img

Облік в магазині рукоділля

Програма для обліку в магазині рукоділля. Зручний спосіб обліку фінансів, товарів, продажів, замовлень та роботи з покупцями.

Облік в магазині рукоділля

Програма для магазину рукоділля

Складський облік

Контролюйте широкий асортимент товарів для рукоділля - бісер, тканини, інструменти, нитки, намистини та інші.

Скайнум.Каса для продажу

Реалізовуйте свій товар з якісним та швидким обслуговуванням, використовуючи онлайн-касу для продажів.

Інтернет-магазин

Створюйте свій Інтернет-магазин або інтегруйте вже наявний з товарообліковою системою.

Програми лояльності

Запускайте програми лояльності для постійних клієнтів - бонусна, дисконтна, спеціальна ціна або знижка. 

Облік товарів для рукоділля

Облік товарів для рукоділля

Програма Skynum дозволяє вести облік необмеженої кількості асортименту товарів для рукоділля. В картотеці можна створити картки для кожного товару, розсортувавши їх за категоріями - нитки, бісер, полотно, спиці і т.д.

В системі є підтримка внутрішнього обліку зі створенням відповідних документів - переміщення між складами та магазинами, оприбуткування та списання за потреби.

Також ви зможете вести облік відповідно до потреб вашого бізнесу, налаштувавши особливі можливості. Наприклад, мультивалютний облік при співпраці із закордонними постачальниками або облік у двох одиницях виміру (грами та упакування бісеру).

Модифікації товарів для рукоділля в Skynum

В Skynum можна обліковувати товари з урахуванням модифікацій. Модифікації - це варіанти однієї і тієї моделі товару. До прикладу, бісер може відрізнятись за кольором чи розміром.

Скайнум допомагає навести лад в асортименті з модифікаціями та зменшити нерозбірливий хаос. Ви зможете вести облік модифікацій, встановлювати для них окремі ціни, а також відстежувати статистику продажів.

Наявність модифікацій допоможе швидше знаходити потрібний товар та бути в курсі його наявності на складі, адже складно запам‘ятати усі наявні кольори ниток або в‘язального матеріалу.

Виробництво в магазині для рукоділля

Виробництво в магазині для рукоділля

Платформа Skynum підтримує облік та продаж товарів власного виробництва. Саме тому у своєму магазину рукоділля ви можете реалізовувати виготовлені товари - вишиванки, вишитті ікони бісером або ниткою, в‘язані іграшки і т.д.

Виробництво проводиться на основі розробленої технологічної карти, котра має матеріальні та нематеріальні витрати. Вони підсумовуються і ви можете бачити собівартість продукції.

Після виробництва виготовлений товар оприбутковується на склад, а використані матеріали списуються. В результаті ви зможете його реалізувати.

Каса для магазину рукоділля від Skynum

Skynum пропонує потужний функціонал у вигляді автоматизованого робочого місця касира - Скайнум.Каса. Вона дозволяє швидко та якісно обслуговувати клієнтів, шукати товар та перевіряти його наявність.

Скайнум.Каса має інтеграції з іншими сучасними платформами, тому ви зможете об‘єднати її з програмними реєстратором розрахункових операцій. Таким чином ваші чеки будуть одразу фіскалізовані.

Також в касі від Скайнум наявна можливість використання дисконтних та бонусних карт для постійних клієнтів.

Каса для магазину рукоділля від Skynum

Робота з покупцями в магазині рукоділля в Skynum

Для підвищення лояльності клієнтів варто працювати над обслуговуванням. В Skynum можна створити будь-яку програму лояльності або ж поєднати їх та налаштувати для вашого магазину.

Скайнум дозволяє підключити бонусну або накопичувальну знижкову програму лояльності зі створенням карток для покупців. Вони фіксуються в клієнтській базі та можуть використовуватись при замовленнях та продажах.

Також на платформі можна запустити спеціальні акційні пропозиції у вигляді знижок, акцій та розпродаж. Наприклад, на сезонний товар у вигляді пряжі до літа.

Інтернет-магазин товарів для рукоділля від Skynum

Програма Skynum дає можливість створення власного Інтернет-магазину без залучення спеціалістів. Завдяки конструктору ви зможете зробити свій Інтернет-магазин, поєднаний з платформою товарного обліку.

Якщо у вас вже є створений Інтернет-магазин, то його можна також об‘єднати з системою Скайнум завдяки наявним інтеграціям. Наприклад, з Хорошоп.

Усі замовлення, фінансові надходження та списання товарів будуть фіксуватись в обліку, тому ви завжди бачитиме актуальну статистику і по Інтернет-замовленням, і по фізичним.

Інтернет-магазин товарів для рукоділля від Skynum

Розпочати роботу зі Skynum

Приступіть до обліку на платформі Skynum задля зручної роботи та ефективного результату.