img

Програма для магазину одягу

Комплексний підхід до роздрібної та оптової торгівлі одягом.

Програма для магазину одягу

Чому Skynum краща програма для магазину одягу?

Товарний облік

Ведення повноцінного складського обліку в єдиній торговельній мережі.

Модифікації

Можливість додавання модифікацій одягу за розміром та кольором при товарному обліку.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазину одягу з можливістю його підключення до автоматизації.

Торгівля

Продаж одягу великими партіями гуртовим способом та у роздріб одночасно.

Програма обліку для магазину одягу

Реалізовуйте одяг, взуття та аксесуари разом зі Skynum. Програма дозволить відстежувати та аналізувати основні показники, вести складський облік, а також працювати з клієнтською базою.

Товарооблікова система для магазину одягу

Товарооблікова система для магазину одягу

Skynum забезпечує облік товарів в магазині одягу за допомогою комплексного підходу. Платформа дозволяє працювати як з роздрібними магазинами, так і з гуртовою торгівлею. При цьому підприємці можуть вести облік на цих двох ланках продажів.

Відстеження обліку одягу - це зручний спосіб завжди бути в курсі роботи вашого бізнесу. Перевіряйте залишки, поповнюйте запаси, оформляйте замовлення постачальникам та слідкуйте за переміщенням товарів згідно з актуальними даними вашого магазину.

Програма для магазину одягу Skynum підтримує створення комплектів. Комплекти одягу або аксесуарів дозволяють продавати товар комплексно та розширювати наявний асортимент цікавими пропозиціями.

Аналіз роботи магазину одягу

Провести аналіз показників роботи магазину одягу - нелегкий процес, але платформа Skynum максимально його спрощує. Програма дозволяє відслідковувати динаміку продажів, повернень та переміщень.

Власники бізнесів можуть переглядати основні показники - розмір доходів та виторгу, загальні продажі, касові та банківські операції. Усі показники зручно згруповані в окремому розділі аналітики, де можна швидко та ефективно розібрати усі деталі.

Відстеження динаміки допомагає виділяти актуальні товари та сортувати їх за потребою клієнтів. Дізнавайтесь який одяг продається краще, що є трендом та який товар є необхідним для поповнення запасів.

Аналіз роботи магазину одягу

Клієнтська база магазину одягу

Клієнтська база магазину одягу

Робота з клієнтами потребує спеціального функціонала. Платформа Skynum забезпечує бізнес по продажу одягу різноманітними можливостями. В першу чергу можна сформувати власну базу контрагентів - постачальників та клієнтів. При цьому ви зможете відстежувати взаємодію з кожним контрагентом в його картці. Це допоможе дізнаватись актуальні товари для клієнтів.

Програми лояльності для магазину одягу є необхідністю. За допомогою Skynum ви зможете налаштувати будь-яку програму лояльності для своїх клієнтів. Впроваджуйте та додавайте до своєї роботи знижкові та дисконтні карти, котрі діють у всій мережі ваших магазинів.

При продажу одягу особливо актуальні є різноманітні розпродажі. Здійснюйте сезонні розпродажі, проводьте «чорні» п’ятниці та організовуйте власні знижки з користю для вашого бізнесу.

Власний інтернет-магазин одягу

Продаж одягу через Інтернет - це розширення географічних горизонтів та збільшення кількості клієнтів. Отримайте можливість створити свій інтернет-магазин одягу разом зі Skynum. Для цього вам непотрібно мати жодних професійних навичок програміста. На платформі всього в декілька простих кроків ви зможете започаткувати онлайн-магазин.

Задля зручної роботи та відстеження динаміки програма для автоматизації продажу одягу дозволить працювати синхронізовано зі складським обліком. Оформлення замовлень, проведення продажів та повністю все управління можливе з однією системи - Skynum.

Якщо у вас вже є наявний інтернет-магазин, платформа підтримує його інтеграцію. Товарооблікова система буде працювати комплексно разом з вашим онлайн-магазином одягу.

Власний інтернет-магазин одягу

АРМ касира в магазині одягу Skypos

АРМ касира в магазині одягу Skypos

Автоматизоване робоче місце касира в магазині одягу дозволяє обслуговувати клієнтів швидко. З онлайн-касою ви зможете швидко знаходити товари за штрих-кодами, артикулами, модифікаціями та кодами.

