img

Облік товарів за серійними номерами

Проста програма для складського обліку. Відстеження переміщень і контроль залишків кожної одиниці товару за серійним номером.


Серійний (заводський) номер виробу - це унікальний код, який призначається товару для його ідентифікації. Цей номер складається з певної кількості символів (латинських букв і цифр). Він зберігає в собі практично всі дані про виріб, його виробника, дату випуску та інші характеристики товару. За серійним номером також перевіряється справжність виробу.

Для яких товарів потрібен серійний номер?

Не кожен виріб потребує наявності серійного номера. Наприклад, товар, що вимірюється в кілограмах і метрах не може мати серійний номер. Також нерозумно здійснювати серійний облік недорогих виробів і видаткових матеріалів.

Серійний облік потрібен бізнесу по реалізації годинників, мобільних телефонів, побутової техніки, комп'ютерні магазини і т.п.

Для чого необхідний серійний облік?

Використовуючи серійний номер ви зможете швидко дізнатися коли був оприбуткований конкретний виріб і по якому документу його оформили, а також, хто його придбав.

Товарний облік за серійними номерами необхідний, якщо ви хочете детально відстежувати переміщення конкретної одиниці товару.

Деякі компанії зобов'язані вести облік за серійними номерами.

Наприклад, в магазині з продажу побутової техніки серійний облік - це обов'язкова умова. Оскільки компанія має гарантійні зобов'язання по ремонту і обслуговуванню проданих товарів.

Особливості серійного обліку

Серійний номер записується в картку товару відразу при його оприбуткуванні. Його можна ввести вручну або просканувати за допомогою сканера. Якщо серійний номер у виробу відсутній, його можна автоматично згенерувати в нашій програмі.

До товарної картки можна ввести необмежену кількість серійних номерів. Після цього ви зможете вести облік кожної одиниці товару під однаковою назвою, вартістю та іншими характеристиками. Ідентичні вироби з різними серійними номерами нічим один від одного не відрізняються і мають однакові параметри.

Обов'язкова умова серійного обліку - кількість серійних номерів має збігатися з кількістю одиниць товару.

Маркування виробів

За допомогою програми для створення штрих кодів можна створити і надрукувати етикетки з серійними номерами і промаркувати ними всі товари.

Після цього ви зможете швидко знаходити потрібний товар в магазині і на складі, просто просканувавши серійний номер сканером.

Звіт по серійних номерах

У складській програмі можна переглянути звіт по серійних номерах. У ньому представлені всі вироби з їх серійними номерами, які є в магазині і в складському приміщенні в даний момент.

Також можна переглянути звіт по серійних номерах проданих виробів. Для перегляду історії переміщення конкретного серійного номера, необхідно натиснути на товар і вибрати зі списку необхідний номер.

Програма для серійного обліку товарів

Ведіть товарний облік в Skynum за серійними номерами. Переглядайте історію переміщення і залишки кожної одиниці товару.