img

Програма для виробництва

Швейні ательє, бренди одягу та взуття, меблеві та будівельні фірми, підприємства із цехом виробництва.

Програма для виробництва

Переваги обліку виробництва зі Skynum

Створення технологічних карт

Додавайте технологічні карти продукції, на основі яких ви зможете виробляти товари.

Визначення собівартості

Підраховуйте собівартість без зайвих зусиль з урахуванням усіх можливих витрат.

Облік матеріалів виробництва

Ведіть складський облік використаних матеріалів на виробництво вашої продукції.

Реалізація продукції

Продавайте виготовлений товар за допомогою товарних накладних або Скайнум.Каса.

Облік виробництва

Облік виробництва

Виробництво товарів - це складний механізм, що починається від закупівлі матеріалів та закінчується продажем виготовленої продукції. Відстеження кожного етапу виробництва є важливим моментом у створенні власного продукту, тому треба належно приділяти увагу обліку створення продукції.

Робота з виробництвом на платформі Skynum стане ідеальним рішенням для бізнесів, що створюють одяг (швейні ательє, фабрики, власні бренди), взуття, аксесуари, меблі, займаються будівництвом, виготовляють їжу на продаж - кав’ярні та кондитерські, або для підприємств з невеликим виробничим цехом.

Skynum - це можливість поєднати складський та фінансовий облік з виробництвом власної продукції в одній програмі. Контролюйте витрати, прораховуйте собівартість та реалізовуйте свій товар швидко та зручно.

Технологічні карти продукції

Технологічні карти продукції

Щоб полегшити облік виробництва, при створенні товарів використовуються спеціальні технологічні карти. Технологічні карти - це стандартизований запис технічного процесу створення певної продукції із вказанням використаних матеріалів.

Технологічні карти дозволяють виробляти товари за певним алгоритмом та з прописаною точною кількістю усіх матеріалів та комплектуючих. Тобто це шаблон або типовий набір товарів, послуг та витрат, котрі використовуються для створення однієї одиниці продукції.

Дані карти ви можете змінювати, редагувати та створювати в необмеженій кількості. При цьому за допомогою автоматизації витрати будуть підраховуватись самостійно.

Виробництво продукції

Виробництво продукції

На основі технологічних карт проводиться виробництво продукції. В Skynum ви можете виробляти необмежену кількість партій товарів в залежності від ваших потреб. При створенні кожної нової партії ви матимете можливість змінювати технологічну карту, додавати нові деталі та прописувати потрібні витрати.

Виробництво відбувається з урахуванням тих матеріалів, що є на ваших складах. Тобто перед створенням товарів виконується оприбуткування матеріалів, котрі після їх використання - списуються. Таким чином працює облік використаних комплектуючих.

В результаті виробництва створюється продукт, котрий також оприбутковується на склади та магазини як новий товар, що готовий до реалізації.

Розрахунок собівартості продукції

Собівартість продукту - це об’єм поточних витрат на виробництво однієї одиниці товару. Без правильно вирахуваної собівартості дуже складно зрозуміти розмір витрат та реальну кінцеву ціну.

За допомогою технологічних карт відбувається підрахунок собівартості. На основі вказаних матеріалів та додаткових витрат ви можете дізнатись вартість продукту. Розрахунок відбувається системою автоматично.

Розуміння реальної собівартості дозволяє «не здешевити» та встановити точну цінову категорію товару.

Розрахунок собівартості продукції

Облік матеріалів на виробництві

Облік матеріалів на виробництві

Для проведення виробництва потрібно контролювати облік матеріалів та комплектуючих. Вони відрізняються в залежності від специфіки продуктів - тканини, матеріали з дерева, фурнітура для одягу, взуття або меблів і т.д. Усі ці деталі потребують обліку.

Skynum - це професійна платформа для складського обліку, яка також ідеально підходить для обліку матеріалів. Програма підтримує партійний облік, модифікації товарів за розмірами та кольорами, необмежену кількість складів, а також всі необхідні документи для реєстрації руху товарів та матеріалів.

Матеріали піддаються оприбуткуванню, потрапляють на склад, де знаходяться до проведення виробництва. При цьому їх вираження доступне як в кількісному, так і в грошовому еквіваленті за обліковою ціною. Після виготовлення продукції відбувається списання матеріалів на виробництво.

