img

Автоматизація магазину спортивних товарів

Програма для автоматизації спортивного магазину. Товарооблікова система, онлайн-каса, CRM-система, вбудований конструктор для інтернет-магазину.

Автоматизація магазину спортивних товарів

Як Skynum допоможе спортивному магазину?

Складський облік

Ведення товарного обліку спортивних товарів, контроль переміщення товарів, швидка інвентаризація і переоблік.

Термінал касира

Зручне робоче місце продавця з широким функціоналом для якісного обслуговування покупців.

CRM-система

Підключення програм лояльності, запуск акційних і знижкових пропозицій з урахуванням специфіки бізнесу.

Інтернет-магазин

Створення нового інтернет-магазину за допомогою вбудованого конструктора або інтеграція вже існуючого.

Складський облік товарів для спорту

Складський облік товарів для спорту

Програма обліку спортивних товарів розроблена як комплексний підхід для ведення складського обліку. На одній платформі ви можете контролювати весь маршрут товарів - починаючи з оприбуткування і закінчуючи реалізацією. Завдяки гнучким налаштуванням ви зможете адаптувати Скайнум під свій бізнес.

Skynum підтримує ведення партійного обліку товарів, адже він вважається найточнішим. Ви можете простежити залишки і пересування як по певній партії, так і по всіх групах товарів. Всі залишки і недостачі можна виявити в розрізі кількісного і грошового вираження.

Зі Скайнум можна вести необмежену кількість складів і магазинів. Для кожної торгової точки є можливість вибору ціни для ведення обліку - за ціною приходу або продажу.

Касова програма для спортивного магазину

Автоматизоване робоче місце - це онлайн-каса призначена для швидкої реалізації товару за допомогою сканера штрих-кодів і пошуку товару по найменуванню, артикулу або візуально.

Програму можна встановити на мобільний телефон, планшет, комп'ютер або POS-систему. Вона працює онлайн і може переходити в режим офлайн. Дані про продажі, повернення і виторг будуть надходити автоматично при наявності підключення до Інтернету.

Онлайн-каса підтримує використання різних програм лояльності та підключення знижкових, дисконтних і бонусних карт.

Касова програма для спортивного магазину

CRM-система для магазину спортивних товарів

CRM-система для магазину спортивних товарів

Організація і ведення клієнтської бази допомагає підняти ефективність впроваджуваних програм лояльності, залучити нових покупців і зберегти постійних. За кожним клієнтом закріплюється карта з інформацією про нього, скоєні покупки, накопичені бонуси.

Автоматизація спортивного магазину дозволяє підключення дисконтних, знижкових і бонусних карт. Завдяки хмарній системі зберігання даних покупці можуть скористатися своїми картами в усій мережі ваших магазинів.

На платформі можна запускати знижки та акції у вигляді тематичних розпродажів або уцінки. Ви можете внести розмір знижки, нову вартість в систему або згенерувати цінники із зазначенням акції.

Інтернет-магазин для спортивних товарів

Власний інтернет-магазин потрібен для продажу спортивних товарів, щоб збільшити географію покупців і кількість продажів. Скайнум дозволяє синхронізувати вже існуючий інтернет-магазин з товарообліковою платформою. При цьому всі дані, включаючи отримані замовлення, автоматично вивантажуються при наявності підключення до Інтернету.

Якщо у вас ще немає онлайн-магазину, то ви можете створити його у вбудованому конструкторі. Вибирайте дизайн, оформлення і вивантажуйте асортимент спортивних товарів самостійно.

Інтернет-магазин для спортивних товарів

Можливості Skynum для спортивного магазину

Можливості Skynum для спортивного магазину
  • Ведення складського обліку товарів у двох одиницях виміру з можливістю налаштування коефіцієнта конвертації.
  • Генерація та друк цінників для вітрини з вибором оформлення.
  • Маркування товарів зі створенням штрих-кодів.
  • Зручна та швидка інвентаризація товарів.
  • Проведення взаєморозрахунків з контрагентами - замовниками, постачальниками та покупцями.
  • Аналітичні звіти по прибутку, збитку, закупівлям, продажам та переміщенням товарів.

Безкоштовна версія

Спробуйте можливості платформи Скайнум в безкоштовній версії. Автоматизація магазину спортивних товарів допоможе вам полегшити ведення бізнесу вже зараз.

