще й додаткові.

На платформі ви матимете змогу вести облік з урахуванням терміну придатності товарів, їх модифікацій, серійних номерів, а також в різних одиницях. Обрати особливості обліку можна в налаштуваннях.

В Skynum можна додавати необмежену кількість магазинів та точок продажу, що забезпечує підтримку цілої торгової мережі. Кожен магазин має свої налаштування, де ви зможете обрати облікову ціну та отримати повну адаптованість.

Складський облік в магазині

Продаж товарів через програму для магазину

Продаж товарів через програму для магазину

Програма для магазину підтримує торговельні операції - продаж та повернення. Дана програма є ідеальним варіантом для реалізації товарів роздрібним чином.

В Skynum можна проводити продаж трьома способами - через замовлення, через товарну накладну та за допомогою онлайн-каси.

Товарна накладна створюється в системі з прив’язкою до контрагента та подальшим формуванням боргу або відповідним платежем. Товарну накладну можна створити самостійно або ж на основі замовлення.

Автоматизоване робоче місце касира - це онлайн-каса, котра дозволяє відпускати товар за штрих-кодом або каталогом. Скайнум.Каса - це не тільки зручність і швидкість у використанні, а й функціоналізм, адже каса має можливість підключення фіскалізації чеків через програмний РРО.

CRM-система для магазинів

Програма для автоматизації магазину від Skynum має у своєму функціоналі створення клієнтської бази з подальшим її веденням. База охоплює клієнтів усіх магазинів мережі та зберігає інформацію про них. Пошук покупців в системі дуже простий - за штрих-кодом картки або номером телефону.

Також для своїх клієнтів в Skynum ви можете запустити програму лояльності. В системі наявні різні види програм лояльності - дисконтна, бонусна, акційна. В залежності від вашого бізнесу ви зможете налаштувати відсоткові ставки, умови та інші нюанси.

Платформа Skynum підтримує можливість проведення акцій та розпродажів. Акція може бути персональна для певних категорій клієнтів або ж загальна у вигляді спеціальної ціни. В результаті ви зможете сформувати акції та роздрукувати до них знижкові цінники.

CRM-система для магазинів

Універсальна програма для магазинів

Універсальна програма для магазинів

Skynum - це універсальна платформа для магазинів, котра підійде багатьом напрямкам. За допомоги адаптивним та гнучким налаштуванням кожен бізнес може підлаштувати під себе.

Програма буде актуальна для продуктових магазинів, мінімаркетів та супермаркетів. Ведіть складський облік та продажі з урахуванням термінів придатності товарів.

Також Скайнум - це чудове рішення для магазинів одягу, взуття, аксесуарів, адже ви зможете використовувати модифікації у роботі або навіть створювати власні комплекти одягу.

Платформа є багатофункціональною, тому також підійде магазинам техніки, автозапчастин, зоомагазинам, аптекам та будь-яким іншим напрямкам.

Skynum для магазину

Наша платформа Skynum - це професійне рішення для покращення ведення магазину.