img

Автоматизація магазину побутової хімії

Онлайн-сервіс для бізнесу з продажу побутової хімії - товарний облік, управління фінансами, закупівлями, замовленнями і документацією.

Автоматизація магазину побутової хімії

Скайнум для магазину побутової хімії

Складський облік

Ведення товарного обліку побутової хімії онлайн, контроль товару, закупівель і залишків.

Термінал касира

Легке у використанні АРМ продавця для якісного і швидкого обслуговування клієнтів.

Зручна звітність

Доступ до всіх даних і звітів по прибутках, збитках, продажах та замовленнях.

Інтернет-магазин

Створіть новий або інтегруйте існуючий онлайн-магазин із продажу побутової хімії.

Складський облік побутової хімії

Складський облік побутової хімії

Автоматизація магазину побутової хімії дає можливість ефективно відстежувати рух продукції, підраховувати кількість товару і уникати нестач. Облік побутової хімії зі Скайнум значно зменшує вплив людського фактора.

Програма для магазину побутової хімії дозволяє проводити інвентаризацію за допомогою сканера штрих-коду, що значно полегшує ведення товарного обліку.

Система підтримує необмежену кількість торгових точок і працівників, яким ви можете надати доступ з певними можливостями.

Термінал касира побутової хімії

Весь продаж здійснюється за допомогою автоматизованого робочого місця касира. Запам'ятати весь товар практично неможливо через широкий асортимент, тому автоматизація магазину побутової хімії допоможе продавцеві швидко знаходити товар в системі, перевіряти його наявність і актуальну ціну.

АРМ касира працює як онлайн, так і офлайн. У разі відсутності підключення до Інтернету, дані синхронізуються із системою після відновлення мережі. Товар спишеться зі складу, а прибуток збільшиться.

У терміналі продавця працюють позмінно. Перед зміною фіксується фактична сума, а після - залишкова сума в касі на кінець робочого дня.

Термінал касира побутової хімії

Можливості для магазину побутової хімії

Можливості для магазину побутової хімії

  • Ведення товарного обліку побутової хімії за категоріями, призначенням, прибутковою, оптовою і роздрібною ціною.
  • Формування своєчасних замовлень постачальникам на основі залишків на складі.
  • Реалізація оптового та роздрібного продажу побутової хімії в необмеженій кількості магазинів і торгових точок.
  • Швидкі та розгорнуті звіти по закупках, продажах, прибутках і збитках. Виявлення найбільш актуальних і популярних позицій.
  • Запуск програми лояльності - акції, знижки, тематичні дні і розпродажі.
  • Вбудований конструктор інтернет-магазину з можливістю вибору дизайну та оформлення сторінки.

Впровадження інтернет-магазину

Наявність власного інтернет-магазину - важлива складова успішного і прибуткового бізнесу. У Скайнум ви можете створити новий або підключити вже існуючий інтернет-магазин.

Прийом онлайн-замовлень, контроль своєчасної доставки, товарний облік в магазині побутової хімії, аналіз звітів по інтернет-продажу і прибутку - тільки частина можливостей від Skynum.

У нашому конструкторі є ряд дизайнів і шаблонів для вашого інтернет-магазину. Вибирайте те, що найбільше вам підійде, і завантажуйте асортимент в каталог товарів.

Впровадження інтернет-магазину

Залучення клієнтів

Залучення клієнтів

Ефективно створена клієнтська база - запорука високого прибутку і продажів для вашого бізнесу. Магазин побутової хімії - місце, куди будуть повертатися постійно, тому програма лояльності буде дуже корисною.

Є два варіанти - бонусні карти із системою накопичення або дисконтні картки знижок для постійних покупців. Картки будуть працювати у всіх точках продажів, де підключена автоматизація магазину побутової хімії.

Скайнум дозволяє вносити в програму і звичайну вартість товару, і ціну зі знижкою. Ціни можуть оновитися як в одному магазині, так і в усіх торгових точках. Друкуйте акційні цінники і етикетки для вітрини прямо в Skynum.

Безкоштовна версія

Скайнум пропонує різні тарифи для своїх користувачів. Спробуйте безкоштовну версію програми для автоматизації магазину побутової хімії.