Освоєння програми Skypos не займе багато часу у продавців, тому вже за короткий час вони можуть братися до роботи. Окрім пошуку товару, доступний продаж через АРМ. Каса працює в режимі онлайн та одразу синхронізується зі системою складського обліку Skynum.

Робота термінала проводиться позмінно. Кожен касир відкриває свою зміну та здійснює операції під своїм іменем. Також підтримується функціонал повернень, грошових внесень та видач.

Робота з модифікаціями

Модифікації - це необхідність при продажі одягу. Ведення обліку товарів по модифікаціям дозволяє працювати з товарами, що є однакові за моделлю, але різні за кольором та розміром.

В Skynum ви зможете в картці товару вказувати усі доступні модифікації. Таким чином продавці матимуть змогу швидко знайти товар та розповісти про його розмірну сітку і кольорову гаму.

Рух кожної модифікації можна відстежувати, перевіряючи динаміку продажу, повернень, переміщень та інших операцій.
Робота з модифікаціями

Продукція власного одягу

Продукція власного одягу

Власне виробництво одягу потребує не тільки додаткових потужностей, але й окремого обліку. Платформа Skynum підтримує облік виготовлення продукції.

Ви зможете створити окремі технологічні карти з вказанням матеріалів для виготовлення та їх кількістю. При цьому облік відбуватиметься як наявних матеріалів, так і новостворених товарів.

Крім цього, система допоможе вирахувати собівартість виготовленої продукції. З підрахуванням та обліком від Skynum ваше виробництво буде працювати злагоджено.

Програма для магазину одягу

Впровадження сучасного обліку магазину одягу - це можливість покращити свій бізнес та зробити його роботу більш ефективною. Зі Skynum ви забудете про складський облік в зошиті або Excel та більше не загубите жодної інформації про поступлення чи продажі.

Працюйте з надійною платформою складського обліку, котра обладнана усіма необхідними функціями - АРМ касира, CRM система, конструктор інтернет-магазину і т.д.

Швидкий початок

Автоматизувати магазин одягу - легко разом зі Skynum. Для того, щоб розпочати роботу, вам необхідно зареєструватись на платформі та вибрати найбільш підходящий тариф.

Користувачам платформи не знадобляться спеціальні знання чи прокладання локальних мереж. Головне мати гаджет для застосування програми - смартфон, планшет, ноутбук, комп’ютер або POS-систему.

Співробітники швидко адаптуються до нової системи, адже інтерфейс Skynum - простий та розроблений за інтуїтивними параметрами.

Картотека товарів

Продаж одягу відрізняється широким асортиментом товару. Задля зручного обліку в програмі є картотека, де можна додавати необмежену кількість товарів.

Кожна картка товару має свої особисті дані - опис, виробник, фотографії, різні категорії цін. У картці наявна інформація за всіма документами, що були створені з цим товаром. Крім того, ви завжди можете перевірити актуальні залишки.

Зручним є пошук одягу в картотеці. Це можна зробити за найменуванням, артикулом або штрих-кодом.

Автоматизація мережі магазинів одягу

Skynum дозволяє одночасно автоматизувати мережу магазинів одягу, навіть якщо вони працюють в різних містах України чи світу.

Автоматизація складів та магазинів забезпечує зручне ведення обліку та синхронізацію між торговими точками. Завдяки загальній базі даних ви зможете відстежувати роботу всієї мережі максимально швидко та зручно.

При цьому звітність може бути представлена як по всіх магазинах, так і по одному конкретному.

Технічна підтримка від фахівців

Користувачі Skynum мають цілодобовий доступ до навчання роботи з платформою. Інструкції прописані покроково задля легкого опановування матеріалу.

У випадку виникнення будь-яких проблем чи питань ви можете звернутись у технічну підтримку, де наші спеціалісти нададуть відповіді та підказки.

Skynum - це платформа можливостей для бізнесу з продажу одягу, тому не зволікайте з початком роботи.
Читати далі

Приступити до роботи зі Skynum

Автоматизуйте свій бутик одягу та підключіть складський облік вже зараз.