img

Облік виробництва домашнього текстилю

Програма для пошиття домашнього текстилю - облік матеріалів, технологічні карти, розрахунок собівартості, процес виробництва, продаж готової продукції.

Облік виробництва домашнього текстилю

Що дасть програма для обліку на виробництві домашнього текстилю?

Точний облік

Доступний повний облік тканин, ниток, фурнітури та готової продукції на усіх етапах виробництва.

Оптимізоване виробництво

Від надходження матеріалів, створення технологічних карт і до кінцевої реалізації пошитої продукції - усе поєднано в єдиній системі.

CRM для клієнтів

Налагоджена система для роботи з клієнтами - опрацювання замовлень, програми лояльності та запуск знижок.

Продаж готового домашнього текстилю

Продаж через замовлення, товарну накладну, інтернет-магазин або онлайн-касу.

Облік пошиття домашнього текстилю

Облік пошиття домашнього текстилю

Платформа Skynum повністю забезпечує весь цикл роботи над виробництвом домашнього текстилю. Починаючи від оприбуткування матеріалів, тканин та фурнітури і закінчуючи обліком готової продукції, ви зможете проконтролювати кожну дію.

Програма для обліку пошиття текстилю дозволяє відстежити всі можливі етапи виготовлення - від замовлення тканин або ниток до продажу готових рушників, постільної білизни чи інших текстильних виробів.

Оптимізація обліку допоможе вам працювати з актуальними залишками, замовленнями постачальникам, складськими та фінансовими документами. В результаті ви завжди будете в курсі усіх справ виробництва.

Технологічна карта для пошиття

Для пошиття виробів із тканин використовуються технологічні карти. Вони свого роду є спеціальними шаблонами для виробництва певної моделі товару. Наприклад, постільна білизна в конкретному розмірі з конкретної тканини.

В технологічній карті міститься інформація у вигляді прописаного алгоритму пошиття. Для кожної моделі прописується необхідна кількість матеріальних та нематеріальних витрат.

Технологічну карту можна редагувати, змінювати або ж зовсім видалити із системи. Завдяки вказаним витратам платформа Skynum вираховує кінцеву собівартість.

Технологічна карта для пошиття

Облік матеріалів та витрат для пошиття

Облік матеріалів та витрат для пошиття

В системі Skynum є можливість вести облік матеріалів - тканин, ниток, фурнітури. З їх використанням надалі проводиться виробництво готової продукції.

Платформа повністю пов‘язує усі елементи між собою, тому ви можете швидко створити замовлення з процесу виробництва при відсутності матеріалів. Оптимізація підрахунків дозволить вам постійно мати потрібну кількість тканин та ниток на складі.

Крім матеріального обліку, також впроваджений облік нематеріальних витрат. Наприклад, оплата за пошиття однієї одиниці товару, вартість доставки тканини чи будь-які інші платні послуги.

Програма для виробництва домашнього текстилю

Платформа Skynum підтримує всю роботу з виробництва будь-якої продукції. В першу чергу проводиться оприбуткування тканин, ниток та фурнітури на склад.

Далі створюються технологічні карти, котрі будуть в основі пошиття. З їх використанням проводиться виробництво, під час якого відбувається списання матеріалів зі складу.

Створена продукція оприбутковується в магазин і готова до продажу. Скайнум не обмежує виробництво за кількістю, тому ви можете навіть запустити масове виготовлення постільної білизни, рушників чи скатертин.

Продаж домашнього текстилю

Skynum дозволяє не тільки вести облік, але й реалізовувати продукцію домашнього текстилю. Платформа підтримує і роздрібний, і гуртовий продаж відповідно до потреб вашого бізнесу.

Здійснити продаж можна через документ замовлення, товарної накладної або онлайн-касу Скайнум.Каса. Платежі приймаються як готівково, так і безготівково. Також налагоджене підключення системи оплати через QR-код від monobank.

Якщо хочете продавати товар онлайн, то в Skynum можна створити власний інтернет-магазин або провести інтеграцію зі вже наявним.

CRM програма для виробництва домашнього текстилю

CRM програма для виробництва домашнього текстилю

Скайнум забезпечує потужний функціонал для роботи з контрагентами - постачальниками та клієнтами. Усі замовлення, платежі, товарні накладні та повернення можна прив‘язати до певного контрагента. Це дозволяє контролювати вашу і клієнтську заборгованість.

Для зручності роботи з контрагентами в Skynum можна створити базу клієнтів. Кожен з контрагентів матиме власну картку товарів з деталями про нього (контактні дані, адреса для доставки, дисконтні картки, бонуси, історія покупок).с

Завдяки гнучким та зручним налаштуванням ви зможете ввести програми лояльності та розпродажі для покупців.

Інтеграції Skynum із системами для бізнесу

Для якісної та швидкої роботи платформа Skynum працює як єдина система для різних бізнес-програм. Інтеграції дозволяють керувати підприємством повноцінно та контролювати усі напрямки діяльності - починаючи від фіскалізації чеків та закінчуючи доставкою.

У функціоналі доступні інтеграції зі службами доставки, програмним реєстратором розрахункових операцій, конструкторами інтернет-магазинів та маркетплейсами.

Ви зможете підключити Пром, Хорошоп, Checkbox, Нова пошта і т.д. Все це працюватиме комплексно з однієї платформи - Скайнум.

Ще не зареєструвались в Skynum? Саме час виправити це!