img

Програма для магазину купальників

Онлайн програма для автоматизації магазину купальників. Система товарного обліку, робоче місце касира, CRM-система, конструктор інтернет-магазину.

Програма для магазину купальників

Як Skynum допоможе магазину купальників?

Складський облік

Ведення товарного обліку купальників, контроль за переміщенням товару. Підтримка необмеженої кількості товарних точок. 

Термінал для продавця

Автоматизоване робоче місце касира із простим інтерфейсом та можливістю роботи з РРО.

CRM-система

Широкий вибір програм лояльності для клієнтів. Запуск акцій та сезонних розпродажів.

Інтернет-магазин

Можливість підключення інтернет-магазину купальників до платформи або його створення через конструктор від Skynum.

Складський облік купальників

Складський облік купальників

Платформа Skynum вважається комплексним підходом для ведення обліку купальників. В одній системі ви можете повністю контролювати всі переміщення - від постачальника до кінцевого покупця.

Зручні налаштування дозволяють вести складський облік залежно від ваших потреб. У програмі купальники та інші товари можуть бути відсортовані за різними категоріями. Для цього працює облік за модифікаціями товару – кольором, розміром тощо.

У Skynum немає обмежень щодо кількості підключених торгових точок або складів. Платформа підходить для роботи з бізнесом будь-якого масштабу. 

Касова програма для магазину купальників

АРМ продавця - це універсальний спосіб здійснення продажів. Реалізація товару відбувається швидким способом з підключенням програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО).

У касовій програмі представлений каталог товарів. При завантаженні фотографій до товарів вони відображатимуться у каталозі, що дозволить легко вибрати потрібний товар.

Програму можна встановити на смартфон, планшет, ноутбук або POS-систему. При цьому на платформі представлена ​​підтримка всіх необхідних операцій – продаж, повернення, сервісна видача та внесення грошей, оформлення замовлення.

Касова програма для магазину купальників

Програма лояльності під час продажу купальників

Програма лояльності під час продажу купальників

Введення програми лояльності для магазину купальних костюмів допомагає залучати клієнтів та покращувати взаємодію з існуючими. З Skynum можна організувати загальну клієнтську базу, де за кожним покупцем закріплюється головна інформація про нього, історія покупок та накопичені бонуси.

Завдяки платформі ви зможете запускати сезонні розпродажі, проводити знижкові дні або уцінку товарів. При цьому можна відстежити роботу програм лояльності та їхню ефективність.

Бонусні та дисконтні картки діятимуть у всіх ваших магазинах незалежно від розташування.

Можливості Skynum для магазину купальників

  • Організація як роздрібної, і оптової реалізації товару.
  • Єдина база даних для кількох магазинів та складів.
  • Отримання аналітичної звітності за всіма товарними та грошовими операціями.
  • Взаєморозрахунки між вами та покупцями чи постачальниками з прив'язкою документації.
  • Створення та друк цінників з вибором оформлення для ваших вітрин.
  • Можливість маркування товарів – генерування штрих-кодів.
  • Швидка та зручна інвентаризація всіх товарів.
Можливості Skynum для магазину купальників

Інтернет-магазин для продажу купальників

Інтернет-магазин для продажу купальників

Запуск інтернет-магазину сприяє розширенню та масштабуванню вашого бізнесу. Збільшення географії покупців дозволяє отримати велику кількість продажів.

На платформі Skynum існує вбудований конструктор інтернет-магазинів, де ви зможете самостійно без допомоги фахівців створити свій онлайн-магазин. Серед доступних можливостей – вибір дизайну, оформлення асортименту та створення каталогу купальників та купальних костюмів.

Якщо у вас є готовий інтернет-магазин, то його можна інтегрувати зі Skynum. Так ви завжди будете в курсі продажів і замовлень, адже дані синхронізуються автоматично. 

Пробна версія

Скористайтеся пробною версією програми для автоматизації купальників магазину вже сьогодні. АРМ касира, складський облік та підключення інтернет-магазину.

Програма для магазину купальників

Автоматизація магазину купальників - це відповідальний крок у покращенні роботи вашого магазину. Платформа Skynum є комплексним механізмом із широким функціоналом. Облік, інвентаризація, доходи, закупівлі та продажі – все це в одній системі.

Швидкий початок роботи

Одна з переваг Skynum - простота та легкість у використанні. Старт роботи з платформою не займе багато часу та зусиль.

Програма не потребує вузькокваліфікованих знань чи проходження спеціальних курсів. Завдяки зручному та інтуїтивному інтерфейсу ви зможете самостійно виставити налаштування під ваші вимоги.

Картотека товарів

На кожен товар у системі створюється індивідуальна картка, де зберігатиметься вся необхідна інформація. У таких картках вказується найменування, опис, фотографія, виробник, а також різні ціни - мінімальна, прибуткова, роздрібна та гуртова.

Картотека дозволяє повністю працювати з товаром – налаштовувати облік товару за модифікаціями, вносити позначки для інтернет-магазину, додавати зміни до опису.

Всі товари з картотеки можуть бути імпортовані з Excel або експортовані до Excel.

Роздрібна торгівля

Реалізація товару в роздріб через Skynum – це зручно. Ви зможете у вільному доступі контролювати усі проведені операції чи переміщення певного товару.

За допомогою автоматизованого робочого місця ваші продавці зможуть обслуговувати клієнтів набагато швидше та якісніше. Вся інформація про продаж та повернення завантажується в систему, доступ до якої ви зможете отримати в будь-якій точці світу.

На платформі Skynum у розділі «Торгівля» можна відстежити всі продажі та повернення, знайти за номером або сумою платежу, переглянути журнал продажу. Також є функція аналізу продажів, де є можливість переглянути вже готові проаналізовані дані за зазначений період.

До роботи за касою можна підключити кількох працівників без обмеження. При цьому кожен співробітник зможе відкрити окрему зміну. Спочатку зміни гроші у касі фіксуються, а після кожного продажу визначається фактична сума здачі.

Маркування товарів

Не всі купальники можуть мати маркування. Для зручного та швидкого обліку, інвентаризації та реалізації товару використовуються штрих-коди. У програмі Skynum це можна зробити самостійно.

Якщо товар немає штрих-коду, він генерується автоматично системою. У разі пошкодження штрих-коду можна його відновити та надрукувати знову.

За індивідуальним кодом ви та ваші продавці зможете знайти потрібний товар у каталозі.

Облік товарів з модифікації

Купальники та купальні костюми відрізняються великою різноманітністю, саме тому зручним рішенням стане ведення обліку за модифікаціями. Це можуть бути кольори, розміри або типи - закритий або відкритий.

У картці товару зазначаються модифікації. Їх може бути необмежена кількість. Наприклад, до певної моделі купальника вказується розмірна сітка та колірна гама. Для кожної модифікації генерується унікальний штрих-код, що значно спрощує пошук.

Технічна підтримка

Skynum - це зручно і просто навіть для користувачів-початківців. Програма має найширший і найпотужніший функціонал, з яким доведеться розібратися. Для цього працює База знань, де прописано інструкцію з використання.

Ще залишилися питання? Ви завжди можете задати їх Службі підтримки, яка готова допомогти та розібрати кожну індивідуальну ситуацію.

Автоматизація магазину купальників зробить вашу роботу кращою та прогресивною. Будьте в курсі всього, що відбувається у вашому бізнесі, 24/7 у будь-якій точці світу.

Читати далі

Почати роботу зі Skynum

Прийміть найкращі рішення для свого бізнесу - автоматизуйте його разом зі Skynum.