Програма для магазину побутової хімії

Скайнум - кращий вибір для автоматизації магазину побутової хімії. На платформі є великий і потужний функціонал - ведіть складський облік, робіть взаєморозрахунки з усіма контрагентами - замовниками та постачальниками, створюйте і друкуйте цінники і штрих-коди, генеруйте документацію і стежте за звітністю за основними показниками торгівлі.

Легке використання

Багато хто сумнівається чи починати автоматизацію свого бізнесу через можливі труднощі з підключенням і налаштуванням системи. При виборі Skynum така проблема не виникне.

Наша платформа проста у використанні, з інтуїтивним і зручним дизайном. Не потрібно проводити локальну мережу або викликати фахівців, щоб приступити до роботи. Достатньо всього лише зареєструватися на нашому сайті.

До Скайнум ви можете підключити необмежену кількість магазинів і користувачів. Кожен ваш працівник буде наділений правами і доступом відповідно до його повноважень.

Роздрібна торгівля

Вести товарний облік набагато легше, коли товарооблікова система пов'язана з робочим місцем продавця. На онлайн-платформі можна здійснювати всі важливі операції - починаючи від інвентаризації більшої кількості товару і закінчуючи продажем за допомогою сканера штрих-кодів.

Автоматизоване робоче місце касира працює в режимі онлайн. Це дозволяє моментально синхронізувати інформацію - списувати проданий товар і збільшувати суму виторгу. Якщо Інтернет з'єднання перервалося, робота не припиняється. Продавець і далі може обслуговувати покупців через АРМ касира. Дані, отримані за цей період, буде завантажено в систему самостійно після відновлення підключення.

На платформі є можливість простежити за всіма діями, зробленими при використанні АРМ продавця, - кількістю продажів, повернень і виторгу за зміну.

Гуртова торгівля

Побутова хімія реалізується не тільки при роздрібному продажі, але і при оптовому. У Скайнум ви можете встановити оптову ціну і здійснювати торгівлю великими партіями. Система адаптується на ведення оптового складського обліку.

Оптовий продаж - документ, який створюється при продажу партіями. Товар можна знаходити і реєструвати по штрих-коду, найменуванню або по візуальному пошуку, адже є можливість додавання фотографій до кожної одиниці побутової хімії. Підсумкова сума замовлення або продажу підраховується за оптовою ціною, яку ви вказали заздалегідь. Сюди також можна включити витрати на доставку, упаковку, знижки або націнки.

Skynum дозволяє пов'язувати платіжні документи із замовленнями або контрагентами для полегшення контролю руху товару.

Маркування товарів

Не у всіх товарів з ряду побутової хімії є власні штрих-коди, тому найзручніше їх згенерувати самостійно. Скайнум дає можливість створити новий, відновити пошкоджений і в кінці роздрукувати цей штрих-код для того, щоб промаркувати всі товари - засоби для миття посуду, освіжувачі повітря, порошки для прання, миючі засоби для вікон і скла, хазяйські, дитячі, антибактеріальні мила і т.д. Автоматичний підбір штрих-коду полегшує маркування побутової хімії.

Також ви можете скористатися функцією створення цінників і етикеток. Вибирайте дизайн і оформлення цінників для вітрини.

Підвищення лояльності клієнтів

Є два основних способи залучення нових і збереження постійних клієнтів:

1. Нові клієнти приходять на акції та знижки. Організовуйте тематичні розпродажі і дні акцій. У Скайнум можна вносити промо-пропозиції і розраховувати вартість товару зі знижкою.

2. Впровадження програм лояльності для постійних покупців. Дисконтні та бонусні карти допоможуть вам створити ефективну клієнтську базу в системі і правильно її вести.

Слідкуйте за окупністю знижок, прогнозуйте нові акції та розпродажі. Карти будуть діяти у всіх торгових точках вашого бізнесу, незалежно від місця отримання дисконту.

Підтримка користувачів

Автоматизація магазину побутової хімії може здатися нелегким завданням. Для цього ми створили Базу знань, яка допоможе вам розібратися у всіх нюансах і можливості нашої системи. Тут ви знайдете інструкцію по використанню програми.

Якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете звернутися в Службу підтримки. Ми готові прийняти кожен запит і допомогти вам.

Читати далі

Спробувати Скайнум

Автоматизуйте ваш бізнес з продажу побутової хімії вже зараз. Зробіть ведення складського обліку простим, а контроль за фінансами - швидким і зручним.