img

Програма для обліку клієнтів

Автоматизація обліку клієнтів. Ведення бази клієнтів, збільшення лояльності покупців.


У торговому бізнесі, щоб утримати постійних покупців і залучити нових, надзвичайно важливо управляти взаємовідносинами з клієнтами. У цьому допоможе програма для ведення клієнтської бази Skynum. У базі покупців ви зможете зберігати всю важливу інформацію - ім'я клієнта, телефон, поточна знижка, накопичені бонуси, історія покупок та інші дані.

Для чого потрібна база клієнтів?

Ведення клієнтської бази сприяє збільшенню прибутку та поліпшенню ефективності використання наявних ресурсів.

Програма для бази клієнтів допоможе збільшити кількість клієнтів. Це можливо завдяки індивідуальному відношенню до кожного покупця. Індивідуальне ставлення пов'язано з наявністю повного обсягу всіх даних про кожного клієнта.

Програма облік клієнтів допомагає аналізувати потреби ваших покупців і виявляти актуальні позиції в магазині.

Створення і ведення клієнтської бази

Для обліку покупців програма база даних клієнтів передбачає картотеку клієнтів. Під час реєстрації нового покупця ви створюєте нову картку і вносите в неї всю необхідну інформацію - ім'я, телефон, дата народження.

У картці клієнта також буде відображатися історія покупок, розмір поточної знижки, накопичені бонуси, а також номер дисконтної картки. Знайти клієнта в програмі можна шляхом зчитування його карти сканером штрих-кодів або за номером телефону під час покупки.

Програма база клієнтів Skynum охоплює всі магазини вашої мережі незалежно, на скільки далеко вони розташовані один від одного.

Платформа має вбудовані аналітичні інструменти. Можна створювати різні списки покупців за обраними параметрами - сумою покупок за конкретний місяць, рік або категорією потрібного товару.

Збільшення лояльності клієнтів

Програма обліку клієнтів і замовлень має вбудовані інструменти, які здатні збільшити рівень лояльності покупців. Це можуть бути різні скидкові, бонусні і накопичувальні картки. Можна також організовувати акції та знижки (індивідуальна і накопичувальна знижка, спеціальна ціна).

Аналітичні звіти

Програма для ведення клієнтів надає доступ до звітів по кожному зареєстрованому клієнту - історія покупок, найбільш популярні товари і т.д.

Звіти допоможуть проаналізувати ефективність акційних і знижкових пропозицій і розпродажу. Звітність можна створювати за категоріями товару або тимчасовими відрізками.

Переваги програми для обліку клієнтів

  • Перегляд історії замовлень покупців і звітів з картки клієнта.
  • Планування взаємодій з клієнтами та прогнозування подальших партнерських відносин.
  • Створення необмеженої кількості карток клієнтів.
  • Аналіз активності покупців, перегляд інформації про придбані товари.
  • Повний контроль даних про клієнтів - база покупців, зберігання даних про клієнта.
  • Взаємодія з покупцями, відстеження відгуків клієнтів.

Програма обліку клієнтів скачати безкоштовно

Створюйте клієнтську базу, підвищуйте якість обслуговування покупців, впроваджуйте різні види програм лояльності - облік клієнтів програма Skynum.