Продаж продукції

Виготовлена продукція може не тільки зберігатись на складі, але й реалізовуватись. Платформа Skynum дозволяє проводити продаж саморобних продуктів так само як і інших товарів.

Реалізація продукції можлива через замовлення, товарні накладні, інтернет-магазин та автоматизоване робоче місце касира Скайнум.Каса. Усі продажі фіксуються в загальному обліку, тому ви можете зручно відстежити кожну операцію.

Скайнум.Каса дозволяє працювати, використовуючи різні зміни касирів. Це полегшує облік та встановлює відповідальність продавців. Зручний функціонал допомагає швидко опанувати онлайн-касу та зробити гнучкі налаштування.

Продаж продукції

Найкраща програма для обліку виробництва

Налаштуйте облік витрат та розрахунок собівартості на виробництві разом зі Skynum. Зробіть ведення свого бізнесу зручним та швидким.

Автоматизація обліку на виробництві

Skynum - це багатофункціональна програма, котра завдяки гнучким налаштуванням дозволяє створити облік під кожний тип бізнесу, включаючи і виробництво. Ведення виробництва - трудоємкісний процес, що потребує точності розрахунків та зручності внесення змін. Платформа Skynum підтримує усі базові можливості, в тому числі - облік виробництва готової продукції, матеріалів та комплектуючих.

Щоб виготовити власний товар, необхідно правильно зафіксувати механізм створення. Для цього відобразимо увесь процес виробництва та його обліку.

Процес виробництва продукції

Перед тим, як приступити до виготовлення товару, необхідно спочатку створити технологічну карту. Технологічна карта повністю залежить від способу виготовлення товару та вашої методики.

Що входить в технологічну карту? В першу чергу потрібно вказати усі матеріали, що будуть використовуватись, а також їх кількість. Зверніть увагу, що кількість може залежати від розміру. Наприклад, коли це стосується вироблення одягу, взуття, меблів і т.д.

Друга частина технологічної карти - додаткові витрати, котрі вказуються на одну одиницю товару. За допомогою цих прорахунків формується собівартість товарів.

На основі технічних карт необхідно оприбуткувати матеріали та комплектуючі. Тільки при наявності матеріалів на складі ви зможете створити свою продукцію, тому обов’язково перевіряйте цей момент.

Коли усі комплектуючі наявні, а технологічні карти зроблені відповідно до усіх вимог, то можна переходити безпосередньо до виробництва. В обліковій системі Skynum є можливість створити документ виробництва. Внаслідок успішного його виконання та активації, матеріали спишуться зі складу, а новостворений товар додасться в загальний облік.

Ваша продукція готова і вже є в магазині? Тоді можна переходити до її реалізації. Вартість встановлюється відповідно до вашої цінової політики і з урахуванням собівартості.

Ви можете продати свою продукцію через товарну накладну в платформі або через додаток Скайнум.Каса. Продаж самостійно виготовленого товару не відрізняється від продажу звичайного товару.

Створення комплектів

Крім звичайного виробництво, використовується ще створення комплектів. Комплекти є базисом у реалізації багатьох товарів. Вони також створюються на основі технологічних карт.

Ви можете згенерувати комплект одягу, чашку кави або щось інше. Усе це може бути реалізованим як і звичайний товар.

Головна особливість комплектів - можливість розукомплектації. Що це означає? При проведенні повернення у вироблених комплектах можлива розукомплектація. Тобто ваша продукція розкладається на частини, з яких вона складається. Це особливо актуально при продажі комплектів одягу, букетів квітів, подарункових акцій.

Універсальність виробництва

Skynum - це універсальна платформа, однією з функцій якої є облік виробництва. Саме завдяки цьому ви зможете використовувати її у різноманітних бізнесах. Це може бути виготовлення меблів, пошиття постільної білизни, продаж мініатюр або фасованої продукції та навіть приготування кави, чаю або інших напоїв чи страв.

Як бачите, Skynum дає можливості не тільки звичайного обліку, але й відстеження усіх деталей виробництва.

Вдосконалюйте своє виробництво з допомогою зручної програми від Skynum задля ще більшої ефективності роботи.

Читати далі