Програма для магазину спортивних товарів

Платформа Skynum пропонує комплексне розв'язання проблеми автоматизації спортивного магазину. Ведення розумного товарного обліку, своєчасні закупівлі, контроль залишку, підключення програм лояльності, запуск інтернет-магазину - тільки частина можливостей для вашого бізнесу.

Швидкий старт

Skynum - проста і легка у використанні програма. Її підключення не займе багато часу, потрібно лише зареєструватися на нашому сайті. При цьому вам не знадобиться допомога фахівців або проходження навчальних курсів. Інтуїтивний інтерфейс допоможе вам і вашим співробітникам швидко освоїти платформу.

Роздрібний продаж

Реалізація роздрібної торгівлі в Скайнум відбувається за допомогою автоматизованого робочого місця касира. Термінал продавця пов'язаний з системою складського обліку в режимі реального часу, тому ви зможете проконтролювати всі операції, переміщення і наявність певного товару.

АРМ касира працює в режимі онлайн за наявності підключення до Інтернету. При цьому всі дані отримані при продажах і поверннях автоматично вивантажуються на платформу. Якщо з'явилися проблеми зі з'єднанням, синхронізація відбудеться після їх усунення, а каса перейде в оффлайн режим.

До каси може бути підключено необмежену кількість співробітників. Для кожного касира відкривається окрема зміна з фіксацією грошей в касі спочатку. Сума виторгу збільшується при кожному продажі незалежно від того готівково або безготівково розплачується покупець. В кінці зміни можна переглянути фактичну суму здачі каси.

Оптовий продаж

При оптовій торгівлі товар реалізують великими партіями за нижчою ціною. Скайнум повністю підтримує проведення оптового продажу. Документообіг налаштований так, щоб всі операції можна було пов'язати з відповідним документом.

Для початку продажів оптом потрібно сформувати документ Оптовий продаж. Всі торгові одиниці можна внести, використовуючи пошук по найменуванню, штрих-коду, артикулу або візуально. При цьому остаточна вартість буде розраховуватися за вказаною раніше оптовою ціною. В ході формування документа можна додати вартість доставки, націнку або знижку.

Маркування товарів

Не всі товари надходять зі штрих-кодами, але для більш зручної реалізації та інвентаризації їх наявність обов'язкова. У Скайнум можна згенерувати штрих-коди для всіх товарів або відновити вже існуючі.

В системі можна створити і роздрукувати цінники для вітрини із зазначенням всієї важливої інформації - назва, артикул, штрих-код, характеристики і т.д.

Облік товарів по модифікаціях

Асортимент спортивних товарів дуже різноманітний - термобілизна, лижні костюми, спортивний одяг, кросівки, м'ячі, щитки і т.д. Для багатьох цих товарів найзручніше вести облік по модифікаціях - розмірам і кольорам.

В одну картку товару можна вносити необмежену кількість модифікацій. Наприклад, для певної моделі кросівок ви можете вказати всю розмірну сітку і варіації кольорів. Кожна модифікація має свій штрих-код для легкого розпізнання та пошуку товару.

Облік у двох одиницях виміру

На платформі Скайнум можна вести облік у двох одиницях виміру паралельно. Такі товари як м'ячі, волани, ракетки приходять упаковками, а реалізуються поштучно.

Приклад. В упаковці є 20 баскетбольних м'ячів, і оскільки рідко покупець потребує такої великої кількості м'ячів, потрібно надати йому можливість купити одну одиницю. Упаковка буде основною одиницею виміру, а штуки встановлюються в якості другої. Як коефіцієнт перерахунку вноситься 20. Тепер продавець може продавати баскетбольні м'ячі поштучно.

Підтримка користувачів

Є питання по автоматизації вашого спортивного магазину? Ми створили Базу знань з інформацією про можливості та функції Скайнум.

Якщо хочете, щоб ваш бізнес-кейс розібрали індивідуально, зверніться в Службу підтримки. Ми завжди готові вам допомогти.

Читати далі

Почати роботу зі Скайнум

Автоматизація магазину з продажу спортивних товарів зі Скайнум - найкраще рішення для вашого бізнесу. Будьте в курсі всіх подій і операцій ваших магазинів і складів.