img

Програма для обліку в кав‘ярні

Програма для обліку в кав‘ярні. Зручний спосіб контролю продуктів, фінансів та продажів. Керуйте кав‘ярнею за допомогою платформи Skynum.

Програма для обліку в кав‘ярні

Скайнум для вашої кав‘ярні

Облік продуктів

Ведіть облік продуктів для приготування кави, чаю, різноманітних страв, а також обліковуйте готову продукцію - тістечка, торти, десерти.

Модифікації товарів

Обліковуйте та продавайте товари з різними модифікаціями - каву з альтернативними видами молока, різноманітні смаки макарунсів та інше різноманіття продуктів.

Власне виробництво

Контролюйте власне виробництво та фасування продукції, створюючи технологічні карти для виготовлення.

Каса для продавців

Використовуйте Скайнум.Каса для швидкого та якісного обслуговування клієнтів і можливості працювати з інтегрованим ПРРО.

Облік товару та продуктів в кав‘ярні

Облік товару та продуктів в кав‘ярні

Платформа для обліку Skynum дозволяє проводити облік продуктів, готової продукції (тістечка, макарунси, десерти) та товарів, що створюються припродажі(наприклад, приготованої кави, чаю, гарячого шоколаду).

В системі можна створити картотеку з власним каталогом, де впроваджується власна ієрархія товарів. При цьому дуже зручно проводити інвентаризацію, використовуючи каталог, сканер штрих-кодів або документи Excel.

Скайнум допоможе вам відстежувати весь цикл переміщення товару - від постачання до продажу. Ви також зможете одночасно працювати з необмеженою кількістю точок продажу.

Облік комплексних товарів в кав‘ярні

В Скайнум можна створити комплекти для обліку та продажу. Це допоможе реалізувати комплексні товари - приготований чай або каву (наприклад, американо з молоком або латте).

Комплекти створюються з вже наявних продуктів та матеріалів, що дозволяє вести зручний облік комплектуючих (кави, стаканчиків, кришечки, сиропу). Списання відбувається саме комплектуючих продуктів.

За допомогою Skynum ви також можете продавати комплекти. При цьому можна налаштувати розукомплектацію при поверненні.

Використання комплектів на платформі дозволить швидко та легко прослідкувати кількість проданих чаїв та кав, а також витрачених на них продуктів. 

Облік комплексних товарів в кав‘ярні

Контроль виробництва в кав‘ярні

Контроль виробництва в кав‘ярні

Обсмажування та фасування кави в окремі пакування вважається виробництвом, яке потрібно також обліковувати та відстежувати. Для цього в Skynum є можливість контролю виробництва.

Ви зможете створити технологічні карти з усіма необхідними витратами - матеріальними (кава, пакетики для фасування) та нематеріальними (обсмажування, помол). На основі технологічної карти проводиться виготовлення продукції. Наприклад, розфасована мелена кава для продажу.

Система автоматично вирахує собівартість продукції, а готовий товар можна буде реалізовувати у будь-який доступний спосіб.

Робота з покупцями в кав‘ярні

Платформа Skynum допомагає контролювати роботу з клієнтами. Ви зможете створити власну клієнтську базу з картками покупців, де зберігається інформація про їх історію покупок та взаєморозрахунки.

Також в системі є можливість створення програм лояльності для постійних клієнтів. Це можуть бути і бонуси, і дисконти в залежності від потреб вашого бізнесу.

Скайнум дозволяє впроваджувати знижки, спеціальні пропозиції та акції, котрі допоможуть збільшити продажі та залученість нових клієнтів. До прикладу, ціна дня на певні позиції десертів в меню.

Робота з покупцями в кав‘ярні

Скайнум.Каса для кав‘ярні

Скайнум.Каса для кав‘ярні

Скайнум.Каса - це автоматизоване робоче місце касира, котре допомагає обслуговувати клієнтів швидко та якісно. Ваші продавці зможуть опрацьовувати замовлення та проводити оплати із синхронізацією з системою Skynum.

В касі підтримується позмінна робота із можливістю проведення усіх базових операцій - продаж, повернення, службові внесення та видачі. Також в системі підтримується використання дисконтних карт.

Скайнум.Каса має інтеграції з програмним реєстратором розрахункових операцій, що дозволяє реєструвати продажі в податковій та фіскалізувати чеки.

Фінансовий облік в кав‘ярні

Платформа Skynum дозволяє відстежувати усі банкові та касові операції з контрагентами - постачальниками та покупцями. В картці кожного контрагента ви побачите актуальну заборгованість та наявні взаєморозрахунки.

Кожен проведений платіж закріплюється та має відповідний товарний документ для зручності в пошуку.

В результаті в системі формуються кінцеві звіти - фінансова довідка, аналіз витрат та заборгованості.

Фінансовий облік в кав‘ярні

Програма для обліку в кав‘ярні

Підключіть програму для кав‘ярні вже сьогодні, щоб бачити та зрозуміти усі можливості вашого бізнесу.