img

Програма для магазину подарунків та сувенірів

Хмарна система для автоматизації подарункового магазину. Будьте в курсі переміщення сувенірів та подарунків, продажів та доходів у реальному часі.

Програма для магазину подарунків та сувенірів

Чим корисний Скайнум для магазину подарунків та сувенірів?

Товарний облік

Ведіть облік по всіх товарах – контроль залишків, недостачі, проведення інвентаризації.

АРМ продавця

Обслуговуйте клієнтів швидко за допомогою зручного робочого місця касира з можливістю підключення програмного РРО.

CRM система

Запускайте акції та знижки для постійних клієнтів вашого магазину подарунків, робіть пропозиції знижок для нових.

Онлайн-магазин

Інтегруйте свій інтернет-магазин в систему або створіть у нашому вбудованому конструкторі.

Складський облік сувенірів та подарунків

Складський облік сувенірів та подарунків

Зі Skynum ви можете простежити процес пересування товару - від відвантаження постачальником до реалізації кінцевому споживачу.

На платформі доступне проведення інвентаризації зі сканером штрих-кодів. Це дозволяє відслідкувати реальні залишки, простежити за недоліками та надлишками. Залишки виражаються у кількісному та грошовому еквіваленті.

Гнучкість налаштувань дозволяє вказати параметри, які будуть відповідати вимогам і стандартам вашого бізнесу. При цьому ви можете вести облік за модифікаціями та кількома одиницями вимірювання.

Касова програма для магазину подарунків та сувенірів

Робоче місце касира в Skynum дозволяє краще обслуговувати покупців. Програмне забезпечення підтримується на різних платформах – через браузер або завантажений додаток на телефон, комп'ютер, планшет, POS-систему.

У програмі одночасно може працювати кілька працівників, при цьому можна змінювати зміни. Для кожного співробітника є можливість виділити спеціальний рівень доступу та права на виконання певних дій.

Платформа працює з підтримкою програмного реєстратора розрахункових операцій (РРО). Усі отримані дані та зроблені операції синхронізуються з програмою за наявності Інтернету. 

Касова програма для магазину подарунків та сувенірів

CRM-система для подарункового магазину

CRM-система для подарункового магазину

СRM-програма – це можливість в онлайн-режимі керувати взаємовідносинами з покупцями, використовуючи програми лояльності. У Skynum широкий вибір програм – бонусна, знижкова, фіксована знижка або встановлення спеціальної ціни.

Завдяки системі ви зможете не тільки робити своїм клієнтам вигідні пропозиції, а й отримувати звіт щодо бонусів. Це дозволяє контролювати ефективність роботи лояльності.

Для постійних покупців можна зробити базу клієнтів, де зберігається вся основна інформація про замовлення, бонуси або розмір знижки.

Інтернет-магазин подарунків та сувенірів

Щоб збільшити продаж та примножити кількість покупців, варто запустити свій онлайн-магазин. Він збільшить географію клієнтів та дозволить продавати подарунки у різних точках країни.

У Skynum передбачений спеціальний конструктор для самостійної розробки сайту. Ви зможете підібрати дизайн, організувати каталог та вносити зміни до асортименту без допомоги фахівців.

Вже є інтернет-магазин? Тоді прив'яжіть його до товарооблікової програмої. Ви зможете отримувати та відразу ж працювати із замовленнями, стежити за відправками та контролювати ситуацію в цілому.

Інтернет-магазин подарунків та сувенірів

Переваги платформи для магазину сувенірів та подарунків

Переваги платформи для магазину сувенірів та подарунків
  • Підключення необмеженої кількості магазинів, складів.
  • Реалізація товару в роздріб чи оптом.
  • Аналіз доходів, витрат та всіх грошових операцій.
  • Робота в розрахованому на багато користувачів режимі.
  • Проведення зручної та швидкої інвентаризації.
  • Створення та формування документації.

Приступіть до роботи зі Skynum

Будьте в курсі всіх подій вашого бізнесу – поставок, відправок, залишків та доходів. Все це можна відстежити на нашій платформі.

Програма для подарункового та сувенірного магазину

Автоматизація магазину сувенірів та подарунків – це необхідний крок заради кращої роботи бізнесу. Skynum допомагає працювати комплексно над вирішенням різних завдань у підприємницькій діяльності. Ведення обліку складі, своєчасні закупівлі, фінансові операції, і взаєморозрахунки з контрагентами - це лише мала частина можливостей.

Легкий старт

На платформі представлений потужний функціонал, але при цьому інтерфейс дуже зручний та інтуїтивний у використанні. Для освоєння програми не потрібно проходити додаткове навчання. При цьому реєстрація та початок роботи не триватиме багато часу.

Маркування товарів

Деякі товари в магазині подарунків та сувенірів не мають штрих-кодів або спеціального маркування. Зі Skynum ви зможете згенерувати штрих-код і закріпити його за певним товаром.

У системі можна самостійно налаштувати цінник та його зовнішній вигляд. Тут можна вказати і артикул, і штрих-код, і вартість, і знижку. Після створення цінник можна одразу надрукувати.

Документація у складському обліку

Абсолютно всі операції з пересування товару реєструються через документи - гуртові та роздрібні продажі, інвентаризація, залишки, замовлення тощо.

Для зручності на платформі є довідники з банків, одиниць виміру, складів та всієї важливої ​​інформації вашого бізнесу.

Технічна робота з клієнтами

Команда Skynum піклується про ваш комфорт, тому програма розроблена максимально зручною для користувачів. У разі виникнення питань створено Базу знань, де є основні відповіді.

Також ви можете звернутися до наших технічних фахівців, які розберуть ваш кейс і допоможуть вирішити проблему.

Автоматизація сувенірного магазину зробить ведення бізнесу простішим та ефективнішим. Почніть уже зараз.

Читати далі

Спробувати роботу зі Скайнум

Якісна автоматизація магазину сувенірів та подарунків. Робота з клієнтами, контроль товарообігу, документація в одній програмі Skynum.