img

Автоматизація магазину тканин

Онлайн програма для автоматизації магазину тканин. Складський облік тканин, робоче місце касира, підключення та створення інтернет-магазину.

Автоматизація магазину тканин

Skynum для магазину тканин

Товарний облік

Ведення складського обліку тканин, контроль переміщення товарів, швидка і зручна інвентаризація.

Термінал продавця

Автоматизоване робоче місце касира для якісного обслуговування покупців в режимах онлайн і оффлайн.

СRM-система

Створюйте програму лояльності для постійних клієнтів і запускайте акційні пропозиції для нових.

Інтернет-магазин

Впровадження та створення інтернет-магазину тканин з повною синхронізацією з товарообліковою платформою.

Складський облік тканин

Складський облік тканин

Платформа Skynum - комплексний підхід до ведення складського обліку з підтримкою повного життєвого циклу руху товару. Слідкуйте за товаром, починаючи від оприбуткування і закінчуючи реалізацією.

Гнучкі налаштування системи дозволять вам вести складський облік тканин відповідно до усіх особливостей вашого бізнесу. Ви зможете контролювати переміщення товарів, перевіряти залишок, проводити вибіркову або стандартну інвентаризацію і бути в курсі наявності всіх тканин, ґудзиків, наповнювачів і т.д.

У Скайнум є можливість підключення необмеженої кількості складів, магазинів і торгових точок. Звітність формується за певним магазином або за всіма.

Програма для каси магазину тканин

Продаж тканин здійснюється за допомогою автоматизованого робочого місця касира у зв'язці зі сканером штрих-кодів. Термінал продавця працює незалежно від наявності Інтернету. В онлайн режимі всі дані синхронізуються автоматично, в оффлайн - після відновлення підключення.

АРМ касира можна підключити в браузері або завантажити безкоштовний додаток. Система підтримує роботу з мобільними телефонами, планшетами, ноутбуками та комп'ютерами.

Скайнум дозволяє проводити реалізацію товарів в магазині тканин в різних одиницях виміру - поштучно, рулонами, погонних метрах, кілограмами і т.д. 

Програма для каси магазину тканин

Можливості Skynum для магазину тканин

Можливості Skynum для магазину тканин
  • Організація роздрібного і оптового продажу тканин.
  • Підключення необмеженої кількості користувачів з певними правами.
  • Звітність з продажу, прибутку, збитків в розрізі часу або категорії.
  • Маркування товарів за допомогою функції автоматичної генерації штрих-коду.
  • Створення, вибір оформлення і друк цінників для вітрин.
  • Ведення документації відповідно до усіх правил складського обліку вашого бізнесу.
  • Автоматизація мережі магазинів тканин.

CRM-система для магазину тканин

Проведення акцій і знижок, запуск спеціальних пропозицій для постійних покупців дозволяють залучити нових і зберегти вже існуючих клієнтів. Автоматизація магазину тканин дає можливість вести ефективну клієнтську базу.

У Скайнум ви можете розраховувати знижкову вартість, влаштовувати розпродажі залишків або неактуальних тканин, перевіряти окупність програми лояльності та акційних пропозицій.

Завдяки хмарному сервісу в Skynum можна користуватися дисконтними та бонусними картами у всіх торгових точках незалежно від їх місцезнаходження і віддаленості.

CRM-система для магазину тканин

Інтернет-магазин тканин

Інтернет-магазин тканин

Підключення інтернет-магазину тканин сприяє розширенню географії покупців і збільшення продажів. Скайнум пропонує два варіанти вирішення цієї проблеми.

Якщо у вас вже є свій онлайн-магазин, то його можна інтегрувати з товарообліковою системою. Ви зможете контролювати всі замовлення, їх доставку, отримання, аналізувати ефективність продажів через Інтернет.

Skynum має власний конструктор інтернет-магазинів. Ви зможете самостійно створити свій інтернет-магазин, вибрати для нього дизайн і завантажити каталог товарів.

Безкоштовна версія

Скористайтеся безкоштовною версією програми для магазину тканин вже зараз. Автоматизація мережі, підключення інтернет-магазину і розумний складський облік.

Програма для магазину тканин

Автоматизація магазину тканин - важливе рішення для поліпшення вашого бізнесу. На платформі доступний широкий і потужний функціонал. У вас буде можливість вести товарний облік, здійснювати взаєморозрахунки з контрагентами, стежити за ефективністю знижок і акцій, отримувати звіти з продажів та доходів.

Легкий старт

Приступити до роботи зі Скайнум легко. Для цього потрібно зареєструватися на нашому сайті. Вам не знадобиться прокладати локальні мережі, встановлювати програмне забезпечення або звертатися за допомогою до програмістів. Щоб підключити Skynum, вам не потрібні спеціальні знання.

