img

Програма для виробництва дронів

Програма для обліку запчастин, матеріалів та готових дронів. Зручне та точне виробництво дронів з використанням технологічних карт, серійних номерів та модифікацій.

Програма для виробництва дронів

Що дасть програма для виготовлення дронів?

Облік запчастин та матеріалів

Контролюйте своєчасні замовлення, закупівлі та залишки запчастин для виробництва дронів, ведіть зручний складський облік комплектуючих.

Технологічні карти дронів

Розробляйте власні технологічні карти, а далі на їх основі проводьте виробництво дронів.

Продаж дронів

Здійснюйте продаж виготовлених дронів будь-яким зручним способом - через замовлення, товарну накладну, Скайнум.Каса або інтернет-магазин.

Інтеграції з платформами

Синхронізуйте з товарообліковою системою платформи - служби доставки, ПРРО, маркетплейси та інтернет-магазини.

Облік виробництва дронів

Облік виробництва дронів

Платформа Skynum підтримує повний цикл роботи з виробництвом дронів - від закупівлі запчастин та потрібних елементів до продажу готових виробів. Завдяки простоті інтерфейсу можливе відстеження усіх етапів виготовлення з обліком запчастин, деталей, витрат на виробництво та вироблених дронів.

Skynum дозволяє вести внутрішній облік, здійснювати переміщення, надходження та списання, перевіряти наявність та залишки, створювати та шукати необхідні документи. Платформа для обліку дронів підійде для оптимізації як великих підприємств, так і для маленьких виробничих цехів.

Завдяки нашій системі ви зможете поєднати між собою усі ланки обліку - виробництво, складський облік, товарний облік та продажі продукції. Контролюйте виготовлення дронів та всі потреби для цього в одному місці.

Технологічні карти дронів

Для виробництва будь-яких видів дронів необхідне використання технологічних карт. Технологічні карти - це уніфікований варіант запису матеріальних та нематеріальних витрат для створення однієї одиниці продукції.

Що вам дадуть тех. карти? Ви зможете виробляти товари згідно з прописаною інструкції за певним алгоритмом, використовуючи точну кількість запчастин та необхідних матеріалів. Це свого роду шаблон для виробництва дронів з детальною інформацією про усі потреби і витрати.

Карти можна редагувати, змінюватись та створювати в потрібній вам кількості. Сума витрат на виробництво підрахується автоматично на основі актуальних цін.

Технологічні карти дронів

Виробництво дронів в Skynum

В Skynum повністю підтримується процес виробництва дронів. Завдяки технологічним картам проводиться виготовлення. При цьому немає жодних обмежень за кількістю вироблених партій.

Проведення виробництва відбувається з використанням прописаних у технологічній карті матеріалів. За потреби в документі виробництва можна створити замовлення на додаткові запчастини. Для виготовлення дронів усі комплектуючі повинні бути на складі, де вони попередньо оприбутковуються. Після виробництва проводиться списання запчастин.

Готові дрони оприбутковуються на склад і можуть бути реалізовані будь-яким зручним способом.

Розрахунок собівартості дронів в Skynum

На платформі Skynum автоматично розраховується собівартість продукції. Відбувається це на основі технологічної карти, де зібрані всі потрібні матеріальні та нематеріальні витрати.

Собівартість дрона - це повний об‘єм фінансових витрат на усі необхідні запчастини та виконані роботи. Автоматичне підрахування собівартості продукції допомагає контролювати актуальну ціну виробництва, враховуючи останні постачання запчастин.

Точний підрахунок собівартості робить вигідним встановлення цін для продажів дронів та дозволяє не вийти в мінус.

Облік запчастин для дронів

Для безперервного налагодженого виробництва потрібно вести облік запчастин та матеріалів. Зазвичай це елементи та частини для виготовлення дронів - політний стек, кабелі, двигун, пульт управління, конектори, рама і т.д.

Платформа Skynum повністю забезпечена усім необхідним функціоналом для ведення складського обліку запчастин. В ній реалізований партійний облік, контроль переміщень, надходжень і списань, документація для відстеження руху комплектуючих та готових товарів.

Запчастини надходять на склад і оприбутковуються на ньому до початку виробництва. При використанні деталей відбувається їх списання. Проконтролювати наявність запчастин можна в кількісному та грошовому еквіваленті за обліковою ціною.

Продаж дронів в Skynum

Продаж дронів в Skynum

Платформа Skynum підтримує не лише облік запчастин та готових дронів, але й їх реалізацію. Таким чином виготовлену продукцію можна продавати в системі так само як і звичайні товари.

В програмі існує декілька основних способів продажу дронів - через замовлення, товарну накладну, інтернет-магазин або автоматизоване робоче місце касира Скайнум.Каса.

Усі варіанти продажу обліковуються на платформі, що дозволяє швидко опрацьовувати замовлення, контролювати залишки, вчасно виготовляти дрони та в загальному отримувати актуальну звітність про продажі.

Облік дронів за серійними номерами

Серійний номер - це певний набір цифр та букв для кожної одиниці товару. Наприклад, кожен дрон матиме свій власний серійний номер. Його наявність дозволяє вести повноцінний облік товарів за серійними номерами, контролювати їх рух.

Платформа Skynum підтримує облік за серійними номерами. Кожен із серійних номерів унікальний та не повторюється. Завдяки цьому в пошуку можна знайти інформацію про конкретний дрон - коли був вироблений, яка собівартість, які документи привʼязані, хто і коли придбав.

В Скайнум можна створити власні серійні номери для дронів або ввести вже наявні.

Облік дронів за модифікаціями

Skynum також дозволяє вести облік за модифікаціями, що допоможе організувати процес виробництва. Модифікації - це варіації певної моделі товару.

При виробництві дронів модифікації потрібні для запчастин, адже можливі акумулятори з різними ємностями заряду, різного кольору корпуси та інші елементи. Готові дрони теж можуть мати модифікації в залежності від характеристик, кольорів та розмірів.

На платформі Скайнум модифікації обліковуються, можуть мати свої ціни, враховуються у фінансовій та товарній звітності. А також є можливість виробництва дронів за різними модифікаціями.

Інтеграції для виробництва дронів

Платформа Skynum має у своєму функціоналі інтеграції з іншими системами - підключення програмного реєстратора розрахункового оператора, взаємодія зі службами доставки, створення інтернет-магазина та його привʼязка.

Серед найпопулярніших інтеграцій є Пром, Хорошоп, Нова Пошта, Woocommerce.

Інтеграції дозволяють обʼєднати роботу різних платформ для якісної оптимізації процесів. Ви зможете керувати своїм бізнесом з однієї системи та відстежувати усі зміни.

Програма для виробництва дронів

Спростіть ведення виробництва, обліку запчастин та продажу готових дронів разом з платформою Skynum.