img

Маркування товарів

Програма для обліку в магазині і на складі. Зручне та швидке маркування товарів. Створення та друк штрих-кодів і цінників.


Маркування - це текст, умовні знаки, букви, графічні знаки і написи, малюнок або штрих-код, які наносяться на товар або упаковку. Маркування дозволяє дізнатися про всі характеристики та властивості конкретного товару і відрізнити його від інших ідентичних одиниць. У Skynum можна створити і надрукувати етикетки і цінники для вітрини.

Маркування, доступне в програмі

Програма складського обліку дозволяє створювати і друкувати цінники, штрих-коди та різні етикетки.

Детальніше про кожен вид маркування:

  • Штрих-коди. Вони можуть складатися з 8-13 символів. Це послідовність чорних і білих смуг або інших геометричних фігур. Маркування товарів штрих-кодами спрощує процес оприбуткування і реалізації товарів і дозволяє відстежувати переміщення товарів.
  • Цінники. На ціннику повинна відображатися ціна товару, його назва, різновид, вимір, країна виробник і також може бути вказана знижка.
  • Етикетки. На етикетках розміщується товарний знак, найменування, склад товару, термін придатності, дані про умови зберігання, правила безпечного використання, інформація про гарантійне обслуговування та інші дані.

Навіщо потрібне маркування?

Маркування істотно спрощує товарний облік, допомагає здійснювати контроль переміщення кожної одиниці товару і здійснювати аналіз обсягів продажу. Також маркування істотно прискорює процес проведення інвентаризації в магазині і на складі за допомогою сканера штрих-кодів.

Як промаркувати товари?

Бувають випадки, коли в магазин або на склад приходять не промарковані товари, товари з пошкодженим маркуванням або вам потрібно використати додаткове маркування.

Skynum - це проста програма для створення штрих-кодів. Ви можете скористатися автоматичною генерацією штрихових кодів з ціною. Потрібно лише встановити необхідну кількість для роздрукування і можете промаркувати всі товари.

В платформі можна створювати різні етикетки і цінники для вітрини. Програма створення цінників може запропонувати вам різні варіанти дизайнів і шаблонів для різних видів етикеток. Вам залишиться лише внести всю необхідну інформацію.

Програма для цінників також дозволяє створювати і друкувати знижкові цінники. Оформлення та інформацію для них ви зможете вибрати самостійно.

Скористайтеся функцією маркування товарів

Випробуйте основний функціонал платформи Skynum в безкоштовному тарифі. Створюйте і друкуйте цінники, штрих-коди і етикетки.