img

Програма для магазину музичних інструментів

Платформа для бізнесу з продажу музичних інструментів. Зручний облік товарів і контроль фінансових операцій в онлайн режимі.

Програма для магазину музичних інструментів

Skynum для магазину музичних інструментів

Складський облік

Ведіть облік товарів і грошей, контролюйте залишки товарів, проводьте швидку інвентаризацію.

Інтернет-магазин

Підключіть свій інтернет-магазин або створіть новий за допомогою вбудованого конструктора Skynum.

Термінал касира

Реалізація товарів через касову програму з використанням сканера штрих-кодів.

CRM система

Ведіть базу клієнтів, проводьте акції і знижки, підключайте дисконтні та бонусні карти.

Складський облік в магазині музичних інструментів

Складський облік в магазині музичних інструментів

Програма товарного обліку функціонує в режимі онлайн. При наявності Інтернету ви можете вести складський облік з будь-якої точки світу. Програма допомагає контролювати весь життєвий цикл переміщення музичних інструментів, від їх приходу до реалізації.

У Скайнум є функція пошуку музичних інструментів за назвою, штрих-кодом і серійним номером. Штрих-код можна самостійно згенерувати та роздрукувати в нашій програмі.

Гнучкі налаштування програми дозволяють адаптувати торговий облік під особливості вашого бізнесу. Для кожного товару в системі створюється індивідуальна картка, до якої вносяться характеристики, зображення, опис, ціна і т.д.

Програма каси для магазину музичних інструментів

Касова програма Skynum дозволяє здійснювати продаж синтезаторів, гітар, скрипок і акордеонів за допомогою серійного номера, артикулу або з використанням сканера штрих-кодів.

Швидке і якісне обслуговування забезпечується оперативним пошуком даних про товар, його наявність на складі або в іншому магазині. Музичні інструменти можна фільтрувати за категоріями (струнні, духові та ударні), брендами, виробниками, новому товару або б/у.

Для роботи з касовим терміналом наявність Інтернету не є обов'язковою. При відсутності мережі каса переходить в режим офлайн. Коли підключення відновиться вся інформація автоматично синхронізується з платформою. Касову програму можна завантажити на будь-який пристрій з ОС Windows, Mac OS, Android і IOS або можна працювати в браузері.

Програма каси для магазину музичних інструментів

Автоматизуйте ваш магазин музичних інструментів

Випробуйте потужний функціонал платформи Skynum в безкоштовному тарифі.

Підключення інтернет-магазину

Підключення інтернет-магазину

Онлайн-продаж стає все більш затребуваним. Він допоможе залучити нових клієнтів з різних куточків країни, збільшити клієнтську базу, кількість продажу, тим самим збільшуючи прибуток вашого бізнесу.

При наявності готового інтернет-магазину ви можете синхронізувати його з програмою складського обліку Skynum для постійного контролю переміщення товару і залишків. Потім можна приймати і обробляти замовлення в одній платформі.

Програма для бізнесу з продажу музичних інструментів має вбудований конструктор інтернет-магазинів. У ньому ви зможете самостійно створити онлайн-магазин, підібрати до нього дизайн і завантажити каталог зі струнами, скрипками, синтезаторами і мікрофонами без допомоги програмістів і спеціальних знань.

CRM для магазину музичних інструментів

Впровадьте в ваш бізнес різні програми лояльності для клієнтів. Вони допоможуть залучити нових покупців і утримати постійних. У платформі можна підключити програму накопичення бонусів, а також дисконтні і скидкові карти, які будуть працювати у всіх ваших магазинах.

Одним з найважливіших інструментів CRM системи є база покупців. Завдяки їй ви зможете здійснювати аналіз потреб клієнтів і вичислювати актуальні товари. У програмі зберігаються дані про всіх ваших покупців - ім'я, дата народження, телефон, накопичені бонуси, розмір знижки і т.п.

У платформі є функція генерації та друку цінників зі знижками. Ви можете використовувати її при плануванні сезонних розпродажів, тематичних акцій і уцінок.

CRM для магазину музичних інструментів

Можливості Skynum для магазину музичних інструментів

Можливості Skynum для магазину музичних інструментів
  • Проведення взаєморозрахунків з усіма клієнтами і постачальниками.
  • Повна автоматизація мережевого бізнесу з продажу струнних, духових і ударних інструментів в одній програмі.
  • Отримання звітів з продажу, залишкам, виручці і всій діяльності магазинів.
  • Ведення товарного обліку по прибутковій і роздрібній ціні продажу.
  • Наявність багатокористувацького режиму роботи і розмежування доступу співробітників до платформи.
  • Ведення документації вашого бізнесу у відповідності з усіма стандартами складського обліку.

Автоматизація магазину музичних інструментів

Будь-який бізнес з продажу товарів потребує автоматизації. Вона поліпшить роботу ваших співробітників і бізнесу в цілому. У Скайнум ви зможете вести облік товарів на складі, вчасно робити закупівлі, стежити за прибутком вашого бізнесу з будь-якої точки світу, проводити взаєморозрахунки з контрагентами.

Зручне використання

Скайнум - складська програма з інтуїтивним і простим інтерфейсом. Вам не потрібно шукати фахівців і додатково навчати персонал. Все, що потрібно зробити - зареєструватися на сайті. Програма з легкістю адаптується під вимоги і специфіку вашого бізнесу.

Автоматизація мережі магазинів

До Skynum можна підключити необмежену кількість складів і торгових точок. Це можливо завдяки єдиній точці доступу і базі даних для всіх ваших магазинів музичних інструментів. Вся інформація зберігається в хмарі. Тому у вас не буде проблем з синхронізацією даних між магазинами, складами і офісом.

Кожне переміщення музичних інструментів моментально відображається у всіх користувачів платформи. Ви можете переглядати звіти по одній точці або складу і по всій вашій мережі.

Ведення обліку за допомогою модифікацій

Модифікація - це різновиди одного і того ж товару, який відрізняється за кольором, розміром, видом та іншими характеристиками. В одній картці ви зможете вести облік різних варіантів музичних інструментів під однією назвою, ціною і артикулом.

Кожна з модифікацій товару може мати свої характеристики. Наприклад, для однієї гітари можна додати кілька кольорів і різну кількість струн. У кожної модифікації буде окремий штрих-код, за яким товар буде швидко розпізнаватися.

Ви можете зайти в картку товару і швидко знайти всі модифікації магазину музичних інструментів, які є в наявності.

Серійний облік музичних інструментів

Вести облік гітар, барабанів, синтезаторів і скрипок можна за допомогою серійних номерів. Вони присвоюються товарам під час їх оприбуткування. Відпуск товару здійснюється також з вказанням серійного номера.

У картку товару можна додати будь-яку кількість серійних номерів. Облік по серійних номерах дозволяє контролювати рух і залишок кожної одиниці товару по її серійному номеру.

У Скайнум за допомогою серійного номера ви зможете дізнатися, за яким документом був оформлений музичний інструмент при оприбуткуванні і хто його придбав.

Допомога для користувачів

Якщо у вас виникли питання під час роботи в платформі, відповіді на них можна знайти в нашій Базі знань. Ми детально описали кожну функцію і можливість складської програми Skynum.

Потрібна консультація? Зв'яжіться зі Службою підтримки Скайнум. Наші фахівці дадуть розгорнуті відповіді на всі ваші запитання і навіть допоможуть з вашим кейсом.

Читати далі

Приступіть до роботи в Скайнум зараз

Автоматизуйте ваш бізнес. Облік необмеженої кількості товарів, підключення CRM системи, створення інтернет-магазину і багато іншого - в одній платформі Skynum.