Простий і інтуїтивний інтерфейс дозволяє всім співробітникам швидко освоїти роботу з програмою, а гнучкі налаштування допоможуть адаптувати систему під ваш бізнес.

Картотека товарів

Для кожного товару можна створити індивідуальну картку, в якій буде зберігатися вся важлива інформація - опис, фотографія, виробник, оптова та роздрібна ціни. У картці можна знайти всі документи, де вказано обраний товар, а також дізнатися його залишок в певному магазині або на складі. Якщо залишилася непродажна кількість тканини або тканина з бракованою ділянкою, її списують, використовуючи документ Списання.

У картотеці є можливість пошуку тканини по найменуванню, деякими характеристиками, штрих-коду або артикулу.

Облік товарів у двох одиницях виміру

Для кожного товару в Скайнум задається одиниця виміру, яка вважається основною. У деяких випадках потрібно вести облік товарів, використовуючи другу одиницю виміру. У текстильному магазині такими товарами вважаються наповнювачі, які продають на вагу, і тканини.

Наприклад. В одному рулоні 100 метрів тканини. Для покупця це дуже багато, тому ми даємо йому можливість купити стільки матеріалу, скільки йому знадобиться. У картці тканини вибираємо рулон як основну одиницю виміру, другою одиницею буде погонний метр. Коефіцієнт перерахунку в цьому випадку - 100. Продавець зможе продати як цілий рулон тканини, так і задану кількість тканини (наприклад, 4,2 метра). При цьому ціна розраховується автоматично.

Маркування тканин

На платформі підтримується автоматична генерація штрих-кодів, які потрібні для маркування товарів - шовку, атласу, велюру, різних видів ниток і т.д. Наявність штрих-коду у кожної тканини дозволяє проводити швидку інвентаризацію і здійснювати продаж за допомогою сканера штрих-кодів.

У Скайнум можна створювати та друкувати цінники з обраним дизайном і додаванням потрібних даних - ціна, назва, артикул, вартість зі знижкою і т.д.

Проведення інвентаризації

Інвентаризація в текстильному магазині складніше, ніж в інших торгових точках. Великий асортимент різноманітного товару робить сам процес інвентаризації довгим. При цьому не для всіх товарів можна провести інвентаризацію, адже складно відмотати кожен розпочатий рулон тканини і підрахувати її залишок. Саме тому Скайнум пропонує проводити вибіркову інвентаризацію.

Вибіркову інвентаризацію можна здійснювати при веденні обліку рулонів тканин або мотків з тасьмою. Для цього підраховують ще не розпочаті товари або ті, які закінчилися. Неповні рулони або мотки до уваги не беруть.

Для товарів, які продаються на вагу (пух, наповнювач) або поштучно/упаковками (ґудзики, намистини, котушки ниток) інвентаризація проводиться в стандартному режимі. Формується документ інвентаризації, реєструються товари та вноситься залишок в потрібній одиниці виміру - грами, кілограми, штуки або упаковки.

Автоматизація мережі магазину тканин

Багато програм не справляються з автоматизацією цілої мережі магазинів і складів - відсутня синхронізація даних між торговими точками і актуальна інформація недоступна. Скайнум вирішує цю проблему завдяки єдиній точці доступу і загальній базі даних.

Отримуйте своєчасну інформацію про надходження нового товару, його оприбуткування, переміщення на складах або продаж незалежно від кількості торгових точок і їх розташування. Дізнаватися звітність, наявність тканин і вчасно поповнювати запаси можна по всіх магазинах або по певній торговій точці.

Інтернет-магазин тканин

Онлайн-продажі сприяють розширенню клієнтської бази та збільшенню кількості продажів. Реалізація тканин через Інтернет - це додаткові можливості та новий рівень для вашого бізнесу.

У Скайнум є такі можливості:

1. Створити свій інтернет-магазин. Якщо у вас ще немає власного онлайн-магазину, то вбудований в Skynum конструктор дозволить створити його без особливих знань і навичок. Ви зможете вибрати дизайн і вивантажити каталог товарів без додаткової допомоги.

2. Підключити існуючий інтернет-магазин. У вас вже є інтернет-магазин? Тоді інтегруйте його з товарообліковою системою. Скайнум підтримує всі найпопулярніші конструктори онлайн-магазинів.

Допомога фахівців

Попри те, що Skynum - легка і зручна у використанні програма, автоматизація магазину тканин може бути непростим завданням. Щоб уникнути ряду питань, ознайомтеся з інформацією в Базі знань, де є опис всього функціоналу і можливостей платформи.

Все ще залишилися питання? Тоді зверніться в Службу підтримки, яка допоможе вирішити виниклі труднощі або розбере ваш індивідуальний кейс.

Читати далі

Почніть роботу зі Скайнум

Автоматизуйте ваш магазин тканин вже сьогодні - підключіть АРМ касира, створіть інтернет-магазин і ведіть складський облік в будь-якій точці світу.